Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Navedek

Knjiga, opremljena z veliko fotografijami, govori predvsem o lanski Dirki po Španiji. Lora Klinc je doživetja strnila v zapiske in jih razširila z nekaj teorije v cestnem kolesarstvu. Ne gre toliko za zgodbo o Primoževi zmagi, prvi slovenski zmagi na tritedenskih kolesarskih dirkah, ampak bolj za knjigo, ki bo navijačem približala ozadje kolesarstva. Odlično branje za dvigovanje temperature pred Dirko po Franciji 2020, ki se bo začela 29. avgusta in na kateri bo Primož Roglič eden glavnih favoritov za rumeno majico.

 

"Že v osnovni šoli sem si želela napisati knjigo. Da jo izdaš, moraš imeti nekaj povedati in ta trenutek se mi zdi primeren," o svojem knjižnem prvencu Kilometer nič razmišlja Lora Klinc, partnerica Primoža Rogliča.

Povezava do prispevka
Mutombo reče Pravkar:

Jp 20e je ql. Čeprav po drugi strani bo pa še vedno vse tudi na Eurosportu zastojn.

 

Dobr, če maš Eurosport pol verjetno ni tok aktualn, jst nimam TV-ja sploh, tko da sm pol ciljna publika tle :D Da mi ni treba pol Tiz Cycling skoz čakat da se naloada :D

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 minutami:

 

Dobr, če maš Eurosport pol verjetno ni tok aktualn, jst nimam TV-ja sploh, tko da sm pol ciljna publika tle :D Da mi ni treba pol Tiz Cycling skoz čakat da se naloada :D

 

A no pole pa ql :) sem pogledal seznam dirk in zgleda super opcija.

 

Pa early bird je 20e, potem bo 40e.

 

Imo se splača. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

mas motogp :D itaq bo en iz grupe fasu corono in bo slo vse v kurac. 

Kaj sploh zacne nasledni teden?

 

Ma jebes motociklizem :D Ma ja, ne vem, kako misljo to speljat, sploh z gledalci, da se tam na nekem prelazu tisoče gledalcev dere v tvoj fris, ti pa na polno polniš, prazneš pljuča. To so tko idealni pogoji za fasat corono :D

 

Naslednjo soboto naj bi bla Strade Bianche Boris

Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 minutami:

 

Ma jebes motociklizem :D Ma ja, ne vem, kako misljo to speljat, sploh z gledalci, da se tam na nekem prelazu tisoče gledalcev dere v tvoj fris, ti pa na polno polniš, prazneš pljuča. To so tko idealni pogoji za fasat corono :D

 

Naslednjo soboto naj bi bla Strade Bianche Boris

 

te gledalce naj spravjo 2m stran za ograjo

 

in nej pol tko ostane za skos

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 2 minutama:

 

te gledalce naj spravjo 2m stran za ograjo

 

in nej pol tko ostane za skos

 

Vprašanje če bi blo dost, nekatere študije navajajo, da se lahko virusni delci raznesejo do 10 m daleč, pri dretju pa itak še tok dlje nese, kot pri samem govoru. 

Povezava do prispevka

Mah jst sm kr nabavu pol subscription za GCN racing pass. Če bojo pa skenslal dirke na konc, pa jebi ga :)

 

EDIT: aja, pa Ineos bo baje na Touru nastopal z novim imenom Ineos Grenadiers, s katerim bodo promoviral nov jeep Ineos Grenadier al neki 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 46 minutami:

Je mel @hawa meyta kr prou, ko ga je razglasal za cudeznega decka :)

 

Tolk je enih hudih mladih riderjev drgač, čist najs :)

 

A mislte drgač, da bi Rogliču bolj ustrezal profil Girota letos kot Tour? Kr hendikep, da ni enga solidnga kronometra letos na Touru, še tisti zadnji je v klanc. In lih na takmu kronometru ga je se mi zdi lani al predlani Bernal nascal na dirki po Romandiji se mi zdi.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 11 urami:

Je mel @hawa meyta kr prou, ko ga je razglasal za cudeznega decka :)

 

ČE ne bo poškodb in ČE mu uspejo zagotovit neko sposobno ekipo, bo tip zmagoval do onemoglosti. 

 

če se pa zgodi - in tega se sam ful bojim -, da ga pohakla Ineos, pa IMO lahko kar nehamo gledat vrhunsko kolesarstvo.

 

tiesto reče pred 27 minutami:

Pa men se tut zdi, da Rogla ni vec to v kronometrih, kar je bil prejsnja leta.

 

pred časom sem nekje zasledil članek nizozemskega novinarja - nisem si ga takoj shranil, potem ga pa itak nisem več našel -, ki je v svojem zapisu razlagal nekaj v smislu tega, da se je Rogla na prigovarjanje ekipe bolj usmeril v trenažni proces izpopolnjevanja vožnje na klanec (dolgi položnejši klanci), žal na račun kronometerske vožnje. baje so v TJV nekaj premetavali številke in prišli do tega, da ima na takšnih terenih naproti najboljšim večje težave, kot pa v isti primerjalni kategoriji v vožnji na čas.

 

prav rad bi videl te številke, ker meni je to precej čudna zadeva.

 

also, včeraj na Burgosu...
 

 

jutri ne pozabit na Strade Bianche.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...