Skoči na vsebino

(ne)uradna 5d tema


Heidi

Priporočeni prispevki

Ja glede na to da si to identificiral kot neko novo dimenzijo, o kateri je gladius prej govoril kot neko tranzicijo v kateri se nahajajo vesoljci, hkrati je pa ne mores dosect brez da prepustis negativnosti v 3d svetu? 

Ne vem zdaj al si vsak po svoje definira 5d al v cem je fora?

 

Iskreno me zanima vec o tem, ampak deluje mi kot da nihce sploh ne zna definirat o cem je govora, nakar uleti folk v temo, daje half assed odgovore na iskrena vprasanja, hkrati pa postane defenziven ko se vprasa za kaj konkretnega.

 

Kaj je point te teme, res?

 

Pa gladius, preden odgovoris, pred zadnjim vprasanjem se nahaja kar precej teksta. Ce se spravis odgovarjat, daj se potrudi pa furaj nek nivo debate in reagiraj na vse.

Povezava do prispevka
Static reče pred 10 urami:

Ja glede na to da si to identificiral kot neko novo dimenzijo, o kateri je gladius prej govoril kot neko tranzicijo v kateri se nahajajo vesoljci, hkrati je pa ne mores dosect brez da prepustis negativnosti v 3d svetu? 

Ne vem zdaj al si vsak po svoje definira 5d al v cem je fora?

 

Iskreno me zanima vec o tem, ampak deluje mi kot da nihce sploh ne zna definirat o cem je govora, nakar uleti folk v temo, daje half assed odgovore na iskrena vprasanja, hkrati pa postane defenziven ko se vprasa za kaj konkretnega.

 

Kaj je point te teme, res?

 

Pa gladius, preden odgovoris, pred zadnjim vprasanjem se nahaja kar precej teksta. Ce se spravis odgovarjat, daj se potrudi pa furaj nek nivo debate in reagiraj na vse.

 

Ne da bi želel diskreditirati gladiusa ampak ni vsak vešč opisovanja transcendence na način ki bo smisln nekomu ki nima takšne izkušnje..ponavadi se bere ali razume kot a bunch of gibberish neposvečenemu..

 

Sicer pa imho ta 5D ni nič novega zgolj sodobna verzija tega kar so doživljali mistiki  in izražali skozi umetnost..npr:

 

 

p.s.: ne trdim da imam izkušnjo 5D (Kaj sploh je to? Nekaj kar dejansko obstaja ali samo nov "brainwashing program" ki ga plasirajo strici iz ozadja/kuščarji/pedosatanisti za širše množice a la kruha in iger iz kakršnihkoli razlogov #tinfoilhaton )...sem pa svojčas gledal na svet skozi prizmo mitologije v zgodbicah Carlosa Castanede..plus a lot of weed .. mladost je norost:ninja:

 

p.p.s :  imho tudi nisem vešč opisovanja te transcendence ali whatchamacallit izkustva ... ne vem,probaj LSD ali gobice :D ...disclaimer..drugs are bad mkay..v vsakem primeru ne gre za nekaj kar se da v celoti zajeti z razumskim pogledom na svet...zato pa izpade tako bebavo ..in večina new age/alter/whatever stvari tudi je...a lot of garbage and a few pearls of useful stuff ..

 

Where is mn3njalničar sladkish when you need him :D

uredilo bitje Assembly75
Povezava do prispevka
Assembly75 reče pred 4 urami:

 

Ne da bi želel diskreditirati gladiusa ampak ni vsak vešč opisovanja transcendence na način ki bo smisln nekomu ki nima takšne izkušnje..ponavadi se bere ali razume kot a bunch of gibberish neposvečenemu..

 

Sicer pa imho ta 5D ni nič novega zgolj sodobna verzija tega kar so doživljali mistiki  in izražali skozi umetnost..npr:

 

 

p.s.: ne trdim da imam izkušnjo 5D (Kaj sploh je to? Nekaj kar dejansko obstaja ali samo nov "brainwashing program" ki ga plasirajo strici iz ozadja/kuščarji/pedosatanisti za širše množice a la kruha in iger iz kakršnihkoli razlogov #tinfoilhaton )...sem pa svojčas gledal na svet skozi prizmo mitologije v zgodbicah Carlosa Castanede..plus a lot of weed .. mladost je norost:ninja:

 

p.p.s :  imho tudi nisem vešč opisovanja te transcendence ali whatchamacallit izkustva ... ne vem,probaj LSD ali gobice :D ...disclaimer..drugs are bad mkay..v vsakem primeru ne gre za nekaj kar se da v celoti zajeti z razumskim pogledom na svet...zato pa izpade tako bebavo ..in večina new age/alter/whatever stvari tudi je...a lot of garbage and a few pearls of useful stuff ..

 

Where is mn3njalničar sladkish when you need him :D

 

 

Ta pravega si nasel. Sem izjemno izkusen z LSDjem in gobicami.

 

Se vedno bo treba definirat o cem sploh tece debata.

Povezava do prispevka

O novi modni muhi v new age communitiju..ajd..niti ni več tako nova...

 

Jaz sem bežno opazil zadevo na interwebsih tam nekje po 2012..ne vem pa točno kdaj in kje.. bolj pozorno seveda ob gladiusovih objavah ..ampak mislim da je on malce pozneje začel s tem na forumu..

 

 

 

uredilo bitje Assembly75
Povezava do prispevka

Je pa carski development new ageja od filma Zeitgeist naprej

 

STAGE 1: tradicionalne religije so bad, Jesus is a lie, there is no cake, uprimo se

 

STAGE 2: v bistvu majo tradicionalne religije uizi prav, Jesus je resnica, still, there is no cake, narobe so interpretirali stare tekste, uprimo se

 

Pomoje bo, ko bodo te folki šli v starost, gladko nastopil 

 

STAGE 3: v bistvu je Jezus prav interpretiran, gremo v cerkev 

uredilo bitje ĆAMIR
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
gladius reče pred 1 uro:

Jezus je drugače plejadčan Sananda; poveljnik galaktične federacije svetlobe.

 

Simbol korporacije in avtomobilskega proizvajalca Subaru je ozvezdje Plejade.

 

So zelo posebna firma, saj imajo veliko posebnosti: simetričen 4WD, bokserski motorji, robustnost, zanesljivost.

 

Ali so kakorkoli povezani s federacijo?

 

Navedek

Subaru is the Japanese name for the Pleiades star cluster M45, or the "Seven Sisters" (one of whom tradition says is invisible – hence only six stars in the Subaru logo), which in turn inspires the logo and alludes to the companies that merged to create FHI.

 

History-of-the-Subaru-Emblem-1024x597.png

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Offtopic, ampak poglej, od avtomobilov znamke Subaru težko najdeš kaj boljšega. Kupci teh avtov so pretežno iz hribovitih področij, kar pomeni, da imajo na voljo samo še posebne 4WD ponudbe od konkurence, se pravi Quattro, 4matic in Xdrive. Vsi štirje so tam tam. V posameznih pogledih zmaga vsak izmed štirih, ampak je Subaru vedno overall zmagovalec.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...