Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 51 minutami:

me zanima potek etape dans, zgodi se lahk:

a) Poginator nabije minute;

b) vcerajsnji scenarij;

c) kontrolirana dirka;

 

kaj se bo danes v resnici zgodilo, lahko samo ugibamo, ampak če bo Pogi lahko "dihal", bo šel v napad. kako tudi ne, ko bo na Alp d'Huezu baje 5k Slovencev. :worship:

 

also, nekaj norih informacij.

 

 

 

 

pa še moj fejv od včeraj. :ododava:

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Jungels s posebnim kolesom na 12. etapi
Moštvo AG2R Citroën Team je na družbenih omrežjih danes objavilo vest, da bo Luksemburžan Bob Jungels12. etapo odpeljal na povsem novem in zelo dragem kolesu BMC, imenovanem BMC Teammachine SLR Mpc. Samo okvir stane 12 tisoč evrov, kar je približno 7300 evrov dražje od standardne različice istega okvirja. 


Dodanih je še nekaj različnih komponent, zaradi katerih je končna vrednost kolesa po navedbah portala Cyclingnews.com ocenjena na približno 21 tisoč evrov. Razlog za takšno potezo? Jungels bo s kolesom proslavil zmago, ki jo je dosegel na gorski, 9. etapi od Aigla do Chatela. 


 

 

 

 

21 jurjev :avadodo:

Povezava do prispevka

Poimensko je UAE neprimerno boljsa ekipa od recimo tiste iz leta 2022, ob prvi Pogijevi zmagi.

 

Zanimivo bi bilo vidt, kako bi se obnasali kot mostvo brez koronskega vpliva. Ampak ne zgolj tega iz TdF, ampak tistega se iz casa priprav. 

 

Hirschi je recimo komajda ziv prisel na TdF zaradi jebe s korono, pa je se vedno dobil fakin prednost pred Polancem. Ki bi, btw,  dal svojo duso za Pogija. 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 43 minutami:

Kaj je fora s Polancem sploh? Zakaj ga ni? 

 

Ne poznam podrobnosti, ampak nekaj so se skregali.

 

Polanc zdaj dobesedno caka, da se mu iztece pogodba in bo sel lahko drugam.

 

Jake the Mess reče pred 27 minutami:

Uuu Hvača spluval Jumbote na polno :D

 

Dans je se en tak dan, ko Hvastija briljira z insiderskimi.

 

Tip je dobesedno gospod profesor doktor za VSE strokovne komentatorje (in se zdalec ne govorim samo o slovenskih).

 

:worship:

Povezava do prispevka

Dej te naši komentaorji so tok kisli, pizda tm se nekej dogaja, mi pa poslušamo "koliko klancev, ki se začnejo na nadmorski višini vsaj 874 metrov, ima vsaj 3 odcepe na gozdno pot in rumene sredinske črte je bilo na touru  v zadnjih 80 letih?". Pa dons že cel dan nek opletanje ko mačka okrog vrele kaše, "mogoče Tadej lahko na koncu, mogče ne more, težko je, ampak lahko se regeneira". Trupla, prekinjena z reklamami za ananase po 2.99 in piščanjo žar ploščo.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 minutami:

Dej te naši komentaorji so tok kisli, pizda tm se nekej dogaja, mi pa poslušamo "koliko klancev, ki se začnejo na nadmorski višini vsaj 874 metrov, ima vsaj 3 odcepe na gozdno pot in rumene sredinske črte je bilo na touru  v zadnjih 80 letih?". Pa dons že cel dan nek opletanje ko mačka okrog vrele kaše, "mogoče Tadej lahko na koncu, mogče ne more, težko je, ampak lahko se regeneira". Trupla, prekinjena z reklamami za ananase po 2.99 in piščanjo žar ploščo.

Nemas pojma. To je en top prenosov na sploh na TV ne samo za slo. Par ur je pac treba nekaj bluzit.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 14 minutami:

Dej te naši komentaorji so tok kisli, pizda tm se nekej dogaja, mi pa poslušamo "koliko klancev, ki se začnejo na nadmorski višini vsaj 874 metrov, ima vsaj 3 odcepe na gozdno pot in rumene sredinske črte je bilo na touru  v zadnjih 80 letih?". Pa dons že cel dan nek opletanje ko mačka okrog vrele kaše, "mogoče Tadej lahko na koncu, mogče ne more, težko je, ampak lahko se regeneira". Trupla, prekinjena z reklamami za ananase po 2.99 in piščanjo žar ploščo.

Daj ne seri no. Spij kaj osvezilnega. 

Povezava do prispevka

Jaz ponavadi zakinkam zraven, ker se obnašajo, ko da gledamo tombolo v domu za upokojence. Ful mi je čudna kemija med njimi, neki se probajo šalit pa noben ne ve točno kaj zdej narest s tem in je ko ena akward šala od Rossa v Friendsih. Pa ja, sem pa ke kdo res da hude insighte, večino časa pa poslušamo neke google fun facte. Tko, ful ni stika z akcijo, ni začutit neke tekmovalne energije, tam poka v klanc, lomi se cel tour, komentatorji v tujin se derejo, hripavi so, pri nas pa "no tole pa je presenečenej, ampak očino res ne gre, kaj meniš ti Miha?".

 

edit: imho, da se ne bo kdo počutil osebno napaden. men so smrdlivi, sem pa čist mogoče čudn.

Povezava do prispevka

Par dni nazaj je Pog reku, da spijo vsak s svoji sobi (hehe) pa tko, ampak kako je pa s transporti? Sklepam, da ni vsak v svojem avtu, če maš celo ekipo natrpano na busu kaj ti to pomaga? Pa da maš tam enga modela, ki je bil zjutri na testiranju pozitiven, ampak še može, par ur za tem štart, potem se pa ti 2 ure svaljkaš v njegovem zavetrju ko model vleče na polno in diha na 100% ... Jaz grem pa za 2 uri na koncert, se ne dotikam nobenga, pijem pir s piksne in v 2 dneh podrt.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...