Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče Pravkar:

 

Vprašanje če bi takrat lahko Roglič pokril tist skok. Pogačar je pač bil v neverjetni formi na tem Touru, Rogliča je pa tist padec na Dauphine vseen kar skrhal. Ampak ja, zdej govort kaj bi blo. če bi blo, je itak brezveze :D

Ce bi mel namen bi se vsaj zapodil za njim al pa Kussa spustil iz verige. Ne pa "kaj bom js slovenca lovil". Evo ti zdj slovenca, k te je sleku.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 10 minutami:

Lahko je bit pametn zdj sam mislim, ce Rogla ne bi fural tok kolegialnega odnosa in bi v tisti etapi, ko ga ni lovil in je Pogi prepolovil zaostanek po ravninski etapi, sel za njim, bi se dans drugace koncalo. Tut Jumbo bi ga mogu bolj lomit oz zlomit, ne more one man band in tale smeh od UAE zmagat toura no:worship:

Mislim, da je tole konec kolegialnosti, tut Jumbo bo se zihr reku kej na to.

pogi bi se prlepu roglicu na kolo pa da vidim kdo ga pol lahk zlomi, ni to lahko narest

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 minutami:

Ce bi mel namen bi se vsaj zapodil za njim al pa Kussa spustil iz verige. Ne pa "kaj bom js slovenca lovil". Evo ti zdj slovenca, k te je sleku.

in ce bi ga lovil bi mel dans se vec zaostanka na kronometru mogoce, vsak wat k bi ga vrgu za pogijem bi se mu poznal v minus

Povezava do prispevka

vseeno je ekipa dobila 3 al 4 etape in nosila rumeno majico 2 tedna al kolk. Vseeno uspeh za ekipo in nikakor ni to slab rezultat. Ne pozabit da jim je rogla lani prnesu vuelto in stopnicke v parizu 2x pa giro. Kolko porazov je mel contador in vsi GC tekmovalci. Ni to noben konec sveta za roglo. 

 

So pa malo podcenjevali Pogacarja in mu dovolili prevec skakat in napadat

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Jest vseeno mislim da so Jumboti in Rogla odpeljali optimalno, do danes seveda. Danes je Rogla bil mal slabši, ampak dejstvo je da je Pogi dons trgal asfalt. Ker da nabiješ Dumota za minuto dvajset, fuck, to je neki nepredstavljivega. Mi je škoda Primoža, sploh njegov odgovor, da je na mestu, ki si ga je danes zaslužil mi je pošteno orosil oči, predvsem iz vidika kako zrel odgovor je to bil v tako zajebanem momentu. Ampak človek je zmagovalec, jest mislim da je še vedno najboljši Jumbov dirkač in da pač morajo voziti zanj. Vsaj upam tako. Ker Stevie pomoje ni zmagovalec, vprašanje pa kako bo s Tomom v naslednjih sezonah. 

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 29 minutami:

Ekipa24 bo zakurila ogenj, idioti se bodo pa napalili. Ampak pri tistih, ki niso #Slovenijatopfans in gledajo priloznostno tudi balinanje se to ne bo zgodilo.

sm sou za foro pogledat. nerealno, kaj je ratal iz te ekipe. mislm sej ze vcasih niso bli neki, sam to je pa sramota za najvecji slovenski sportni casnik lmao.

 

b0e619547143d09cfbf062f461bf2be8.thumb.jpg.d309980f3a78873e573d39e9f96b978d.jpg

Povezava do prispevka
Boris reče pred 10 minutami:

Mal heca ampak kurba rogla ne bi smel dobit tega toura ze zaradi te grde celade k je mel na TTju :D kaj je to za ena padella na glavi

 

To ma Lazer zdej ene nove, men so ble tud lanski model velik bolj všeč, sploh z mirror šipco, so res zgledal kot ose.

Povezava do prispevka
Boris reče Pravkar:

Je pa bil Tour letos Top shit in vsaka etapa je bla res za oblizat prste

 

Men je bla pa po pravic povedan lanska Vuelta bolj atraktivna za spremljat, ampak ja, zaključek pa res neverjeten.

 

Ja nč, Roglič more pa zdej svetovnega zmagat, mu bo pa Pogačar tam zmago prepustil, če mu jo je že Roglič tolkrat :P

Povezava do prispevka

 

dandzo reče pred 3 urami:

@hawa meyta A si se ziv?

 

dilar reče pred 1 uro:

Quessoy se je že javil kaj? Je še živ?

 

fuck me, ampak resno, fuck me; eni poslovni partnerji so prišli včeraj in sem se jih znebil šele danes ob 16h. praktično pred 20' sem šele pogledal celoten posnetek današnjega dne. :ninja:

 

še čisto svež in poln vtisov lahko rečem samo to, da mi po taki epski (in tokrat s to besedo celo ne pretiravam) predstavi še zdaj tečejo po licih solze sreče, a hkrati se mi še nikoli v življenju zaradi športa ni tako trgalo srce.

dobesedno sem presrečen v bolečini. :cry:

 

Morski reče pred 4 urami:

Roglicu bo to res tezko prefurat imo.

 

razmišljam takole; če kaj, je Rogla do zdaj vedno znova dokazal, da ga takšni porazi naredijo še močnejšega. človek je neverjetno trmast in ko bo mentalno sprocesiral tale poraz, ga pričakujem še boljšega, predvsem v psihološkem smislu. lani na Giru je na začetku vozil absolutno preagresivno, kar je bil poleg padca in zakislitve telesa tudi glaven razlog, da mu je ušla zmaga. letos na Touru se je naučil, da ne smeš vozit preveč kalkulativno in pasivno, ker te tudi to lahko stane zmage.

 

kljub ljubezni do Pogija in do njegovega načina dirkanja pričakujem, da bo naslednje leto (če bo Bog dal) 99% Slovencev navijalo za Roglo. bo pa dirka veliko težja, ker;


a) pričakujem močnejšo konkurenco (močnejši Ineos, Remco ipd)
b) močno dvomim, da se mu bo TJV še kdaj tako v popolnosti podredila kot letos
c) je lahko trasa TDFja speljana tako, da mu v osnovi ne bo ustrezala

za Roglo samega me absolutno ni strah (tukaj bom uporabil jollyja - ne mi kontrirat-, ki upam, da sem si ga letos prislužil s tistim komentarjem 'nič ni izgubljenega za Pogija' na vetrovni etapi), me je pa močno strah tega, kako bo današnja etapa premešala karte znotraj TJV.

 

S<3NEC reče pred 3 urami:

Ne vem zakaj se nihče tega ne spomni, ko opevajo njegove TT sposobnosti.

 

Valjavec je danes izpostavil eno zares zanimivo zadevo, na katero smo vsi kar malo pozabili. Rogla je bil ultimativna TT mašina predvsem v obdobju, ko še ni tekmoval v grupi za GC. ko je enkrat začel gledat v smeri kontenderja za zmage, je hkrati tudi spremenil način priprav/treninga/whatever in od takrat naprej njegovi TTji niso več tako zelo superiorni.


osebno sem mnenja, da je danes odpeljal nadpovprečno dober kronometer, res pa je, da ga NI človeka na svetu, ki si je lahko predstavljal takšno vožnjo kot jo je prikazal Pogi. samo odprite si katerikoli svetovni športni medij in boste videli, da to drži. kar je prikazal danes Pogi, je bilo nadepsko, nadčloveško, ultimativno. boljše se ne da. in to po 20 dneh dirke. :worship:

 

tiesto reče pred 1 uro:

:rofl:
pizda je hud :wub:

 

itak zdaj spet ne najdem twitta, ampak UAE je ŽE PRED današnjim kronometrom za Pogija pripravil novo, rumeno kolo. eden izmed njihovih ŠDjev je pokazal sliko na telefonu RTVju.

 

mimogrede, Toni Gruden je v pogovoru s Slavkom Jeričem dva dni pred začetkom TDFja izrekel tole; 'ne vem, zakaj, ne vem kako, niti ne vem, za katero mesto se bosta borila Roglič in Pogačar, ampak občutek imam, da bo Pogačar končal dirko pred Rogličem.' :worship:

 

če koga zanima, še celotna tiskovna konferenca prirejena v čast zmagovalcu TDFja.

 

https://twitter.com/LeTour/status/1307377752375529472?s=20

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

...sem mislil, da sem edini dobil tak občutek; kot da mu je nekolk nerodno, da je 'vzel zmago' Rogli.

 

moram pa rečt, da sem izjemno (pozitivno) presenečen, kako skuliran je Primož na tej tiskovki. če bi bil jaz na njegovem mestu, nikakor ne bi mogel bit tako hladen.

 

samo še en dokaz več, kakšen šampion z zmagovalno mentaliteto je. IMO že kuje načrt kako se maščevat naslednje leto.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...