Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 1 minuto:

Mene je tale giro popolnoma izpraznil, me ta dokumentarc niti mal ne gane :lol:

 

Upam, da Rogle ne posljejo letos na tour, kot se neki govori. Nej se tip spocije pa pobere  Vuelto.

this

pol pa nasledn let Tour pa penzion

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Mene je tale giro popolnoma izpraznil, me ta dokumentarc niti mal ne gane :lol:

 

Upam, da Rogle ne posljejo letos na tour, kot se neki govori. Nej se tip spocije pa pobere  Vuelto.

 

Sej je tip ze reku v intervjujih, da bo on the piss en cas :D (med vrsticam, ne tok jasno kd Thomas XD), pa da želi neki časa preživet tud s familijo. Mal pozabljamo in mi in razni novinarji, da so te modeli tko par mescov stran od bližnjih, ko se pripravljajo na te Grand Toure na višinskih kempih. 

Povezava do prispevka

rogla gre na tds

bom su pogledat etapo 5 k gre mim andermata pa na albula pass. 

vse ostale etape so dost bedne

 

https://www.tourdesuisse.ch/tds-2023/men/etappenplan/5-etappe/

 

huda etapa furajo furka grimsel in pol se albula pass. Zadnji prelaz bo zajeban ker ga stisne na zacetku ze na pune

Verjetno se bom sel parkirat na grimsel sam tam ga bodo se svaljkali

Povezava do prispevka

Geraint Thomas (Ineos Grenadiers) has referenced using sodium bicarbonate – also called sodium bicarb – for this TT effort at Giro d’Italia yesterday, where he placed 2nd but lost the race lead. He said he did not feel he had the same “grunt” during the TT because he was using the supplement.

It is legal and has been used in cycling for years, though anecdotally it appears to have grown in popularity in recent years. It is intended to control or reduce lactate, which builds up in the muscles and slows them, during short hard efforts or TTs.

While most people will know the substance as a household baking ingredient, it is said to buffer the impact of lactate build-up, helping overcome the impact of that build-up for short periods. The theory goes it is absorbed into your blood when you consume it, thus increasing the amount of blood bicarbonate and lowering blood acidity, allowing high intensity exercise for longer.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...