Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

"Today, I had the speed and, in the sprint, I tried to go on the right side. I passed one rider easily, but then it got really narrow. I had to move to avoid the barriers and as a result, I got relegated. This cost me a lot of points but I still have not abandoned the fight for the green jersey." – Peter Sagan

Povezava do prispevka

Kuss je zadnjič hitro odpadel v klanec, prav tako Bennett se mi zdi, ker sta bla skurjena od teranja po ravnini v ešalonih. Martin in Jansen sta zajebala ob navijanju tempa Bore na začetku ravninske etape in ostala med odpadniki, tako da je Visma izgubila 2 najpomembnejša člana ekipe za navijanje tempa po ravnini. Naslednji dan so potem kritizirali Jumbo Vismo, da so se skoraj zaklali s tem, da so šli kljub utrujenim hribolazniškim pomočnikom navijat tempo že na predzadnji klanec se mi zdi.

 

EDIT: če se prav spomem so celo takrat komentatorji rekli, da je bil tiste dni van Aert najbolj zanesljiv pomočnik Rogljiča za v klanc. Je pa res, da najhujši klanci prihajajo in bi bil čas, da se Belgijec mal začne šparat s temi svojimi ambicijami, če je tega sposoben seveda :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 10 urami:

Tudi meni je malo čudno to, da se Aert skoraj vedno sili v te šprite čeprav so tam za GC.

 

škoda, če si zamudil včerajšnjo etapo v zadnjih 3km; Rogla je dobesedno fizično in verbalno podil WVA v šprint. 

 

Rogla definitivno dela na tem, da bodo vsi v ekipi kar se da zadovoljni in tako je tudi prav.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 30 minutami:

 

 

 

Rogla definitivno dela na tem, da bodo vsi v ekipi kar se da zadovoljni in tako je tudi prav.

Rogla itaq deli vsak dan kupcek dolarjev k jih dobi z rumeno majico. In delil bo na koncu. 

 

To kar pocnejo atm da posiljajo spinterje naprej je neumnost. Tour je se dolg. Jutri bomo ze videli ali so se zaklali al bodo uspeli obdrzat rumeno majico. Sigurno bo bernal sel na polno in zelel nardit razliko. Vemo pa da ineos je tega sposoben

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...