Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 20 urami:

 

 

To je prov unu. Don't poke the bear.

 

Drgač pa in other news:

 

Ineos Grenadiers explores Remco Evenepoel transfer with Jim Ratcliffe wanting immediate Tour de France success

Dave Brailsford sends a text to Patrick Lefevere: ‘Do you want to sell him?’

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

To je prov unu. Don't poke the bear.

 

Drgač pa in other news:

 

Ineos Grenadiers explores Remco Evenepoel transfer with Jim Ratcliffe wanting immediate Tour de France success

Dave Brailsford sends a text to Patrick Lefevere: ‘Do you want to sell him?’

 

velonews spet laze, nec novga 

ni tega reku, je bol v stilu ce ga boste kdaj prodajali javi

Povezava do prispevka

...jaz sem dobesedno crkaval od smeha predvčerajšnjim in včeraj,- med Hrvati ni absolutno nobenega zanimanja za dirko.

 

se vozijo čez neke vasi, folk mirno dela na polju. tudi za helikopterjem, ki jim je brenčal 5' nad glavami se ni nihče obrnil.  :ododava:

 

komu so takšne dirke namenjene, pojma nimam.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 16 urami:

...jaz sem dobesedno crkaval od smeha predvčerajšnjim in včeraj,- med Hrvati ni absolutno nobenega zanimanja za dirko.

 

se vozijo čez neke vasi, folk mirno dela na polju. tudi za helikopterjem, ki jim je brenčal 5' nad glavami se ni nihče obrnil.  :ododava:

 

komu so takšne dirke namenjene, pojma nimam.

Evo jaz sem tukaj... 

2079866035_20221001_1124082_copy_1024x768.thumb.jpg.67be27976aed14ca6c264c2284943795.jpg

 

1620070652_20221001_1103282_copy_1024x768.thumb.jpg.13be981a22368888716588cfd0c97683.jpg

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 minutami:

Fak to je ta dirka, kjer se je Evenpoel prehladil k je Roglic pred leti svignu mimo :rofl: ta zadn klanc je res pisan Roglicu na kozo. Drugac pa tole Pogi dans pobere. Al pa Mas :rofl:

 

To je blo lan, ko sta ga Almeida in Evenepoel izmenično napadala, pa ga nista mogla.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 minuto:

Pa se enkrat je dobiu to dirko ce se prou spomnim. + na giru je tut dobil etapo, ko je sla na ta klanc. Al je biu celo TT sem gor.

 

Zmagal je lan pa predlan Emilijo, če se prov spomnem, plus uvodni TT na Giru 2019 al kdaj je bil tretji na konc?

 

Hmm Mas ma Valverdeja še.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...