Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 1 uro:

Hmm, pa rečmo da Roglič danes, druga opcija je pa da bo kšn jim skliznu čez vrh zadnjega vzpona, kar bi Rogliču tud čist ustrezal, da poberejo bonifikacijske Pogačarju.

dobra napoved. :D

 

sem vseeno z njegove strani pričakoval večjo obsesijo kontrole nad rumeno majico.

Povezava do prispevka

ah ne, imo jim pa pase. Ineos bo napadu mcnultya k ipak ni neki mocn na klanc, pa verjetno se kaka Astana/Bahrain. TJV pa lohk tudi prvi napade z Vinegaardom, pa lohk zbezajo da Pogi lovi, k je zdej Vine pred njim. Pa bomo vidli, ce je Pogi teamplayer in bo fural za Mcnultya al bo sam sopal :D Tko, da tole danes pomoje sploh ni blo tko neumno. Bomo vidli v soboto. 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 15 urami:

ah ne, imo jim pa pase. Ineos bo napadu mcnultya k ipak ni neki mocn na klanc, pa verjetno se kaka Astana/Bahrain. TJV pa lohk tudi prvi napade z Vinegaardom, pa lohk zbezajo da Pogi lovi, k je zdej Vine pred njim. Pa bomo vidli, ce je Pogi teamplayer in bo fural za Mcnultya al bo sam sopal :D Tko, da tole danes pomoje sploh ni blo tko neumno. Bomo vidli v soboto. 

 

Bolj ko sem razmišljal o včerajšnji etapi, manj mi je jasna strategija TJV. Ni nobene logike, da pustiš McNultyju tok lufta. Pač Roglič je mev v drugi grupi vsaj Tolhoeka se mi zdi in namesto, da bi šli lovit ubežnike vsaj tok, da bi omejil zaostanek na totaln minimum, so se gledal najprej par minut na klancu, dokler ni Carthy od EF začel pace-at. TJV ma res obupn management na področju taktike, tolk kot so mel oni zajebov že v zadnjih 3 letih taktično, pa bi radi bli najboljša ekipa v pelotonu. Zdej bodo mogl v soboto napadat kljub temu, da so konkretno slabša ekipa prot UAE in tud Ineosu. Razen Vingegaarda nima Roglič nobenga, ki lahko nabija tempo na klanc, da bi spravu v težave McNultyja. Ne vem no, men je tale scena od včer dokaj velk zajeb s strani Nizozemcev. 

Povezava do prispevka

Men tud ni jasn zakaj so Vingegaarda pustil v prvi skupini in ne poklical nazaj, da bi s Tolhoekom zmanjšala razliko med skupinama. Očitn Mcnultya ne jemljejo resno oz. računajo, da bodo v zadnji etapi na klanc nardil dovolj razlike, ampak ne verjamem, da na tempo, torej bo Rogla mogu lomit Mcnultya in pokrivat Pogija. Lol kaka obupna taktika

Povezava do prispevka
skvedr reče pred 2 urama:

Men tud ni jasn zakaj so Vingegaarda pustil v prvi skupini in ne poklical nazaj, da bi s Tolhoekom zmanjšala razliko med skupinama. Očitn Mcnultya ne jemljejo resno oz. računajo, da bodo v zadnji etapi na klanc nardil dovolj razlike, ampak ne verjamem, da na tempo, torej bo Rogla mogu lomit Mcnultya in pokrivat Pogija. Lol kaka obupna taktika

Go hard or nothing očitno...

Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 5 urami:

IMO je Jumbo res v bolj zajebani poziciji kot pa UAE

 

meni se zdi pa UAE v jebeni poziciji.

a branijo mcnultyjevo vodstvo in pogačar vozi za njega? če ja, je to zelo tvegano, ker roglič v formi načeloma komot nabije pol minute mcnultyju in odnese zmago.

če ne, a pogačar napada svojega ekipnega kolega, ki je skoraj minuto pred njim? spet tvegano, ker s tem čisto lahko vleče rogliča do zmage. :D

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 33 minutami:

 

meni se zdi pa UAE v jebeni poziciji.

a branijo mcnultyjevo vodstvo in pogačar vozi za njega? če ja, je to zelo tvegano, ker roglič v formi načeloma komot nabije pol minute mcnultyju in odnese zmago.

če ne, a pogačar napada svojega ekipnega kolega, ki je skoraj minuto pred njim? spet tvegano, ker s tem čisto lahko vleče rogliča do zmage. :D

 

Od kje ti da mu bo komot nabil pol minute? Na tretji etapi sta mela 18 sekund prednosti pred njim, pa na 6. etapi zadnji klanc ni tok brutaln, kot je bil tisti na 3. etapi. Tko bo mogu pa Roglič napadat, McNulty bo mel pa v vsakem primeru na rezervi Pogačarja, ki bo lh al skakal Rogliču al pa pomagal McNultyju, če bi blo treba. 24 sekund ni malo na enotedenski dirki. Spomni se Toura, kjer je blo razn pomoje na tistem divjem vzponu, ko je zmagal Superman, vedno le par sekund razlike med Rogličem/Pogačarjem in ostalimi. 

Povezava do prispevka

roglič ima tok petarde v nogah, da lahko v par 100 metrih na takem klancu nabije 20 sekund komurkoli, ki ni pogačar če malo pretiravam. :D

 

zaradi tega bo čakal do zadnjih kilometrov. pogačar pa če čaka rogliča mora odgovorit na rogličev napad + nabit rogliču pol minute v kilometru ali dveh. na to se jaz ne bi zanašal.

Povezava do prispevka

Dans bo pokalo k pr norcih :avadodo: napovedan mocan dez, 7 hudih klancov, nakonc pa 600m brutalnega spusta, upam da se ne bo kdo fental (Rogla :rolleyes:). In koncno bo Roglic moral napasti, Mcnulty bo verjetn odletel k knof z hlac k te scat po 4 pirih. Pogi bo tut mogu napast Roglo in mu vzet skor minuto. TVJ bo fix spustil Jonasa v napad in UAE bo mogu pokrit skok, nakonc pa bo danec pobral titulo :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...