Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Slovenski navijači pa spet briljiral. Valter mogu enga pjanca odrint k je tok bliz tekel ob njem na klancu, en Einstein se je odloču, da bo šprintal po vrhu 2 m visoke škarpe z zastavp in se je skor stegnu pa zvrnu na peloon :avadodo: Kje se res najde ta glup folk. Ne vem, a sm jst edin, k mu je to totalno glupo, da je dovoljen, da folk lavfa ob folku. En uspel v lajfu se je clo lotu teka ob kolesarjih skupi z enim malim otrokom in se je skor spotaknu ob njega :lol:

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
dilar reče pred 8 urami:

Slovenski navijači pa spet briljiral. Valter mogu enga pjanca odrint k je tok bliz tekel ob njem na klancu, en Einstein se je odloču, da bo šprintal po vrhu 2 m visoke škarpe z zastavp in se je skor stegnu pa zvrnu na peloon :avadodo: Kje se res najde ta glup folk. Ne vem, a sm jst edin, k mu je to totalno glupo, da je dovoljen, da folk lavfa ob folku. En uspel v lajfu se je clo lotu teka ob kolesarjih skupi z enim malim otrokom in se je skor spotaknu ob njega :lol:

glih vceri sm kolegu napisal k je su pogledat etapo "glej da se bote obnasali" pa sm bil zihr da bo kak janez spet skaku med kolesarji

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 2 urama:

kokr je folka pijanga ob trasi še čudn da ni več pizdarij

 

isto sem jaz razmišljal. mene začne kar potit, ko vidim modele ki tečejo pol metra stran od kolesarjev, po možnosti še v kakih šlapah. :avadodo:

 

sicer pa odlična organizacija včeraj, res pravi kolesarski praznik v posočju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...