Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 1 minuto:

imo je rogla tole pametno odpelu

jutri rabi sam kontrolirat, astana bo sigurno napadla in bo mogu UAE odgovarjat, TJV pa sam nadzirat

Kva je s tabo, mal prej si govoril, da si vedel, da bo kriza ipd?

 

Edit, Sori. Zamenjal sem te s shizotom. :D

uredilo bitje Avtošola Šiš
Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 8 minutami:

Vseeno pa je tip Amerikansky in pitaj boga pri njih od kje so vzeli. :D

 

po fotrovi strani so cisti svabi, tako da bo tvoja in Kosinusova teza kar drzala. :)

 

dilar reče pred 4 minutami:

Pogačar pa kar poklapan na intervjuju :(

 

se zdaj je bil cisto zadihan, upam, da mu dajo cisti kisik zdaj v avtu da lride k sebi. :D pa tudi Rogla ne izgledal kar precej zdelan, haha. 

 

jutri bo kar jeba za Pogija, upam, da bo UAE sposoben nevtralizirat Astano. se znamo kar mal trest jutri IMO.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

po fotrovi strani so cisti svabi, tako da bo tvoja in Kosinusova teza kar drzala. :)

 

 

se zdaj je bil cisto zadihan, upam, da mu dajo cisti kisik zdaj v avtu da lride k sebi. :D pa tudi Rogla ne izgledal kar precej zdelan, haha. 

 

jutri bo kar jeba za Pogija, upam, da bo UAE sposoben nevtralizirat Astano. se znamo kar mal trest jutri IMO.

osebno me boli kurac! vazn da Primoz dobi tole 👍:worship:

mali je nadcar za svoja leta. še nas bo razveseljeval (je to sploh beseda, malo sem pjan, tri pire požrl na zadnjem klancu!!)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...