Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Zorz reče pred 5 minutami:

Bravo frenči, eden redkih, ki dela kolesarstvo zanimivo :worship:

 

nujno si moram(o) se enkrat ogledat pozicijo WVAja ob skoku Alaphilippa.

 

lahko da sem WVAja zamenjal s kaksnim drugim Belgijcem, ampak prisegel bi, da je bil Alaphilippu za ritjo, pa se mu je slednji vseen odpeljal gladko mimo. :D

 

ko sem videl na spustu imena lovilcev Alapihilippa, mi je bilo jasno, da ga ne bodo ujeli zaradi nesloznosti. :D

Povezava do prispevka

Pomoje te Julianove skoke težko sploh kkšn rider iz pelotona pokrije, če so dobr izpeljani. Ponavad ga pol na tempo ujame kdo, kot ga je Yates na Touru.

 

Iz ene druge dirke sem našel, da naredi tam med 750-800 W za 30 sekund v teh skokih.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 15 minutami:

Tolk kok je rabu

 

Skoda k je Rogla spet taktiziral pa ni skocu tam za Allaphilipom, ocitno res ni tok dobr pripravljen da bi lahko kej vec naredu

Lol nič ni taktiziral, pač ni šlo. Saj vem da je proti Filipu zgledal da se mal sparajo, sam če pogledaš kok so ostale zadaj pustil, vidiš da tukaj ni bilo nobene taktike, samo poln gas, pa kok maš v nogah

Povezava do prispevka

Tisti k se pripravljajo na Giro se niso v cisto peak formi, medtem pa je bil Tour za kolesarji kot so Alaphilippe, Hirschi in na koncu v zadnjem tednu tudi Kwiato super priprava na tole dirko danes. S tem si tudi razlagam vse tiste neuspesne pobege Alaphilippa na letosnjem Touru. Edino tisti 100 meterski samomor mi se vedno ni jasen hahaha. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 42 minutami:

nujno si moram(o) se enkrat ogledat pozicijo WVAja ob skoku Alaphilippa.

 

sem zdajle se enkrat pogledal, pravilno sem videl. WVA je bil ob skoku tik ob Alaphilippu, pa kljub svoji bestialni moci ni mogel niti slucajno sledit pospesku. :avadodo:

 

zabar je dobesedno v 100m naredil 35m prednosti, ce ne se 10m vec. :avadodo:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

kljub vsemu sem na twitterju nasel nekaj belgijskih razumnezev, ki se zdaj opravicujejo (:lol:) v imenu svojih sonarodnjakov.

 

tocno tole, kar si napisal shadow. reprezentancna dirka je, Belgijci so se kurcili krog in pol, potem je pa Wout ostal v kljucnih trenutkih sam. plus, kar ste tudi napisali, Rogla je fizicno, predvsem pa psiholosko cisto izzet. se za to sesto mesto ne vem cisto dobro, kako ga je spravil skupaj. :avadodo:

 

Pogi je pa tudi potrdil, da je bil njegov edini cilj oziroma nacrt naredit resnejso selekcijo za zadnji krog, pa so ga posredno zafrknili, ker nihce ni sel za njim. 

Povezava do prispevka

Oba sta rekla v intervjujih, da sta bla čist fuč na konc. Verjetno bi bil lahko Pogačar na Rogličevem mestu tudi v ospredju, sam vprašanje kaj bi bilo, če ne bi Pogačar naredil selekcije pri Belgijcih, ti so v zadnjem krogu vseen popadal en za drugim dokaj hit.

 

Sej čudn, da niso Belgijci Rogliču očital še tega, da je Pogačarja naprej poslal :D

 

In other news ta vikend že štartamo z Girom, hkrati pa bo v nedeljo potekal eden od spomenikov Liege-Bastogne-Liege, kjer bosta nastopala tako Roglič kot Pogačar. Pogačar naj bi nastopal tudi na La Flèche Wallonne, ki bo čez 2 dneva.

 

Giro zna bit zanimiv. Nobena ekipa ne deluje res dominantno po rosterju. Favoriti bodo imeli sledeče ekipe:

 

Ineos Grenadiers
Geraint Thomas, Iván Sosa, Salvatore Puccio, Filippo Ganna, Jhonatan Nárvaez, Eddie Dunbar, Sebastián Henao

 

Mitchelton-Scott
Simon Yates, Jack Haig, Brent Bookwalter, Cameron Meyer, Michael Hepburn, Damien Howson, Andrey Zeits, Edoardo Affini, Lucas Hamilton, Nick Schultz

 

Trek – Segafredo
Vincenzo Nibali, Giulio Ciccone, Pieter Weening, Koen de Kort, Gianluca Brambilla, Nicola Conci, Antonio Nibali, Kenny Elissonde, Julien Bernard, Jacopo Mosca

 

Astana Pro Team
Jakob Fuglsang, Aleksandr Vlasov, Miguel Ánge López, Fabio Felline, Manuele Boaro, Alex Aranburu, Óscar Rodríguez, Hugo Houle

 

Jumbo – Visma
Steven Kruijswijk, Tony Martin, Antwan Tolhoek, Jos van Emden, Koen Bouwman, Tobias Foss, Chris Harper, Christoph Pfingsten

 

Verjetno po imenih še najmočnejša Ineos ekipa, Kruijswijk bo mev dokaj ološ ekipo. Thomas je deloval, kot da dviguje formo, tudi Fuglsang je kr dobr bil na zadnjih dirkah. Ne vem pa kok je on dobr na večtedenskih dirkah. Nibali ni bil neki dobr na svetovnem, tko da vprašanje kaj lahko on sčara letos. Mogoče zna bit tud Yates nevaren, nazadnje je zmagal Tirreno-Adriatico, sam zna zgubljat na kronometrih, ki so letos kar trije na Giru.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 27 minutami:

Men samo ni jasno zakaj je šel Pogi en krog prej delat selekcijo, zakaj recimo ne na prvem klancu v zadnjem krogu, mogoče bi se izšlo drugače

 

razumem pa da sta oba mrtva od TDFja in kar smo prikazal včeri kot repka je samo :ododava:

Ker je vedel, da bo tk al tk ze pokalo v zadnjem krogu na tem klancu in neb prsu do izraza zarad slabih nog. Hotli so nardit selekcijo aka ubit belgijce.

Ampak ja, vsem po treh tednih toura lahk sam :avadodo::ododava::avadodo:za tole vceri.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...