Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 55 minutami:

Tony 'panzerwagen' Martin prihodnjo nedeljo zakljucuje kariero.  :cry:

 

Sem videl ja, ampak razumljivo. Zadnje 2 sezoni je bil tip bolj na tleh kot na kolesu. Verjetno mal pomisleš, če je še smiselno, mlad pa tud ni več tok. Sej se mi zdi, da je že lansko sezono cincal, al bi še al ne bi več.

 

Ganna beast :avadodo:

Povezava do prispevka

Je pa bolj jasen nakup Dennisa sedaj, ker bo kar vrzel v Vismi po odhodu Martina pri diktiranju tempa na ravninah. Kakšen Affini sicer je kar solidno vlekel parkrat letos na Giru za Fossa se mi zdi in bi lahko tudi bil dober domestique za ravnine, sam Dennis je vseeno boljši bi rekel tudi v klanc.

 

Drugače pa Pogačar čist solidno odpeljal danes in tudi Tratnik. Men se zdi drugač, da je Tratnik tako kot Campenaerts mal riskiral specializacijo v vožnji na čas za razširitev dirkalnega repertoarja. Sam Tratnik je sicer rekel, da naj še en bi odpeljal boljšega kronometra. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 22 urami:

Drugače pa Pogačar čist solidno odpeljal danes in tudi Tratnik. Men se zdi drugač, da je Tratnik tako kot Campenaerts mal riskiral specializacijo v vožnji na čas za razširitev dirkalnega repertoarja. Sam Tratnik je sicer rekel, da naj še en bi odpeljal boljšega kronometra. 

 

ja, Polanc (Janov oče, aka 'selektor') je rekel, da je Pogačar kronometer odpeljal odlično glede na trenutno formo, ki je trenutno nekje na 90%.

 

Sjuk je pa sam povedal, da je odpeljal odlično do zadnjih 3km, ko ga je začelo močno pobirat.

Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 21 urami:

niti še svetovno ni mimo vi pa že na Lombardiji... jao

 

Kakšne so napovedi za nadeljo, ima kdo kej informacij insajderskih, kakšen trač?  Malo sem zagužvan in ne uspem sledit vsemu. Prosim hvala.

 

klasično športno požrešen sem ratal. :D

 

načeloma nekih posebnih tračarij niti ni bilo. celotna ekipa z izjemo Rogle (pride v petek) pridno trenira v okolici trase, so pa, sicer medvrstično, ampak vseeno, precej jasni indici, da se bo dirkalo na Mohoriča. tudi Moho je v izjavi za rtv rekel nekaj v smislu, da bo prej pregriznil balanco, kot pa izpustil glavne kontenderje za naslov izpred svojih oči.

 

also, nekje sem zasledil podatek, da bo tudi MvdP nastopil. :w00t:

 

dilar reče pred 1 uro:

 

že včeraj je L'equipe pisala o tem, ampak se mi je zdelo tako neverjetno, da potem tega nisem niti kvoutal tu. zakaj se mi je zdelo tako zelo neverjetno? ker so ga pošiljali v fakin' Cofidis.

 

tudi za Brailsforda je pisalo, da naj bi se poslovil iz kolesarske ekipe in prevzel nek višji športni položaj znotraj celotnega športnega odseka Ineosa. medtem je omenjeni to sicer že zanikal.

 

Boris reče pred 54 minutami:

Martin gre pa zasluzeno v penzijo v majici svetovnega prvaka pa tudi ce je v mixed ttt

 

Panzerwagen!

 

tako se gre v penzijo :worship:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

že včeraj je L'equipe pisala o tem, ampak se mi je zdelo tako neverjetno, da potem tega nisem niti kvoutal tu. zakaj se mi je zdelo tako zelo neverjetno? ker so ga pošiljali v fakin' Cofidis.

 

tudi za Brailsforda je pisalo, da naj bi se poslovil iz kolesarske ekipe in prevzel nek višji športni položaj znotraj celotnega športnega odseka Ineosa. medtem je omenjeni to sicer že zanikal.

 

Brailsford je mev jebo z rakom v zadnjih letih in je ze pred casom omenjal, da ce bo mev spet probleme, da je zdravje na prvem mestu in bo prepustil stolcek drugemu.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 16 minutami:

Dokaj clickbait twit. 

 

Maš na redditu cel članek in dejansko ni toliko zabluzil kot mu ponavadi uspe. 

 

lihk teu sm to napista. Isto na redditu folk skocu k je pac debil, ampak ce gres brat clanek je zelo normaln intervrju. Kar je dosti vecje presenecenje :D 

 

Za bernala so 3 ekipe omenjene drgac. Tud Israel start up pa Movi. Cofidis je nerealno, kje majo pa dnar za njega. Pa tud ce bi  ga placali, kdo bo pa pomocnik pole? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...