Shadow Objavljeno 1. junij 2026 Share Objavljeno 1. junij 2026 pa se Movistar mamo, sploh ne rabis GC bitke bo to zadosti Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 1. junij 2026 Share Objavljeno 1. junij 2026 ..evo, da malo začnem provocirat; Seixas je postavil rekord na Tourmalet. Navedek Povezava do prispevka
svaljek Objavljeno 1. junij 2026 Share Objavljeno 1. junij 2026 Jaz se tudi lahko spočit na Arehu strošim Ko bo rekorde postavljal v 3. tednu, ga bom začel resno jemat. 1 Navedek Povezava do prispevka
Tijuana Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Navedek Grischa Niermann Leaves Visma | Lease a Bike for Lidl-Trek. Pogrešal bom KAMAN JONAS 2 Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 to zdaj ziher ni več naključje, da je toliko vidnih osebkov v zadnjih 2 letih odšlo iz Visme. Navedek Povezava do prispevka
dilar Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 quessoy reče pred 1 uro: to zdaj ziher ni več naključje, da je toliko vidnih osebkov v zadnjih 2 letih odšlo iz Visme. Naključje, ki se mu reče, mal dnarja, mal muzike? Lidl Trek itak troši levo desno, za pokazat pa na GC področju zaenkrat nima prov velik. Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 dilar reče pred 1 uro: mal dnarja, mal muzike da. po odhodu Jumba je Plugge garantiral, da bodo najkasneje v dveh sezonah nadomestili finančni izpad, v štirih letih pa dvignili proračun za do 30%. očitno ne gre po planu, ostali pa med tem noro napredujejo po marketinško-finančni plati. zelo žalostno, glede na to, da imajo drugega najboljšega kolesarja na planetu in glede na to, koliko enega znanja z vseh področij imajo v ekipi. Navedek Povezava do prispevka
Mutombo Objavljeno 2. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 2. junij 2026 dilar reče pred 1 uro: Naključje, ki se mu reče, mal dnarja, mal muzike? Lidl Trek itak troši levo desno, za pokazat pa na GC področju zaenkrat nima prov velik. Bo Ayuso resil Lidl bi lohk na Giru letos odnesel veliko vec ce ne bi mel neumnega internega dogovora da Milan ma Giro, Mads pa Tour. Navedek Povezava do prispevka
Shadow Objavljeno včeraj ob 19:53 Share Objavljeno včeraj ob 19:53 van Gils srecu Pogija na treningu, pa pravi da je ze precej vitek Tko, da zgleda je spustu par gym dnevu. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.