Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2023]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Malo gledam kaj sem še zamudil konzolnega. Shadow of colossus je baje kul? 

 

Carski špil. Pa potem še obvezno The Last Guardian. Oziroma mogoče najprej slednjega, ker je grši in tudi kontrole so bolj smrdljive. Ampak sta pa obe igrici remek deli.

 

Klele maš moj PS4 Polica seznam, mogoče dodaš še kaj na lager. 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Folk tu gor me je nahypu za Zeldo, ki rešuje princeso. Igram na Cemu in zaenkrat špila deluje super skoraj konstantnih 60fps z izjemno "infinite saving" problema. Pač sistemu se zazdi in na trenutke v nedogled shranjuje pomaga hiter restart  ter ponavljanje zadnji par minut in to je to. Sicer se mi to zgodi približno enkrat na dan.

Sicer je slika iz začetka špila, trenutno sem premagal oziroma rešil slona. V teh trenutkih igra res dobi pridih GOTY. Slon je res hudo dobro zasnovana puzzla. Prezentacija 11/10. Me pa ubija res praznost terena, ki je posledica gnilega hardwara na katerem mora zadeva teči.

Na sploh mi je tudi sama fizika top, recimo ne moreš plezati po mokrih skalah in podobne zadeve. Enkrat sem moral prenesti nek moder plamen iz točke A na točko B in itak je začelo deževati.

Kaj sploh so zadeve poleg našteti, ki so špil dvignile na GOTY naslov? Zaenkrat mi je naslov nekako 85-90.

684168041_CEMUScreenshot2023_05.03-17_41_57_91.thumb.png.b074c70eb80300fbee2f791583682d81.png

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jaz na cemu na Steamdecku nisem imel problemov pri igranju. Imaš Wiiu verzijo Zelde? 

 

Ne vem, meni ravno ta 'praznost' terena sede. Da se ne rabim vsake pet minut ubadat s sovragi in jih lahko tudi zaobideš, če se ti zazdi. Plus obraba opreme je ključen faktor, ko se greš lemat z rajo, recimo...

Povezava do prispevka

Red Alert 2
Nadaljujem serijo, ker sem nedavno preigral C&C 1 in Red Alert 1. Vse igre so še vedno aktualne in fine za igrat, ampak določeni elementi so se pa slabo postarali. Npr. v nekaterih misijah ne boš zmagal, dokler ne poradiraš zadnjega sovraga, ki je ponavadi skrit v nekem najbolj odmaknjenem delu mape (in je recimo en samcat pešak). Najbolj so mi itak všeč cheesy filmčki in "zgodba".
Pa Tanya v RA2 je luštna ko pes! :) 

ra2_tan.jpg.eb2b51e7d6b4d5cac59d415a7ce1eca5.jpg

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Wolfenstein: Youngblood

3/10

wolfenstein-youngblood-hatchet.png?width

Wavawiva

Neom dolgovezil. Online co-op Wolfenstein z braindead kill the nazis hrnk hrnk sestrami, ki sta, kot igra pravi, equaly skilled (ker sta dvojčici).

Sovragi so spongebullet squarearmor. Igra ponavljajoča, zgodba slaba.

Igra sloni na microtransakcijah in upgrejdabilnosti abilitijev. Pač zmetal so skupaj različne mehanike L4D tipa iger, ki enostavno ne pašejo v ta tip igre.

 

Zakaj trpim če je petek :(

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Npr. v nekaterih misijah ne boš zmagal, dokler ne poradiraš zadnjega sovraga, ki je ponavadi skrit v nekem najbolj odmaknjenem delu mape (in je recimo en samcat pešak). 

Haha fak kir nostalgia blast iz mladosti, kok je blo to prisrčno zdej ko pomislim za nazaj.

 

Pizda Tanya se spomnim mi je bla hot af ko sem bil mali, sam na tej tvoji fotki zgleda malo kripi.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 urama:

Pizda Tanya se spomnim mi je bla hot af ko sem bil mali, sam na tej tvoji fotki zgleda malo kripi.


Saj po eni strani je res malce kripi (pač v smislu fanatične komandos bojevnice), ampak dejansko mi je pa Eva tista, ki je veliko bolj kripi. :) 
tanya_eva.jpg.e124429c9d739a99d23196543b166c09.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Freedom Finger

6/10

ss_635f73935d5a421622a98151e281cfc1dd587

Povprečna bullet hell igra uparjena z nekoliko humorne zgodbe in z alternativnim rockom. Sovragi in bulleti se na trenutke premikajo v ritmu muske. Tvoja ladja lahko pograbi sovrage, da izkoristi njihov specializiran weapon ali pa se spremeni v pest in razbija sovrage in okolico.

Igra ni slaba za mindless fun in je zelo challenging, ampak kolikor imam občutek je to predvsem zaradi tega, ker je bistvo te igre marketing campaign za musko in ne sam quality gaming experience.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Saj ne, da v Red Alert 2 ne bi nastopal tudi legendarni Ray Wise (Leland Palmer iz kultnega Twin Peaks) kot Michael Dougan - najtaboljši U.S.A. predsednik ever! 
ray_wise_leland_palmer_michel_dugan.jpg.e0e0c01246bb5179988ffb1e687468f3.jpg

Zakaj dandanes več ne delajo takih igric??? 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Uncharted 4 končan. Odlična igračka, mogoče bi lahko bilo malo manj streljanja, sem pa špilal na hard in chapter 20 je bil mal tečen. Ampak ja, igra zgleda odlično, občutek avanture je neverjetno dober, liki vsi carski. 

 

Zdej pa tako, jaz nimam pojma o teh subscription opcijah na ps5, imam pa nekaj. Med iskanjem naslednje igračke, opazim, da ogromno igric je included v moj subscription. Demons souls, scarlet nexus, kena....malo sem bil v šoku.

 

 V glavnem, PC gaming LOL

 

Hvaljen PS.

1881670718835-screenshotUrl.jpg

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka

ScourgeBringer

 

Rekel bi, da gre za nekakšno mešanico Celeste ter Dead Cells. Z zelo tekočim in preciznim bojem ekran za ekranom odstranjuješ nasprotnike, kjer moraš za napredovanje v naslednji chapter poraziti mini-bossa, nato pa še najti sobo z glavnim bossom (Judge). Poleg navadnega udarca z mečem ter smasha, ki stuna nasprotnika, če ga lopneš tik pred njegovim napadom, so glavne mehanike boja double-jump, wall-jump in dash, s katerimi si v zraku praktično dokler ne pokončaš vseh nasprotnikov na trenutnem screenu. Na začetku mi je vse skupaj delovalo malo kaotično, potem pa se hitro navadiš na sistem in spucaš sobo v nekaj sekundah. Smrti so na začetku kar pogoste, ko pa se malo nabildaš preko skill tree-ja pa igranje postane užitek.


Predvidevam, da bo igrica všeč uporabniku @Chenier, medtem, ko si bo uporabnik @Galko bruhal v usta od pixlaste grdobije. Trenutno je znižana na PSN na nekih 8€.
 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pred kratkim sem začel Evil Within, ko se je znašel v PS Extra, ampak sem obupal tam nekje, ko sem prišel do nekega modela, ki vklenjen kriči v nekem skednju.

 

Potem sem zagnal tole:

883A7464-CE51-493B-B971-518DC5AB96F6.thumb.jpeg.4422d663f68ed0be5301f705c5aebd2b.jpeg

Ravno zaključil z Ada delom in igra mi je neverjetno všeč. Originala nisem igral, tako da mi je občutek ob igranju in odkrivanju novih zadev super. Precej boljša izkušnja kot Evil Within. Najbrž bom začel še Claire scenarij, ko zaključim z Leonom. Na polici me pa čakata še RE3 in RE4, če še ne bom imel dovolj.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Moraš it 2x skozi, najmanj. So tudi male razlike nor. Drugi fajti, dodatni fajti

 

Ful je carsko igrati nek špil kjer vsaj do neke mere varirata runa med sabo, to si želim za več špilov, vem da ima Dark Souls 2 tudi malo tega v sebi

Povezava do prispevka

Demons souls je zelo frustrirajoca igra. Res je, da izgleda super, ampak je zahrbtna v 3pm. Ne vem, a je treba za vsakim vogalom nataknt zombija z bombo. 

 

Kar pa mi še najbolj gre na živce, ko te igra sili v specificen nacin igranja, gre za prvega bossa. Brez bomb ali fire resina, ne gre. In seveda, ko zmanjka, ti ostane 16x letet skozi celi level. Celi ta ringišpil mi ni vsec. 

 

Prvi boss je rešen, bom še špilal, mogoče mi bo kul.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Igram valda Zeldo. Pred tem mi je ratalo obrnit Yokus Island express (lepo kratka, se malo sem iskal skrivnosti in to) in Sackboyja (zadnjo cetrtino na silo, ker se mi ni dalo vec).

 

Zelda zelo fino zaenkrat. Bi pa rad uradno povedal, da ne berem ne te teme, ne zeldine teme, ker vcasih kaksen spoilercek prileti.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 urami:

Demons souls je zelo frustrirajoca igra. Res je, da izgleda super, ampak je zahrbtna v 3pm. Ne vem, a je treba za vsakim vogalom nataknt zombija z bombo. 

 

Kar pa mi še najbolj gre na živce, ko te igra sili v specificen nacin igranja, gre za prvega bossa. Brez bomb ali fire resina, ne gre. In seveda, ko zmanjka, ti ostane 16x letet skozi celi level. Celi ta ringišpil mi ni vsec. 

 

Prvi boss je rešen, bom še špilal, mogoče mi bo kul.

aja js sm ga pa brez ognja, samo tekel sem okoli njega ves čas in iskal pravo priliko ga užgat s sulico

 

nasplošno sem resin zelo redko uporabljal, ker prehitro mine

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 19 urami:

Pred kratkim sem začel Evil Within, ko se je znašel v PS Extra, ampak sem obupal tam nekje, ko sem prišel do nekega modela, ki vklenjen kriči v nekem skednju.

Škoda, evil within je hud špil.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 urami:

Demons souls je zelo frustrirajoca igra. Res je, da izgleda super, ampak je zahrbtna v 3pm. Ne vem, a je treba za vsakim vogalom nataknt zombija z bombo. 

 

Kar pa mi še najbolj gre na živce, ko te igra sili v specificen nacin igranja, gre za prvega bossa. Brez bomb ali fire resina, ne gre. In seveda, ko zmanjka, ti ostane 16x letet skozi celi level. Celi ta ringišpil mi ni vsec. 

 

Prvi boss je rešen, bom še špilal, mogoče mi bo kul.

Itak da se ga da naredit brez ognja, ogen je samo easy mode

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 13. 5. 2023 at 15:58:

Saj ne, da v Red Alert 2 ne bi nastopal tudi legendarni Ray Wise (Leland Palmer iz kultnega Twin Peaks) kot Michael Dougan - najtaboljši U.S.A. predsednik ever! 
ray_wise_leland_palmer_michel_dugan.jpg.e0e0c01246bb5179988ffb1e687468f3.jpg

Zakaj dandanes več ne delajo takih igric??? 

Yuri, yuri... can't we just get along...

Vglavnem ne pozabi preigrat Yuris Revenge.

 

Bi pa sedel remake 2ke, ze za to, da bi laufalo v 60 fps.

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...