Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Ni slajšega, da bodo jokale picke na ES.🤣 Thomasu bi privoščil, če ne bi bil glih Rogla pred njim.

 

Rogla norc:avadodo: Če bi pa zarad ketne izgubil...ne smem jokat, bo ženska težila kaj delam štalo na plaži.

uredilo bitje shure
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
shure reče Pravkar:

Ni slajšega, da bodo jokale picke na ES.🤣 

 

Rogla norc:avadodo: Če bi pa zarad ketne izgubil...ne smem jokat, bo ženska težila kaj delam štalo na plaži.

 

Včer smo bli v Čadu med etapo in je bil en boomer z ženo na zmenku, pa je mev na telefonu Giro :lol:

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 minutami:

Vsaka čast vsem trem na stopničkah, nora borba. Sej mi je bad tud za Thomasa, model je res super vozil tale Giro, pa deluje mi tud skuliran model.

Od top 3 so vsi meli en slab dan. Zgleda je danes thomas popusil. Men je bil ze cuden da je bil tolk slan po pol klanca

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

Od top 3 so vsi meli en slab dan. Zgleda je danes thomas popusil. Men je bil ze cuden da je bil tolk slan po pol klanca

 

 

Ja, al so mu dal pa pr Castelliju zimske bib shortse :D Vsaka čast modelu drgač, pr 37ih letih par sekund stran od roza majce. Če ne bi blo Rogle na Giru, bi navijal zanj. 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

@dandzo, @Shadow

 

iskreno povedano, tako me je razfukal ta SRAM, da sem mentalno čist prazen in ne spravim nič iz sebe. tudi solzice sreče ne. :D

 

jebem mater Vismi, da so šli na ta SRAM, resno.

 

dilar reče pred 7 minutami:

40 SEKUND!?!?!??! :avadodo:

 

se pravi, bi mu danes nabil med 52s - 57s? tale vožnja bo šla v anale, kot Pogijeva iz La Planche des Belle Fille. :ododava:

 

Boris reče pred 6 minutami:

Ne se ti jebat to je blo za tisti zgubljen tour

 

...že od torka naprej vam govorim, da imam občutek, da mu je tale Giro usojen in da ga mora nekako zgurat. :D

 

pa še enkrat bom reku (pa nimam zato nobenih dokazov, ampak vse bazira na občutku), da se je tip dobesedno šparal za današnji dan. IMO je vse upe polagal na danes...

 

ko sem pa zjutraj prebral, da je Bouwman rekel, da se je Rogla že pozimi pred snegom sprehajal po tej trasi, mi je bilo pa še toliko bolj jasno vse skupaj (si domišljam). :D

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 12 minutami:

Fuckin yes!

 

Pa fakin pristranska komentatorja na eurosportu,  stenge cakajo.

 

Kje s pa ti slišal, da sta pristranska? ŠE tam pri ketnidefektu se jima je scufal, k da bi onadva vozila, ne pa Rogla...

Povezava do prispevka
Boris reče pred 6 minutami:

Od top 3 so vsi meli en slab dan. Zgleda je danes thomas popusil. Men je bil ze cuden da je bil tolk slan po pol klanca

 

spet - nimam nobenih dokazov, zgolj občutek, ampak vse te hribolazniške dni, tudi torkov, sem imel občutek, da sta šla Almeida in Thomas precej bolj v rdeče, kot Rogla.

 

res pa je, da bi Rogla brez Kussa v tisti etapi izpadel iz igre že tam...

 

tole danes pa epska predstava. :ododava:

Povezava do prispevka
Gogy reče Pravkar:

 

Kje s pa ti slišal, da sta pristranska? ŠE tam pri ketnidefektu se jima je scufal, k da bi onadva vozila, ne pa Rogla...

 

Od trenutka, ko se je pojavil podatek da je GT 29 zadaj, celo odstevanje do cilja in nadaljnjih 10 min sta bla salty. 

 

Poslusaj se enkrat in primerjaj s prejsnjo dinamiko komentiranja. :)

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 6 minutami:

 

Od trenutka, ko se je pojavil podatek da je GT 29 zadaj, celo odstevanje do cilja in nadaljnjih 10 min sta bla salty. 

 

Poslusaj se enkrat in primerjaj s prejsnjo dinamiko komentiranja. :)

 

Jst sočustvujem, ker smo doživel Planche de belles filles :D Sam da tam je blo še bolj zakompliciran, ko je Pog pobral zmago.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...