Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

ChAiN reče Dne, 11. 6. 2022 at 21:08:

tbfh tole javno kazanje mišic TJV da gredo na rumeno z dvema sokapetanoma IN na zeleno z Woutom na touru mi smrdi po še enem karambolu

 

ne vem če je ekipa, kjer so še par let nazaj ŠDji hodili scat med etapami zrela za nekaj kar še nikomur ni uspelo izvesti

 

this didnt age well :rofl:

 

kapo dol nizozemcem :ododava::worship:

Povezava do prispevka
shure reče pred 5 minutami:

Ampak ne razumem zakaj Vinko tako goni na kronotu. Jaz bi se lepo počasi odpeljal, ni vredno tveganja.

 

Sej mejbi v ovinke ne bo tok tvegal, ampak kva veš :D

 

Zdej je že 13 sekund pred Pogijem!

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
shure reče pred 4 minutami:

Ampak ne razumem zakaj Vinko tako goni na kronotu. Jaz bi se lepo počasi odpeljal, ni vredno tveganja.

 

Evo, Pogi že 4 za Woutom.

Ker k si tam zastartas ni sanse da bos to fural pocas. Adrenalin poka in ga lepo razfukas po pedalih. Jst sm vedno na startu razjebu noge 35-40avg prvih 150km pa neglede na to da sm mep se jurja pol za nardit. 
 

Povezava do prispevka

Upam, da bodo zdaj začeli z Vingedope. Če so že Pogiju tako težili, Danec bo pa še Wouta nabrisal. Pa jaz ne mislim, da je katerikoli od njiju našpikan, samo pač najmočnejša sta trenutno.

 

Wout ne bo zmagal, epic. :D

 

Ok, al pa bo. Pogi 20 sekund zadej. Thomas samo še tri, Vinko pa ima samo še dve sekundi prednosti.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...