Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Izjava Mohoriča:

 

Nisem vedel. Če bi, tega ne bi storil. Mislim, da bi javno opravičilo naletelo na gluha ušesa. Tisti, ki so po naravi sovražni, tako ali tako ne bodo spremenili svojega mnenja. Vsi, ki me poznajo, pa ne potrebujejo razlage o tej stvari.

Povezava do prispevka
Boris reče Dne, 17. 7. 2021 at 7:54:

Prosim ne bluzit neumnosti. Imeli so nalog sodnika. Sodnik ne podpise naloga brez nekega dokaza. 

 

...si siguren, da so imeli nalog? jaz tega podatka nisem zasledil nikjer.

 

vedet moras, da v Franciji zandarmerija NE potrebuje naloga sodnika, ko gre za promet z drogami (kamor po francoski zakonodaji doping spada), ali pa ko gre za carino.

 

zandarmerija lahko deluje zgolj na podlagi anonimne prijave ali nekih sumov...

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 17 urami:

ne sej to vem. Lohk se pac 1x odpoves touru, sam zato, da dobis se giro :D 

 

'tezava' je, da sejke zanima zgolj njihov UAE Tour in TDF. za drugo jim visi dol. pomeni, da je ves trenazni proces podrejen tema dvema ciljema.

 

vprasanje je, kako dobro pripravljen bi lahko prisel na Giro, oziroma na Vuelto. 

 

IMO bo ob kaksen uspehu na OI prelomil obljubo in ne bo sel na letosnjo Vuelto. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

...si siguren, da so imeli nalog? jaz tega podatka nisem zasledil nikjer.

 

vedet moras, da v Franciji zandarmerija NE potrebuje naloga sodnika, ko gre za promet z drogami (kamor po francoski zakonodaji doping spada), ali pa ko gre za carino.

 

zandarmerija lahko deluje zgolj na podlagi anonimne prijave ali nekih sumov...

Tu se dosti pogovarjata od tega (19:00 naprej):

V tem podcastu Lance samo reklame prebere, ostalo je pa Johan Bruyneel show.

Pravi, da so jih raidali na podlagi pritožb zaradi dvojne zmage na Dauphiné.

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

pri JBsquared še ni take panike, pri original the move-u, kjer so Lance, George pa JB, je pa obup. Jst The Move sploh ne poslušam več, ker je itak večino časa krneki.

prvo ter drugo leto je blo res top shit. Lani sem samo enkrat gledal in ko je model 15min nabijal o nekih produktih za mamice sm nehal gledat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...