Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

gorann reče pred 4 urami:

Ja to mogoce velja, ce ne bo pogija na tdf

 

kot sem napisal že včeraj...

 

ko sem gledal Pogijeve predstave na TDF, sem si mislil, še dobro, da ni Rogle na francoskih cestah, ker mu itak ne bi mogel sledit. ko sem zadnje tri tedne gledal Vuelto, sem z glavo v steno naredil luknjo, ko sem uvidel, ob kako epske dvoboje smo bili prikrajšani zaradi JEBENEGA MAKARONARJA in kupa egoističnih vismojambovcev.

 

nisem (več) tako zelo prepričan, da bi Pogi letos osvojil TDF...:ninja:

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 urami:

Z ubranjeno zmago na Dirki po Španiji se je Primož Roglič utrdil na tretjem mestu lestvice svetovne kolesarske zveze. Z etapno zmago in skupno drugim mestom Beneluksa je Matej Mohorič napredoval že na deseto mesto. Vodi pa Tadej Pogačar.

 

la vuelta in olimpijsko zlato in je tretji? 

Povezava do prispevka
Vučko reče pred 46 minutami:

 

la vuelta in olimpijsko zlato in je tretji? 

 

Scena je, da je spušil vse tiste pike od lanskega Toura, plus ni nč dirkal pred Tourom, kar se je tud mogl poznat, ker je lani nabral cel kup zmag pred Tourom na Tour de l'Ain pa Dofineji. 

 

in other news:

 

 

Povezava do prispevka

superman Lopez je v bistvu pred kratkim podpisal novo dveletno pogodbo, a so španski mediji že v nedeljo po dirki pisali, da mu v Moviestarju pri odhodu ne bodo delali težav. tako da je njegov odhod v bistvu samo še vprašanje časa, ker je interes obeh strani več kot jasen...

 

ko že ravno pišem,- četrtkova TT in nedeljska cestnodirkaška trasa (klik na twitt in puščica v desno)...

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Sploh nvem ce bodo za EP zafilali usa mesta za clansko. To je iz uradne startne liste za clansko:

 

JERMAN Žiga SLOVENIA

MOHORIC Matej SLOVENIA 

NOVAK Domen SLOVENIA

PER David SLOVENIA 

POGAČAR Tadej SLOVENIA

 

 

na svetovnem bi moglo bit mesano, pa bi lahk Mas pa Rogla se moc mocala po poti :lol: 

Povezava do prispevka

Fak poglejte si današnjo etapo dirke po Britaniji, epic zaključek in super lepi posnetki iz helikopterja. Van Aert pojedu Žulsa v zaključnem šprintu na brutaln klanc, kljub temu da je Žuls spet svinsko vijugal vse povprek in spet skor povzročil crash. Pa spet brez diskvalifikacije al kakšne kazni...

 

EDIT: dons pa Pogi na EP TT-ju. Startna lista je kr stacked, tko da zna bit zanimiv, čeprav glede na progo bo težko Pogačar med prve 3... 

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 3 urami:

Lefevere je en tak velik klovenski idiot, da nvem kako mu sploh se pustijo okol kolesarstva bit

 

Ker ma uspehe. V ameriški cancel kulturi bi že zdavno odletel. 

 

In dokler glavni pokrovitelji molčijo se ne bo nič spremenilo. 

 

A je še komu EP čist neumno? Pač res nič posebnega od dirke. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 18 urami:

kljub temu da je Žuls spet svinsko vijugal vse povprek

 

svinjsko. zakaj ne sankcionirajo taksnih potez?!

 

dandzo reče pred 1 uro:

Kako to, da RTV ne prenasa evropskega prvenstva? 

 

RTV kupuje prenose v paketih. ali jim je bil predrag, ali pa jim sploh ni bil ponujen.

 

evo, gremo Poginator...:limona:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...