Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 8 minutami:

Froome je razumljivo cisto izven forme, tak nikakor ne more it na TdF.

 

 

Pred leti froome tudi ni bil v formi, ki bi ga v zadnjem tednu alp obdržala v rumeni majci... skoči naprej v pirenejih in  zmaga GC.

Froome je neroden v spustih, zato nima šans... Spizdi naprej v spustu in pridobi 3 minute ki jih obdrži do konca, zmaga GC.

Mi diši po čisti taktiki ineosa. Vsi ostali smo/so nahaypani kako je slab. Taktika. 

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 5 minutami:

Mah edini ki mogoce kaj taktizira pri Ineosu je Bernal. Froome je resno zanic in je danes spet skasiral 16 minut, Thomas je pa tudi hudo povprecen zdaj. Ne bi taktizirali na tak nacin s tema dvema, ker nima to nobenega smisla.

 

točno to. bernal mogoče, tako taktiziranje pri thomasu in še posebej froomu bi bilo pa nesmiselno.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

 

Bennett bi ga lahko vec kot adekvatno nadomestil, poleg tega se mi zdi, da je veliko boljsi team player od Kruijswijka.

Ampak Bennett gre na giro, ce se ne motim? Ce direktorji usekajo po mizi, pol bodo pripeljal top zasedbo na tour, sem preprican.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

Bennett bi ga lahko vec kot adekvatno nadomestil, poleg tega se mi zdi, da je veliko boljsi team player od Kruijswijka.


Se strinjam. Na papirju je Kruijswijk odlicen pomocnik (prakticno GC contender), v praksi pa ne - nerad se podreja ekipni ciljem, tezave s tem da ni team leader,  lahko je neposlusen, vzkipljiv, nezanesljiv, pa pogosto odpove v kljucnih momentih. Ce ga ne bo na TdF je to blessing in disguise. 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 minuto:

Ampak Bennett gre na giro, ce se ne motim? Ce direktorji usekajo po mizi, pol bodo pripeljal top zasedbo na tour, sem preprican.

 

Bennett je že tko v ekipi, je bil zamenjava za kvizlinga de Plusa. Ne vem no, vsaj na Tour de l'Ain je Kruijswijk čist suvereno pomagal ekipi, se pa spomnem tistega posnetka iz dokumentarca Jumbo Visme, ko reče športni direktor pred začetkom Vuelte, da je Roglič prvi leader, nato pa Stivi, pa ne zgleda najbolj navdušen. Čeprav se je verjetno vedelo že prej, da bodo za Rogliča vozili. 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

a se komu sanja, kje se nahaja Pogi? nikjer ne najdem informacij...

 

zgleda, da so ga droppal... tole je blo 15.55 objavljeno:

 

Lopez is dropped again and only 9 riders remain in the GC group at the summit of the Montée de Bisanne: Dumoulin, Roglic, Kuss, Pinot, Sivakov, Landa, Quintana, Martinez and Martin.

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...