Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 2 urama:

Ma Tao je pomoje fajn človk, se spomnem enih intervjujev njegovih lani iz Vuelte in je kr zabavn model.

 

 

tiesto reče pred 1 uro:

"Na vrhu predzadnjega vzpona sem imel težave z oblačenjem dežne jakne.

 

heh, to smo se že zadnjič pogovarjali; človeštvo zna naredit sondo, ki gre ven iz našega osončja, ne znajo pa narest anorak, ki bi si ga lahko kolesar med vožnjo na hitro zapel.

 

daj, a se lotimo mi izdelave enega prototipa, pa ga prodamo potem profi ekipam? :D

Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 urami:

 

Problem je, ker so si ornk zožali strateške možnosti, Kuss je padel v GC-ju na 23. mesto in zaostaja skoraj 10 min. Včeraj so recimo poslali Kussa v beg in so moral drugi lovit. Ampak OK, jst nism tok pesimist kot folk na MMC-ju, ko folk že reže žile :)

Pa sej se zmerj dobr roglic, ce ne bo zmagal bo pa zihr dobr rezultat

 

Res smo razvajeni ratali

Povezava do prispevka
Navedek

To je bila velika napaka z naše strani in se ne bi smela pripetiti. Uspeli smo rešiti situacijo kot ekipa, ampak to danes ni bilo dovolj. To je slabo, danes je bil slab dan. Ampak Vuelta je še dolga in daleč od tega, da bi bila odločena. Dovolj bo še priložnosti in mi bomo seveda nadaljevali in se borili do konca."

 

Nemec, ki vodi rumeno-črne na Dirki po Španiji je še kot napako ekipe označil odločitev, da so anorake predali šele na vrhu vzpona in ne že med njim kot večina drugih ekip. Ko je Roglič ob težavah z oblačenjem zdrsnil nazaj, sta spredaj tempo močno navila najprej Movistar, nato pa še Ineos Grenadiers.

 

Ali je šlo za napad na Rogliča ob njegovih težavah? "Ne vem, težko rečem. Lahko tudi. A se ne bi smelo zgoditi, da zdrsnemo tako nazaj in se zapletemo. To je dirkanje."

 

Navedek

"Na vrhu predzadnjega vzpona sem imel težave z oblačenjem dežne jakne. Nisem je mogel zapeti do konca, zaradi česar sem ostal preveč zadaj v skupini. Glavnina se je nato med spustom raztrgala. Potrebno je bilo veliko truda, tudi ogromno dela ekipnih kolegov, da smo se vrnili v ospredje, za kar pa sem plačal ceno na ciljnem vzponu. Drugače nisem imel težav s kolesom, samo z dežno jakno."

 

"Dokler smo še v enem kosu, se bo šov nadaljeval. Jutri ni dirkanja, nato pa se bomo vrnili. Kako utrujen sem, bom videl v naslednjih dneh."

 

hmmm...sicer je res, da je TJV danes naredila ogromno napako in posledično je tudi Rogla na koncu nasrkal s solo vožnjo, ampak meni vse to skupaj nekak izgleda kot neka namenska predaja majice nekomu drugemu,- ker konec koncev, zakaj bi se jebali v TJV, če se jim niti ni treba. jasno, nimam nobenih dokazov, zgolj občutek, pač. tudi komentarji ekipe gredo nekako v smislu,- ah, bo že bolje. nobenega situacija ne skrbi kaj preveč.

 

edina nevarnost ki jo vidim je v tem, da je Španija spet razglasila izredne razmere za celotno državo in da se zna zgodit, da nekega večera po etapi samo še zaključijo.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 7 urami:

 

 

hmmm...sicer je res, da je TJV danes naredila ogromno napako in posledično je tudi Rogla na koncu nasrkal s solo vožnjo, ampak meni vse to skupaj nekak izgleda kot neka namenska predaja majice nekomu drugemu,- ker konec koncev, zakaj bi se jebali v TJV, če se jim niti ni treba. jasno, nimam nobenih dokazov, zgolj občutek, pač. tudi komentarji ekipe gredo nekako v smislu,- ah, bo že bolje. nobenega situacija ne skrbi kaj preveč.

 

edina nevarnost ki jo vidim je v tem, da je Španija spet razglasila izredne razmere za celotno državo in da se zna zgodit, da nekega večera po etapi samo še zaključijo.

 

Eh ta je mal bosa, zakaj bi Kussu nabil 10 min v tej varianti? Pred 6. etapo so mel Rogliča na 1. mestu, Kussa na 6. mestu s 44 sekundami zaostanka in Bennetta na 10. mestu s slabimi 2 minutama. Sedaj imajo med deseterico samo še Rogliča. Tle ni nobene logike.

Povezava do prispevka

 

BREAKING - Mauro Vegni asking UCI sanctions for Jumbo-Visma and Education First after what happened in Giro or he'll "fell free in invitations" (Paywall article)

 

 

Kao zato ker so brez dogovora z organizatorjem hotl zapustit Giro.

 

Drugače pa predlagana trasa za Tour 2021, naj bi bla dva ITT-ja, če bo tole res:

 

ElPiLdZX0AA7gww?format=jpg&name=large

 

EDIT: covid-19 testi na Vuelti so bili po prvem tednu vsi negativni, tako da gre karavana naprej :)

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...