Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Pod črto sem kar salty. Lani so Pogija na novinarskih konferencah straight on spraševali, če je na juicu. Letos ima TJV dva naravnost čudežna kolesarja in se slišijo samo črički.

No, če so v igri drogice, so zelo verjetno pri vseh. Res bom razočaran, če se v prihodnje spet ponovi znana zgodba.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 44 minutami:

Kot velik ventilator LR podcasta in YT kanala me je tole kar zelo negativno presenetilo (LR je objavil podobno, a izbrisal):

 

 

Eh, mene pa dost boli. Men se ni zdel v svojih tejkih nič kaj biased za jumbo vismo. Mislm ne vem, kako bi to kakorkol vplival na podcast, kjer delata recape dirk in občasne prezentacije.

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 1 uro:

Vsi so na drogah in zmaga un k ma najboljše, dejmo se sprijaznit. Wva je letos ubijal cel tour kot še nikoli ker je dobro spal 

 

sem se ravno danes spomnil, kako sem si rekel, da se bo tip že v prvem tednu prekuril, ker je nonstop bežal ali pa vlekel. evo ga, še v tretjem tednu je isto izvajal, kot da ni nič.

 

more met pa res udoben jogi :lol:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 22 minutami:

ne bom nic komentiral izbiro gostov, ampak ce se samo spomnimo, kaksen je bil studio pred recimo petimi leti in tem kar gledamo danes...:ododava:

Ma sej jim dam kapo dol za prenose, ki so drugače na res izredno visoki ravni. Ampak gre mi na živce, da bo zdej nek rokometni trener učil kolesarje in trenerje in da bo najbolj pameten od vseh. Naj gre domov pa naj pogleda, kaj sta piskala Španca in če je dala Derepasko gol. To je tko kot da bi v studio pred tekmo Olimpije poklicali Zorana Predina, ki bi šolal Golemca in bi učil Muriča, kako mora igrat.

Za vse ostalo pa jim lahko samo čestitam, tudi vsakodnevni podcasti na Val 202 so bili na visokem nivoju in z veseljem sem jih poslušal.

@tiesto Ja, to je ta ljakse iz reklame za T2.

uredilo bitje dandzo
  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...