Skoči na vsebino

Counter Strike


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 35 minutami:

Dust 2 je iskreno med slabšimi mapami zame. Folk pač igra ker je simple to play.

Žal se tu ne morm strinjat, stratov za Dust 2 je lih tok kukr za Italy, Cache in Inferno, edina mapa, ki mi je univerzalno najbolj strat heavy je Mirage, sploh ko pogruntaš od kod vse lahko mečeš smoke/flash. Mirage lahko res vsako rundo probaš nekaj drugega

 

Simple to play, hard to master scena je direkt Dust 2. Ko si v višjih rankih od Eagle morš že znat kej od sebe pokazat. Občasno dobiš kakega ruskega/ukrajinskega proja, ki tud v visokih rankih odšpila perfektno in švicaš celo igro če ne igraš proti njemu. 

Povezava do prispevka

sem bil Supreme ko sem igral še redno par let nazaj. Dust 2 je vedno bila aim mapa kjer nisi rabil znat nobenega smokea. Že med proji so skozi zgodovino večinoma tle zmagovale neke aim ekipe brez posebne taktike. Overpass, mirage, inferno, cobble,... vse dosti bolj taktične mape. Mogoče sem se jo tudi mal navelical ker sem imel kolega ki je igral dust2 99% časa :D. Drugače pa valda vsaka mapa je hard to master v CS

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...