Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2023]


Priporočeni prispevki

Tastari TR špili so res slabo postarani. Ampak jaz govorim o novejšem reboot-u (trilogija od Square Enix), ki je čisto OK za preigrat tudi danes. Pa še vse tri igre so bile free na Epic-u. ;) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ma ja, sej so kul, za enkrat preigrat. Samo glede na to kam so šli nekateri drugi špili, ni blizu tempa in storytellinga Uncharteda 4, ni tok dobr izziv in nasplošno dobr gameplay kot Returnal.. nasplošno bi rekel, da je cela franšiza dost overrated

 

Ni to tko kot če danes prižgeš GTA Vice City, ICO, Unreal al pa Hitman 2, TR špili so res šodr napram temu. Ja ja, sej so med prvimi bolj vplivnimi špili k so ti dal nek lik za igrat v tretjeosebnem pogledu, pa da je bil špil takrat tehničen skok.. samo mogoče ima Heretik prav, naj ta franšiza že umre enkrat

 

Če bi vsi studiji samo rehashal stare ideje, potem nikol ne bi dobili nove IPje a la Hades, Portal, Returnal, Hollow Knight al pa Ctrl Alt Ego. 

 

(Obenem bi mi pa pasal spet kak bolj risankast GTA s skakalnimi izzivi in odfukanim humorjem al pa še kak nov Deus Ex, ampak tega res ni dost)

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Sayonara: Wild hearts

3/10

sayonara-wild-hearts-motorcycle-heart.jp

Še ena grozno overrated igra imo. Za 12 € dobiš igro, ki jo končaš v 45 minutah. Počasi po teh steam reviewih dobivam občutek, da je folku bolj všeč, da igro preigra, kot da jo igra.

Kao naj bi bil rythm game, ampak ne rabiš ritma, da vsake par sekund stisneš presledek. Če ga ne pa te igra čaka celo sekundo ali več ter upočasni čas.

Ob slabi muziki se premikaš levo in desno. Včasih tudi naprej in nazaj. Ves čas pa te spremlja tudi otročja zgodbica kjer si punčka, ki jo nihče ne mara. Oh joj. You go girl.

 

Ajde, konstanten strobe je moji dragi aktiviral epileptični napad, tak da ne rabim fukat.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Samo glede na to kam so šli nekateri drugi špili, ni blizu tempa in storytellinga Uncharteda 4,


Se strinjam! Je pa bilo nekoč že omenjeno, da je Uncharted nastal iz Tomb Raiderja, ki je nastal iz Indiana Jonesa, ki je nastal iz Alana Quatermana (čeprav o slednjem ne pomnim nobene igrice).  ... 
Jaz samo pravim, da bi mi čisto sedla kakšna nova res dobra Tomb Raider igrica. Ker mi je ljubše v rit gledat Laro, kot pa Nata. ;) 
lara_rit.thumb.jpg.5fceba6bac5c1596df48ed21c1e049e4.jpg

lara_rit2.thumb.jpg.95141c06882d2e4173852e7a40603607.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 17 minutami:


Se strinjam! Je pa bilo nekoč že omenjeno, da je Uncharted nastal iz Tomb Raiderja, ki je nastal iz Indiana Jonesa, ki je nastal iz Alana Quatermana (čeprav o slednjem ne pomnim nobene igrice).  ... 
Jaz samo pravim, da bi mi čisto sedla kakšna nova res dobra Tomb Raider igrica. Ker mi je ljubše v rit gledat Laro, kot pa Nata. ;) 

Sem velik fan Indiana Jonesa ampak nisem vedel tega.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 44 minutami:


Se strinjam! Je pa bilo nekoč že omenjeno, da je Uncharted nastal iz Tomb Raiderja, ki je nastal iz Indiana Jonesa, ki je nastal iz Alana Quatermana (čeprav o slednjem ne pomnim nobene igrice).  ... 
Jaz samo pravim, da bi mi čisto sedla kakšna nova res dobra Tomb Raider igrica. Ker mi je ljubše v rit gledat Laro, kot pa Nata. ;) 

DaCapo post.:lol:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

RE Village - sem končno preigral še DLC, je lušten ampak prekratek. Je pa mercenaries mode zato toliko bolj fun, ko igraš z novimi liki. Bom končno naredil platino, ker v vanila igri nekako nisem imel želje študirat vseh poti in taktik. 

 

MH Rise - s kolegom na polno loviva in carvava vse kar leze in gre. Citadel mapa mi je nora in najlubša trenutno v tej igri. 

 

Ace combat 7 - ob pričakovanju Armored cora še enkrat preigravam misije. Mogoče celo platina, če se mi bo dalo farmat prevožene kilometre. Res en velik biser prejšne generacije. En boljših soundtrackov zadnjih let.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vezano na moje prejšnje Tomb Raider poste:
Zdaj ko igram Shadow of Tomb Raider sem ugotovil, da te igre sploh nikoli še nisem preigral. V času izida sem imel namreč neko zastarelo grafično karto in sem posledično obupal že na začetku.

Bom pa tudi jaz v kratkem štartal Planet of Anal. Zadeva mi namreč deluje zelo ljubko.   

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

A se je vrnila tvoja iz afrike


mhm. Poleti greva (če si le ne bom premislil) skupaj tja malo pogledat. Če bom preživel boste itak na forumu prvi izvedeli.
Imam že za najmanj 14 dni najet ATV Quad + neomejeno uporabo pitne vode in lokalne kulinarike.

(v bistvu bom celo nekaj zaslužil, ker bom enemu domačinu pomagal pri marketingu za njegov biznis; samo preživet moram pa bo ok).

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče Dne, 22. 5. 2023 at 22:23:

Omno 8.5/10

 

 

Hvala za tale predlog ... js jo igram sicer na PC-u, ampak je vzdušje res top ... zvečer ugasnem luč, mozgam in uživam.

uredilo bitje Skunko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Obrnu Thymesio. Meh, 6/10 igra, 7/10 soulslike. Boj mi je sicer bil ful zabaven, ampak zadeva je res budget indie jank.

Stopnje so kratke in precej linearne. Vsaka ima main quest in dodatne misije kjer je layout malo premešan ter dobiš dostop do dodatnih predelov in novih sovražnikov.

Se splača probat, če si fan tight pretepanja in jo dobiš za džabe na PS+. :D

 

Še en random boss

Spoiler

Flawless (kao ful zajebano, sam ni glih no :D).

 

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Yo, poznavalci Final Fantasy 7! Ker originala nisem igral, kak je v primerjavi z rimejkom? Kokr razumem, tale rimejk je prvi izmed treh? A je original tako dolg, ali je prvi del rimejka razvlecen od jadrana pa do triglava? Ker jaz mam obcutek, da je 

Povezava do prispevka

Končal Planet of Anal
https://opencritic.com/game/14952/planet-of-lana

Lustna igrica, v bistvu klon Inside z Ghibli izgledom. Dolzina podobna, 5ur pa pol mi je vzelo.

Puzli in encounterji so res lahki, je tam okrog 5-6 osnovnih mehanik ki se uporabljajo skoz celo igro, v drugem delu recimo sploh ni nekih novih. Veliko je samo sprehajanja, je pa vzdusno
 

Spoiler

Companion je pa super cute in cool animiran.

Tud ni sploh neki secretov razen enega, colectiblov itd. 
Priporocam za vse ljubitelje Playdead iger, tud cena je bla postena (18€ Steam, je na Gamepassu).

Vizualna poslastica z ne veliko globine, 7/10 pa roka z moje strani (recimo Inside mi je 9/10)

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 1 minuto:

Končal Planet of Anal

Lustna igrica, v bistvu klon Inside z Ghibli izgledom. Dolzina podobna, 5ur pa pol mi je vzelo.

Puzli in encounterji so res lahki, je tam okrog 5-6 osnovnih mehanik ki se uporabljajo skoz celo igro, v drugem delu recimo sploh ni nekih novih. Veliko je samo sprehajanja, je pa vzdusno
 

Tud ni sploh neki secretov razen enega, colectiblov itd. 
Priporocam za vse ljubitelje Playdead iger, tud cena je bla postena (18€ Steam, je na Gamepassu).

Vizualna poslastica z ne veliko globine, 7/10 pa roka z moje strani (recimo Inside mi je 9/10)

 

Ravno igram, še nisem končal - se povsem strinjam z mnenjem, da je poor man's Inside z manj morečim oz. zloveščim vzdušjem in manj dodelanim gameplayem. Bi ga zaenkrat postavil tudi pod Little Nightmares 1 in 2.

 

Ne-navdušenci nad takimi špili ga komot spustite, ali pa za kupit čez čas na kaki razprodaji.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...