Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 3 urami:

 

Me zanima, kako bodo pripravljeni domestiqui od Pogija. McNulty me je v bistvu kar razočaral na Dofineji. Po ITT bi bil sicer dobro pozicioniran, če ne bi blo tistga snafuja z menjavo kolesa, sam na zadnjih 2 etapah je pa zelo hit odpadel. Sm ga glede na letošnjo sezono pričakoval med top 5. Bo zanimivo, kako se bo izkazal Kuss na dirki po Švici. Danes je bil 9 v šprintu na klanec, če sem prav razbral profil.

McNulty je mel ucer sred klanca mechanical spet mislm da. Dans pa ne vem kaj je blo :D

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

 

Me zanima, kako bodo pripravljeni domestiqui od Pogija. McNulty me je v bistvu kar razočaral na Dofineji. Po ITT bi bil sicer dobro pozicioniran, če ne bi blo tistga snafuja z menjavo kolesa, sam na zadnjih 2 etapah je pa zelo hit odpadel. Sm ga glede na letošnjo sezono pričakoval med top 5. Bo zanimivo, kako se bo izkazal Kuss na dirki po Švici. Danes je bil 9 v šprintu na klanec, če sem prav razbral profil.

McNulty je mel ucer sred klanca mechanical spet mislm da. Dans pa ne vem kaj je blo :D

Povezava do prispevka

Slovakian cyclist Peter Sagan (TotalEnergies) conquered the Grenchen finish line on Tuesday in the third stage of the Tour de Suisse, starting in Aesch and over 176.9 kilometers, to achieve his first victory of the year, while Stephen Williams (Bahrain- Victorious) is still leading

https://www.eurosport.it/ciclismo/tour-de-suisse/2022/sagan-is-back-volata-di-classe-a-grenchen-rivivi-l-arrivo_vid1698361/video.shtml

Povezava do prispevka

Sjuk (Bahrain) zjebal dirko že v prvi etapi. :D

 

če ne bi napadel, bi bilo danes mirno. Hauptman je potrdil, da so hoteli privlečt vlakec za Ackermana v Postojno. :D

 

ima kdo dostop do slikovnega materiala iz današnjega Sjukovega awinka? berem, da je bilo izredno lepo popolnjen, slik pa nobenih ne najdem...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

Sjuk (Bahrain) zjebal dirko že v prvi etapi. :D

 

če ne bi napadel, bi bilo danes mirno. Hauptman je potrdil, da so hoteli privlečt vlakec za Ackermana v Postojno. :D

 

ima kdo dostop do slikovnega materiala iz današnjega Sjukovega awinka? berem, da je bilo izredno lepo popolnjen, slik pa nobenih ne najdem...

 

Na fb bi moglo bit. Njegova punca je rihtala cel event https://facebook.com/events/s/syukov-awink-na-dirki-po-slove/742776366877419/

Povezava do prispevka

Pismo, cel kup riderjev spet pozitivnih na korono. Upam, da ne bo to na konc mel vpliva na GC. Visma je že zapustila dirko po Švici (cela ekipa) zarad pozitivnih primerov, danes pa pišejo na RTV, da sta Bjerg in Laengen pozitivna na dirki po Sloveniji, plus Hirschi na Švic...

 

Jesus fucking Christ, to bo še shitshow...

 

EF Education rocked by four COVID-19 cases at Tour de Suisse

 

Tour de Suisse leader Aleksandr Vlasov also out with COVID as UAE Emirates pulls entire team

 

Jumbo-Visma sees ‘worrying’ Tour de France training setback with Tour de Suisse exit

 

Tadej Pogačar dodges COVID bullet so far as cases hit UAE team at Tour of Slovenia

 

Adam Yates out of Tour de Suisse with mild COVID-19 symptoms

 

Bahrain Victorious pull team out of Tour de Suisse

 

Alpecin-Fenix won’t take the start of the 6th stage of the Tour de Suisse. Unfortunately, despite all necessary precautions, two team members returned positive covid tests. 1/3

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...