Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Marvak reče pred 8 urami:

Zdej sem pogruntal

 

Ta njegov kolo k ma spredaj en zobnik, pa zadaj 9, more zacet po menjavi tko da ma v dokonca spodnji prestavi

 

Pac po ravnem se mal, da ne bojo pred klancem menjal pa na srednji prestavi

 

Mogoce bi lahko ze na odcepu za valbruno zamenjal ce se ne bo dal v vasi, al pa vmes po cesti

 

Res tm ze pr vodnjaku na kolesarski stezi zamenja, unih 2km do klanca ko bo mel mogoce malo prelahko razmerje ne bo nic casa zgubil, nej se nadiha takrat

 

Pol pa trajbat al kaj pravjo v njegovih vukojebinah

 

Fak kaj bi bil primoz roglic, my mind is ready my body is not

 

Tip je lepo fit, ta klanec se da vrhunsko odpeljat, sploh z takim gravel kolesom

 

Sam gasa

 

Fukaj pičke

 

Kolikor jaz vem, bodo imel dolocen obmocje (500 metrov al neki), kjer bodo lahko menjali kolo. Ne mors kr nek random menjat.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 17 urami:

Jutri bo Rogla premagal svoje demone in osvojil majico na zadnji dan tako kot jo je 2020 izgubil.

 

...ko sem prebral tale stavek, sem dobil kurjo polt. popolnoma isti občutek imam in zato sem že v torek pisal, da je nekaj v zraku - da enostavno mora dobit tale Giro. :)

 

tiesto reče pred 2 urama:

Roglic lih odfuru trening kronometer

 

dandzo reče pred 1 uro:

Upam da je sel na izi.

 

Koen Bouwman je za nizozemski Eurosport danes povedal, da je šel Rogla že pozimi dvakrat pešaka po današnji trasi. :D

 

dandzo reče pred 43 minutami:

 

 

JOKAM KOT OBIČNA PIČKA, Rogla pa zares vozi šele čez 4h. :rofl:

 

@Tihi Mi53k, @tiesto, miljonkrat hvala za slike. noro žal mi je, da ne morem biti tam,- tako pa vsaj pričarajo te slike malo več vzdušja kot Eurosport.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 15 minutami:

Gloag je sel prvi del na polno? Ker na koncu se je zajebaval z navijaci in je se vedno drugi.

 

pomoje bodo sli taglavni par minut hitreje :D

 

Ricitello, ta model zgleda, kot da bi mladinc ponesreč upadu na dirko članov :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Trava lahko pocaka tudi na jutri, bo glih tako visoka.

 

Jaz moram pa cez pol ure na letalisce... Upam da najdem nek stream potem po poti. Ce zmaga, bom pa cez par dni kričal gor na Teidah, ker se je vendarle tam pilila forma. :D Bom pa postal kako sliko od gor, ko bom sel.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 5 minutami:

Trava lahko pocaka tudi na jutri, bo glih tako visoka.

 

Jaz moram pa cez pol ure na letalisce... Upam da najdem nek stream potem po poti. Ce zmaga, bom pa cez par dni kričal gor na Teidah, ker se je vendarle tam pilila forma. :D Bom pa postal kako sliko od gor, ko bom sel.

Nemores v nedeljo pa praznikih kosit zagat ropotat. Sicer se jutri fura tremola pa novena ni cajta za kosit

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...