Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 10 urami:

A ni blo rečeno, da Roglič ne bo vozil kronometra? 

 

nasprotno, bil je med prvimi, ki je potrdil oba nastopa,- tudi kronometer. rabi tekme.

 

a mi lahko lepo prosim nekdo razloži, v katerih segmentih točno je Pogi toliko boljši od Rogle, da se ga smatra za bolj kompletnega kolesarja?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 minutama:

 

nasprotno, bil je med prvimi, ki je potrdil oba nastopa,- tudi kronometer. rabi tekme.

 

a mi lahko lepo prosim nekdo razloži, v katerih segmentih točno je Pogi toliko boljši od Rogle, da se ga smatra za bolj kompletnega kolesarja?

 

A, vidm, da sem pomešal. Mohoriča ne bo na kronometer, ker gre že prej na priprave v Francijo. Kdo pa smatra Pogačarja za bolj kompletnega?

Povezava do prispevka

tako je, ja. Matej je pa že na tiskovni konferenci povedal, da gre iz Ambroža praktično takoj v Francijo pogledat par etap TdFja, potem pa v Sestriere na višinske priprave.

 

Martin Hvastja je zdaj že najmanj trikrat, štirikrat rekel, da je Pogi najbolj kompleten slovenski kolesar. pa ne da bi osporaval temu mnenju, samo res me zanimajo te razlike, ker jih sam ne opazim.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

tako je, ja. Matej je pa že na tiskovni konferenci povedal, da gre iz Ambroža praktično takoj v Francijo pogledat par etap TdFja, potem pa v Sestriere na višinske priprave.

 

Martin Hvastja je zdaj že najmanj trikrat, štirikrat rekel, da je Pogi najbolj kompleten slovenski kolesar. pa ne da bi osporaval temu mnenju, samo res me zanimajo te razlike, ker jih sam ne opazim.

 

Men sej pa zdel, da sem slišal na prenosu državnega, da sta govorila, da je Mohorič najbolj kompleten :D zdej pa ne vem, a sem jst nepozorno poslušal al je blo to res. Kao da je v vsem dobr, da lahko vse solidno voz.

Povezava do prispevka

Res je to je bilo rečeno za Mohoriča v prenosu. Pač je verjetno najbližje all-rounderju kar mamo, torej nekomu ki lahko zmaga na vzpon, šprint in solidno odpelje kronometer. 

 

Hkrati je Rogla v kronometru veliko boljši, morda ne svetovna špica pa vseeno. Prav tako veliko boljši v vzponih, verjetno blizu špice, bomo pa lahko videlu letos na Touru. Lani je pokazal dva obraza, Giro in Vuelta, je bil pa na Giru vsaj na izgled totalno izčrpan, govorilo se je sicer o napakah v prehrani. V Šprintih pa je Mohorič sigurno boljši. Ampak glede na to da je Roglič prvi na UCI lestvici mislim da ni debate kdo je bolj kompleten kolesar. 

Kar se tiče Pogačarja je pa pri njem predvsem impresiven kaj dosega glede na starost. 

 

Seveda je pa vse odvisno od dirke/trase dirk. Sploh pri enodnevnih je trasa ključna za to kakšen tip kolesarja bo imel možnosti. 

Kako pa se vse izteče v tri-tedenski dirki pa je itak tudi vprašanje sreče. Sam sem mnenja da npr. Bernal ni bil najboljši kolesar lanske sezone pa je zmagal Tour.

uredilo bitje Melah
Povezava do prispevka
dilar reče pred 21 urami:

 

Ane, da sta govorila o tem?

 

Melah reče pred 21 urami:

Res je to je bilo rečeno za Mohoriča v prenosu.

 

potem se opravičujem. :D

 

sem pa vseeno prepričan, da je Hvastija enkrat ali dvakrat v (prejšnjih) prenosih omenil Pogačarja, kot najbolj popolnega slovenskega kolesarja. ziher bo še kakšna priložnost, da bo to omenil in pojasnil.

 

Boris reče pred 4 urami:

aru je dost v kurcu tko da bodo sli na kaksno etapo mogoce 2 ce bodo imel sredo

 

se strinjam za Aruja, sam nanj ne bi polagal nobenega zaupanja. potemtakem sta pa itak samo še dve možnosti; ob morebitnem dobrem začetku (ne pozabit, letos gre TdF že takoj na začetku v hribe) bodo poizkušali preko Pogija kontrolirati Ineos/TJV in se borit za visoko končno uvrstitev, ob morebitnem slabšem začetku znajo pa 'nalašč' tankat in lovit etapne zmage v Alpah oziroma Pirenejih.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 28 minutami:

Zgleda, da je cist lagano krotil in zdominiral tamaugaPogija. Noro bo tole na TdF :wub:

 

dans pa se brutaln krono, na slabih 14km majo 700m visinske razlike :O

 

A bo kje prenos? Pa kdaj točno bo?

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

 

prej pridemo naokrog, ce prestejemo tistih par kolesarjev, ki se (morda) niso dopingiral, se posebej v omenjenem obdobju. :whistle:

 

pa ja saj vem, si ne delam niti utvar, da je dandanes kaj boljše. Sam tko, zanimiv info,  nisem vidu, da bi kdo kje izpostavil, bi si mislil, da bodo, glede na to, da so eni neke zarote vidl v tisti uporabi ketonov pri Jumbo Vismi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...