Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Ce je ekipa sestavljena za sagana nimajo kej jokat.

 

pobral je vmesne sprinte 

 

me bi zeleno majoco ce ne bi bil diskvalificiran tisti dan. Enako kot bi pametoval da rumena majica ne steje nic ce ne zmagas etape. Kolikokrat so gc zmagovalci odnesli rumeno majico brez etapne zmage

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka
Boris reče pred 23 urami:

for years, Sky was the only team using Ketone Esters, and that whole time they had 4 guys who normally specialize in the classics riding guys like Nairo Quintana off of their wheels in the mountains. Suddenly everybody starts using ketones and Sky/INEOS can’t do it anymore. My money is that’s what changed.

 

kdo je to reku?

Povezava do prispevka

Dejte mi neki rečt...

 

Včeri sva z našo šla do morja z motorjem. In vidla ful kolesarjev... Morem rečt da so bili kar civilizirani :) 

No pol je pa bila ena ekipca, ki so se spuščal iz črnega kala (tam od viki burgerja naprej na križišču levo). In en tipo leti po sred ceste ca 60 km/h, v kratki majci, kratkih hlačah in brez čelade...

 

Pa me niti ni motil do da je po sredini šel ampak ne upam si predstavljat kaj ti naredi če padeš tkole oblečen. Še jest ko sem polno opremljen pa me matra kaj bi blo če padem pri 60 kaj je šele z unim. :wacko:

 

A vas to nč ne skrbi? Sprašujem za prjatla :D 

Povezava do prispevka

To so old school kolesarji :) 

To se res ni za hecat s temi stvarmi. Jest sm pri 50 padel dol iz Jamnika, pa sm zlomil ključnico, pa pošteno sm bil podrajsan po celi levi strani. Si pa ne predstavljam kakšno bi imel glavo, če ne bi nosil čelade. Najbrž bi si kožo zdrajsal do lobanje. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

ko ga pokaže rumena majica na tleh! :S

 

Shadow reče pred 1 uro:

jst lihk dam na ES pa rumena majca zdravn dohtrskega kombija

 

dobesedno isto. sunce jim žarko s temi dresi stotih odtenkov rumene majice. :classic_angry:

 

also, za jutrišnji dan, ko ne bo na sporedu etape.

 

torej, 'dan d' 2/5. ŠD UAEja pravi, da Pogija zanima samo zmaga in da že za danes načrtuje pridobitev nekaj sekund. :blush:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...