Skoči na vsebino

Stara železnina


Nighthawk

Priporočeni prispevki

Kr nimamo topika...

 

Delam "muzej" že par leti. Mi fali še veliko primerkov :)

 

Za začetek dva commodorja. Edn je mint, drugi deluje, vendar ga bo potrebno retrobrightat.

 

Spodaj 486, na njej Model F (XT) in membranska IBM tipkovnica, pa še Pentium 1 z modemom in dvemi disketnimi pogoni :)

 

Naložim kasneje več, če bo ql feedback.

 

MB69KEI.jpg

 

 

ZbvMhQ6.jpg

 

 

5nMABzY.jpg

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Nice. Kar naloži še več slik. Jaz nekih retro kompletov sploh več nimam. Razen seveda Amige 500, ki pa ni bila v uporabi že 20 let in je dejansko niti ne upam poskusiti ...

amiga.jpg.68f9837547aeb554b499c55b4f450a18.jpg

Najbolj žal mi je pa za Spectruma, ki je bil montiran v INES tipkovnico. Je šel že pred časom, ko je familija nekaj pospravljala "skladišče". :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 10 minutami:

Amiga 1200 se prodaja za tako vrtoglavo ceno ce je sploh dobis kje


No ja, vsake toliko v Amiga grupi na FB kdo objavi kak link:
https://www.ebay.com/itm/392911667801?fbclid=IwAR2Yf1wQUN9BHGc7JCFmos-mOptNRij1pITeUjtNxk_dzwBYnpR0SKIcsaA

Kar precej tega se najde, ampak ponavadi je hitro prodano. Kakšna zmodana in komplet prenovljena, s precej dodatki itd. je sicer do maks. 300 funtov.  
Dočim najdeš pa nebroj prenovljenih in/ali odlično ohranjenih 500tk povprečno po 100-150 €. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz bi lani skoraj vzel eno 1200 od znanca v SLO, rekel mi je 300 € pa roka (itak bi spustil na 250). Je pa bila dejansko top ohranjena/prenovljena in komplet zmodana (večina vseh Amiga iger naloženih na disku), z 2x joystick, miško in ogromno škatlo originalnih disket. Samo sem si potem premislil, ker itak ne bi kaj dosti igral. Že emulator poganjam zgolj občasno.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
  • 2 leti kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...