Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 13 urami:

 

lepa! škoda, ker gre v Ferrari kolesarskega sveta. :D

 

also, UAE je začel nekaj mutit, da bodo objavili točne načrte za 2021 šele po objavi tras Gira in Vuelte. hmm, nekaj v podtonu mi je dalo mislit, da mogoče pa ciljajo na Pogijev nastop na GIru prej kot na TDF (za katerega je že namignil, da mu je trasa mimo).

Je pa tudi rekel da sponzorjem daleč največ pomeni Tour in dirka po Emiratih :)

Pomoje se ni bati da ga ne bi bilo. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 6 minutami:

Je pa tudi rekel da sponzorjem daleč največ pomeni Tour in dirka po Emiratih :)

Pomoje se ni bati da ga ne bi bilo. 

 

Jst skor dvomim, da ga ne bi blo na Touru. A je sploh bil kakšen primer v zgodovini, da zmagovalec Toura ni branil zmage drugo leto (izvzemši poškodbe in druge neprilike)? Pa glede na to, da Tour predstavlja skor večino medijske izpostavljenosti za sponzorje, mu bodo zih "prijazno predlagal", da je boljš da gre na Tour :)

 

Kdo mislte, da bo zmagal zlato kolo? Če bodo izbiral po podobnih kriterijih kot lani, bi po mojem moral zmagat Roglič. Zanimiv da so ga tud na GCN awardsih zbral za najboljšega kolesarja leta. Je blo pa zanimiv glasovat za vse možne kategorije. Je blo letos res tok enih hudih dirk, da je blo kar težko zbrat najboljše trenutke.

Povezava do prispevka

Mah jest mislim da bi mogu bit Rogla. Zmaga na klasiki in zmaga in drugo mesto na Grand Touru, pa še pred tourom je haral kjer koli je nastopil. 

 

Je pa kar huda konkurenca. Ala Filip ma naslov prvaka, etapo na Touru in dve drugi mesti na klasikah, van Aert ma 2 klasiki, 2 etapi na Touru, Pogi ma Tour kot najpomembnejšo dirko sezone. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 10 urami:

Je pa tudi rekel da sponzorjem daleč največ pomeni Tour in dirka po Emiratih :)

Pomoje se ni bati da ga ne bi bilo. 

 

ja, UAE Tour in TDF, potem pa daaaaaleč nič.

 

no, priznam, to so sicer bolj moje osebne frustracije, ker bi si ga strašno želel vidt na Giru (pa še lažje bi potem zaradi daljšega premora naskakoval OI). si predstavljate, kako bi to izgledalo v Alpah ob tisočih slovenskih zastav? :cry:

 

pa še konkurentje bi se bali naših navijačev. :ninja:

 

dilar reče pred 10 urami:

Kdo mislte, da bo zmagal zlato kolo?

 

dvoma sicer verjetno ne bi smelo bit, na koncu bo pa Van Aert. :rofl:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 21 urami:

 

ja, UAE Tour in TDF, potem pa daaaaaleč nič.

 

no, priznam, to so sicer bolj moje osebne frustracije, ker bi si ga strašno želel vidt na Giru (pa še lažje bi potem zaradi daljšega premora naskakoval OI). si predstavljate, kako bi to izgledalo v Alpah ob tisočih slovenskih zastav? :cry:

 

pa še konkurentje bi se bali naših navijačev. :ninja:

 

Najbl bi se jih bal pogi.

Povezava do prispevka

Me prav zanima, kakšne bodo zasedbe najmočnejših ekip na Touru prihodnje leto. Zanimiv mi je tud, da se smatra, da bo Jumbo-Visma diktiral potek dirke. Jaz se po pravic ne morm odločt, katera ekipa je močnejša v najboljši zasedbi, če primerjam Ineos in Jumbo Vismo. Koga bi vi vzel recimo pri Jumbo Vismi pa Ineos na Tour?

 

Visma: Roglič, Dumoulin, Kuss, Bennett, Martin, Gesink, Kruiswijk, (Vingegaard?, van Embden?)

 

Ineos: Thomas, Carapaz, Bernal, Martinez, Dennis, Ganna, Castroviejo, (Sivakov?, Porte?, de Plus?). Fak ta Ineos ma tok nabit roster. Bizarno, da je Kwiatkowski brez pogodbe za 2021 :S

Povezava do prispevka
dilar reče pred 8 urami:

Visma: Roglič, Dumoulin, Kuss, Bennett, Martin, Gesink, Kruiswijk, (Vingegaard?, van Embden?)

 

absolutno bi se znebil Kruijswijka, ki tej ekipi ne (more) pridoda(t) nič, obvezno bi pa vzel Van Aerta.

 

letošnja TJV TDF ekipa je bila IMO itak optimalna in kaj dosti nima smisla spreminjat, če ne bo poškodb.

 

Shadow reče pred 2 urama:

to ni tok slabo za TJV

 

se popolnoma strinjam. mislim, da bi se TJV počutila veliko boljše, če bi Ineos diktiral tempo celotne dirke, oni bi se pa lahko igrali s (kontra)taktiko.

 

also, Giro bo šel čez Brda in Novo Gorico in ni pogojen z nastopom Rogle ali Pogija.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

pac, da bi sli prov do vrha Etne, po uni potki k je za hodit gor. Opcija bi bla, da bi pred tem zacetkom klanca (8 pa nek km) zamenjali kolo za gorsko in gasa gor. Sam nvem kdo bi jih spremlju kr avto mislm, da ne gre gor. 

aja povprecen naklon 11,8%  pa najveci naklon 24%

uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 33 minutami:

pac, da bi sli prov do vrha Etne, po uni potki k je za hodit gor. Opcija bi bla, da bi pred tem zacetkom klanca (8 pa nek km) zamenjali kolo za gorsko in gasa gor. Sam nvem kdo bi jih spremlju kr avto mislm, da ne gre gor. 

aja povprecen naklon 11,8%  pa najveci naklon 24%

Ljudje so lacni krvi in iger.

ne verjamem, da bi slo to skozi, wtf.

Povezava do prispevka

Ma meni grejo pa mal na kurac s tem forsiranjem makadama in teh pizdarij. Nej pustijo to za klasike, ne pa da neki pretiravajo, pol se jim pa zbunijo tko kot letos na Giru. Pa wtf no, da bi menjal za gorsko kolo? Najbolš da raztegnejo etapo na nekih 400 km, pa jim omogočjo še mal se z ebajki vozit. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 10 urami:

Ma meni grejo pa mal na kurac s tem forsiranjem makadama in teh pizdarij. Nej pustijo to za klasike, ne pa da neki pretiravajo, pol se jim pa zbunijo tko kot letos na Giru. Pa wtf no, da bi menjal za gorsko kolo? Najbolš da raztegnejo etapo na nekih 400 km, pa jim omogočjo še mal se z ebajki vozit. 

 

Res dvomim, da bi šlo tole skoz. Že letos na Touru so s tistim makadamom skor zajebal Portu tretje mesto, ko je mev defekt. Da pa dobiš defekt na makadamu na 2500 m v 15 % klanc si pa bolj kot ne zaključu grand tour. 

Povezava do prispevka

Jaz sem bil na Etni po tej poti in imho v taki obliki niti približno ni primerna za kaj drugega kot kakšne štirikolesnike. To ni nek navaden makadam kot na kakšnih gozdnih cestah, ampak ležijo konkretni kosi ostrega vulkanskega kamenja levo desno po celi poti. Bi bilo kar idiotsko vsiliti nek tak del, kjer lahko polovica contenderjev odstopi zaradi defekta. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...