Skoči na vsebino

Silo


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

In a toxic dystopian future where a community lives in a giant silo hundreds of stories deep underground, men and women live in a society full of regulations they believe are meant to protect them.

 

 

 

https://m.imdb.com/title/tt14688458/

 

https://www.firstshowing.net/2023/dystopian-sci-fi-series-silo-first-teaser-starring-rebecca-ferguson/

 

Apple will debut Silo streaming on Apple TV+ starting May 5th, 2022.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 7 minutami:
  Skrij vsebine

Res da sem samo prvo knjigo prebral, sam meni se ni zdelo blazno čudovito zunaj? 

 

 Mogoče sem se nerodno izrazil. Kar sem hotel povedati je, da knjiga spada v vrsto tistih kjer so ljudje zaprti v raznih objekti (labirintih, silosih, vesoljski postajah,..) in sanjajo o čudovitem zunanjem svetu.

Točno to kar si zapisal pa je točka kjer se knjiga začne pobirati in začne postajati zanimiva, tam okoli 300-te strani. Če se ne motim.:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

od kje se je vzela zdej ta tema. nisem je prej opazil.

 

vglavnem serija se vlece kot polz. sem si kar knjigo izposodil, da bom hitreje izvedel za kaj se gre.

 

ze na prvih par straneh je ena velka sprememba. v knjigi je stopnisce zelezno, v seriji pa betonsko. a so sploh prebrali modeli knjigo??

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 7. 6. 2023 at 17:55:

ze na prvih par straneh je ena velka sprememba. v knjigi je stopnisce zelezno, v seriji pa betonsko. a so sploh prebrali modeli knjigo??

slucajno sem nekje prebral, da so zanalasc spremenili, ker bi bla nocna mora snemat zvok na setu, ki je narjen iz železa. zaradi lažjega snemanja so tudi razširili stopnice. 

Povezava do prispevka

zacel sem brat knjigo. ze takoj na zacetku je major spoiler. knjiga me tudi ni nekaj zagrabila. tko da nazaj gledat serijo.

 

zdej zadnji del je kr premaknil zgodbo naprej ampak glede na to da je tolko stvari za razkrit glede silota se mi zdi da se vseeno gre full pocasi.

 

prvih par epizod so nam servirali tudi full hintov, zdej pa nic vec ne zaznam takega.

 

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

a ves k je bil big question zakaj nimajo dvigal in pol je tko v ene cetrti epizodi razjasnjeno, da so dvigala benana?

 

bo razlozeno tud to. v knjigi ti take stvari razlozi ze full na zacetku. tko da pol ko prides do dogajanja z zupanjo ti kr mal dol pade tempo.

 

vglavnem serija ma boljse narejeno zaporedje in razlago dogodkov, razen tega da ma meni osebno prevec romanc noter pa mal se vlece. ampak se strinjam da bi taka ocitna vprasanja, ki te pikajo v mozgan morali hitreje razlozit.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 15. 6. 2023 at 6:20:

@Brenta a je to serija pa uni seriji knjig, k si priporočala?

Veš, da ne vem, ker mi ne naloži komplet zgodovine :D

Vem da sem priporočala Reynoldsa, tole pa tud verjetno...

 

Ma, 2 dela nazaj sem iskreno mislila, da bodo knjige v seriji šle paralelno, ampak so očitno v nekih točkah kar precej prikrojili vsebino. Sploh ta poudarek na Judicial je mal WTF, tud jaz ne vem več kaj pričakovat. Malce so mi pokvarili okus, ampak generalno mi je še vedno kul serija. Bomo videli, kako bodo zaključili sezono.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...