Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 8 urami:

Kaksen je performance, dorpa pogosto pod 30fps?

Navedek

The majority of my entire run of capture managed to maintain a solid 30 frames per second in most instances which, for the Switch running a game this vast and emergent, is impressive. It's not 100 percent perfect, however, and I found ways to trigger a drop in frame-rate.

 

In most instances, it's the result of using the Ultrahand feature. When you toggle this in a busy area, the frame-rate is sure to dip and, when it does, it drops to 20 fps - again, thanks to the use of a double buffer v-sync. The performance reminds me of an old school game in some ways - slowdown only occurs in busy scenes, similar to how a shooter might start slowing down when the action heats up. And like those games, Zelda is smooth in terms of frame-pacing and lacks any significant stutter or hitching.

Je tako kot so povedali mojstri od Digital Foundry. 

Povezava do prispevka

Uspel sem samo dve, tri ure dati v špil včeraj, ampak že vidim, da je dostojen naslednik BOTW :worship:

 

Mimogrede, glupo vprašanje: z otrokinjami bi še enkrat šel skozi uvodne sekvence, ampak ne bi stran vrgel ostalega napredka v igri. A je BOTW ohranil stari Save file, če si na novo zagnal špil ali naj raje ustvarim drug account na Switchu? Potem bo najbrž od začetka furalo igro?

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi za hec zagnal na emulatorju v 4k, grafičnimi posodobitvami ter 60fps Breath of the Wild. In igral v kosu 2 uri. Res proper drogice od igre:D

Verjetno bom kar še enkrat celo preigral, na Tears pa še malo počakal, da pade cena ali pride kakšen dober patch za pc.

Povezava do prispevka

Danes malce bolj spoznaval špil. Te 'ročne spretnosti' so top pogruntavščina. Poleg tega mi je cool, da pri skrinji, ki jo odpreš, ponudi takoj možnost losanja odvečnega kosa, če imaš že safilane slote. Pa kulska mi je scena, ko pristaneš v vodi z višine, ko kapljice razpršijo po gladini ...:wub:

Povezava do prispevka

mah ne vem,.. mogoče yuzu dela hitreje,..meni ga danes ni uspelo usposobit,.. za 60 lockan,..rabiš verjetno precej nor procesor Ryujinx mi ni ravno lockan na 60 ,.. potem pa dela vse 1-3x speed in je nekonsistentno,.. )baje so savegami cross emulatorski ,.. bom sporobal ko poštekam yuzu,..

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 13. 5. 2023 at 9:42:

Uspel sem samo dve, tri ure dati v špil včeraj, ampak že vidim, da je dostojen naslednik BOTW :worship:

 

Mimogrede, glupo vprašanje: z otrokinjami bi še enkrat šel skozi uvodne sekvence, ampak ne bi stran vrgel ostalega napredka v igri. A je BOTW ohranil stari Save file, če si na novo zagnal špil ali naj raje ustvarim drug account na Switchu? Potem bo najbrž od začetka furalo igro?

Sej naredi še en account k je samo za froca i to je to, problem rešen. 

Povezava do prispevka

Pe še dodajam

Navedek

Speaking with Game Informer, series producer Eiji Aonuma confirms that Breath of the Wild and Tears of the Kingdom's style will be the blueprint for future Zelda games. In explaining this, he compared it to the effect that Ocarina of Time had on the series in 1998.

Me veseli, da bojo obdržali to formulo tudi za nadaljne dele 

 

EDIT:

- Fastest selling 1st party exclusive of all time (prej so bili Pokemoni)

- 2nd best selling game of the entire Zelda series (po treh dneh)

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Haha, kaka carska fora, vključiti famozne Nazca linije v špil..:D

Špil dogaja, tako kot je BOTW, vsa čast. :ododava: Kaka milina je videt 'poznano' pokrajino, vendar ravno prav spremenjeno, sesuto, da je 'nova' in jo imaš voljo na novo odkrivat, oz čekirat, kaj se je spremenilo v tem času..

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 14. 5. 2023 at 21:26:

Bojda se da sedaj 4k z 60 FPS na PC igrat. 

 

Kaj je pa yuzu pa nimam pojma :D 

 

 

 

Kako ne veš, kaj je Yuzu? To je citrus podoben mandarini... sam grši in z manj soka...

Povezava do prispevka

Patch 1.1.1 je zunaj.

General Updates:

  • Fixed issue where, sometimes, the player could not clear main quest “The Closed Door,” even if they fulfilled the conditions to advance the quest. If you have already encountered this issue, you will be able to clear the quest by downloading this update data.
  • Several issues have been addressed to improve the gameplay experience.
uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 urami:

Patch 1.1.1 je zunaj.

General Updates:

  • Fixed issue where, sometimes, the player could not clear main quest “The Closed Door,” even if they fulfilled the conditions to advance the quest. If you have already encountered this issue, you will be able to clear the quest by downloading this update data.
  • Several issues have been addressed to improve the gameplay experience.

 

Odlično. Naletel na ena, kjer ptič hoče gobice, pa ko jih naberem, še vedno teži, da so v votlini pod hribom..<_<

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 28 minutami:

 

Odlično. Naletel na ena, kjer ptič hoče gobice, pa ko jih naberem, še vedno teži, da so v votlini pod hribom..<_<

Vem katerega ptiča misliš ja. Ni hrošč :D  Tudi jaz sem se zelo dolgo na napačno stvar fokusiral kako rešit uganko. Sem ti v spojler dal konkreten namig, če nočeš sam rešit.

Spoiler

Ascend ability

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 minutami:

Vem katerega ptiča misliš ja. Ni hrošč :D  Tudi jaz sem se zelo dolgo na napačno stvar fokusiral kako rešit uganko. Sem ti v spojler dal konkreten namig, če nočeš sam rešit.

  Skrij vsebine

Ascend ability

 

 

Spoiler

Z ascend ability sem rešil zadevo. Samo, tam je bil problem, ker je ena od teh skal odbila vrh stolpa in je od znotraj bilo treba vrata odpret... Pa, tam je, mislim da, bil človek, ki je jamral. Tule pa ptič omenja, da je jedel gobe iz votline, ko so gradili stolp... Bom vsekakor še probal s tvojim nasvetom, tnx. :happy:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...