Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dandzo reče pred 2 urama:

Eni pravijo, da ga je skupaj z mehanikom potisnil nekdanji skakalec Mitja Mežnar.

Verjetno res. Sem še enkrat pogledal posnetek. Visok, suh, tudi po obrazu bi lahko bil on.

 

Skupaj sta bila zlata na moštveni tekmi mladinskega SP v Trbižu 2007.

uredilo bitje Kosinus
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 4 urami:

A je sploh še kdo drug dropnil chain? Primoz je ime all the jazz iz MTB sveta pa mu je kljub temu odletela. Fuck kak roller coaster!

Chain dropne ker nic drugega ne drzi ketne razen zobnikov spredaj, ko je prletu v lukno sta ketna in menjalnik zavibrirala in spredaj valjda k je en zobnik pade dol, zato pa majo mtb menjalniki clutch zadaj da je napetost ketne bolj enakomerna pri spustih

 

 

 

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 7 urami:

Verjetno res. Sem še enkrat pogledal posnetek. Visok, suh, tudi po obrazu bi lahko bil on.

 

Skupaj sta bila zlata na moštveni tekmi mladinskega SP v Trbižu 2007.

 

...samo to bom rekel, nikoli vec ne zakolnem cez hollywoodsko tovarno zgodb.

 

simbolika vcerajsnje prigode je nekaj, kar si tudi tam zelo tezko izmislijo. ne bi verjel, ce ne bi videl sam na lastne oci. :)

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

 

:cry:

 

also, Primoz Cerin...

 

Navedek

V podkastu tudi pove, da je Roglič vse upe vložil v zadnje etape, da jih je na trenažerju velikokrat odvozil v pripravah, po operaciji rame pa je pozimi peš prehodil klanec do Višarij.

 

Imeli smo prav. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pismo fantje, jest sm dons že cel dan @hawa meyta, kr berem članke levo desno, pa skoz solze zadržujem, pa cmok v grlu požiram. Sej vem da je objektivno gledano Pogijev dvojček Tourov večji, sam tole me je 100x bolj ganilo. Mogoče zato, ker pri Poginatorju vse zgleda lahko in kar malce samoumevno, pri Rogli pa prigarano in začinjeno z dobro mero smole in drame. 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 12 minutami:

Fak mi na cilju sploh nismo vedl, da mu je ketna zletela dol. Cakamo, cakamo, pride na vrh do spusta proti zadnjemu klancu v cilju. Ko se je tip prikazal, nemorm opisat, kaj se je zgodlo. Zatisje pred nevihto, dobesedno eksplozija, folku se je od pe la lo :avadodo:

 

pride v cilj, hud cas gladko prvi. Pol pa cakamo Thomasa. Tri minute mimo, tipa nikjer. Se zacnemo mal gledat okol ok wtf se dogaja? Tri minute pa cca pol minute. Tip pride na vrh, mi se se kr mal sumljivo gledamo. Na semaforju gre iz st 1 na st 2 pred Thomasom. ODKLOP :ododava:

to je res blo neki, kar se preprosto ni mogl zgodit drugace, ne na tem giru, ne na Visarjih.

smo sli pocakat tja k sotoru, ker so bli Kuss, Oomen pa Rogla, Kussu se je odpelalo totalno :D:ododava: 

ko smo cakali na gondolo je se Thomas sou mim cist potrt, sej ga stekam sam zal, ne se spilat iz slovenci

 

 

jaz sem bil blizu spodnje postaje gondole kjer so imeli big screen ob progi in je bilo že to nekaj neponovljivega, ne predstavljam si kako je moralo pokat šele na vrhu. :avadodo:

 

dobesedno hollywood zgodba v živo pa polovica slovenije ob progi, vse se je poklopilo. :worship:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...