Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 2 urama:

Jaz se bom zihr vrnil kasneje k emulaciji. Itak bojo še izboljševali stvari in dodajali QOL patche.

 

Obupal sem, ker mi je igra crashala v povprečju vsako uro. Ajde, sam crash me niti ne bi tako zelo motil, itak samo ponovno zaženeš in si v minuti nazaj v igri. Problem je, ker je emulator (RyujinX) potreboval kake 15-20 minut, da se framerate stabilizira na +30. Pred tem mi je vedno nihalo in velikokrat padlo tudi na sub 20 fps.

Tisto na RyujunX je bila še pre-release verzija.... Na Yuzu ( trenutna verzija 1440), dela brezhibno. 60 FPS patch, verzija igre 1.1.1. Igram z Dual Sense, tako da dela tudi Gyro. 

 

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 40 minutami:

Tisto na RyujunX je bila še pre-release verzija.... Na Yuzu ( trenutna verzija 1440), dela brezhibno. 60 FPS patch, verzija igre 1.1.1. Igram z Dual Sense, tako da dela tudi Gyro. 

 

Isto, yuzu na 1.1.1 in patch dela super.

plus yuzu podpira dualsense 5 :)

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 13 urami:

Ma dobr men na začetku v jami tud dela 60 fps ko keks, ko sem prišel vn in se je odpr svet so bili pa dipi pod 30. Pa današnji patch je enim kao ful izboljšal, enim čist zjebal, tko da je še rock'n'roll. Čez kakšno leto bo pomoje idealka, do takrat pa jebi ga, mentalni slabič sem ...

 

20230522_185849.thumb.jpg.16c6e5e7fb37f7e56ad420a826275f56.jpg

 

Pizda, za to pa nimam izgovora kot za volan, da ga nimam kam dat - fak of Šimša :D

 

Povezava do prispevka

Meni se ni dalo igrat z emulatorji in ciganit s PCjem, pa sem nabavil za Switch.

 

Mislil sem, da bo 12fps na 144p, tko je pa 30fps na 480p, skor ko Bloodborne na plejki. 

 

Urco sem igral, pozabiš kolk igro prav boli kurac. Tle maš desko, neke random objekte in 60km2 deželo, fuck off and enjoy. Samo to rabim, tko kot v BOTW. Dej mi svet in pusti me pri miru. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 minutami:

Kako pa zgleda grafika na 75" TVju?

Al je boljše igrat v handheld mode in se delat da TV opcija sploh ne obstaja? :D

 

 

kadar mi baba pusti, sem na na TV-ju (torej skoraj nikol) - meni je super izkušnja. Handheld imam za na dopust / za ob kofetu na verandi. Drgač pa če se le da TV.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Pizda, za to pa nimam izgovora kot za volan, da ga nimam kam dat - fak of Šimša :D

Konzola sama in Nintendo prakse so čiste smeti. Jaz ti močno priporočam, da raje usposobiš emulator. TOTK in BOTW sta pravi mojstrovini, sam za nakup Switcha ti bo imo hitro žal. Število zares dobrih iger lahko prešteješ na prste ene faking roke.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Sej hardver tudi mene ful odbija, samo po drugi strani me počasi odbijajo tudi vse te nove dosadne igre z lepo grafiko - GOW Ragnarok razvlačim že od izida, pa sem komaj 6h in, ker se mi ne ljubi. :D

Iščem neko rešitev za te "težave" - čakam prve Šimšine vtise, kot svežega lastnika podhranjene konzole globoko v jeseni njenega življenja, da si znam bolje predstavljat kakšen hardverski šok me čaka. :D 

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

kadar mi baba pusti, sem na na TV-ju (torej skoraj nikol) - meni je super izkušnja. Handheld imam za na dopust / za ob kofetu na verandi. Drgač pa če se le da TV.

 

Enako, TV ponavadi žena obvladuje, tako da sem na handu, bom pa zdajle ubodel tole rešitev

 

STEELPLAY - MINI DOCK - HDMI ADAPTER (SWITCH) - Cyprus

 

Za easy priklop na monitor, kjer imam že PS5 in comp gor

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ne, niti je nikoli ne bom imel. Edino Zelda me nekoliko mika, ker je toliko hypa okrog nje... Ampak tudi, če bom šel sprobat Zeldo, bom preko enulatorja na PC in mi na pamet ne pade, da kupim konzolo zaradi tega. 

 

Samo to je pa res škoda - kot je reku Sneti v tistem YT intervjuju, Nintendove igre so tako dobro narejene, da ti dajo okus za to kaj je dobro na splošno.

Lahko mi kurcamo hardver in vse, samo tipi znajo delat igre - zdaj če si nisi nikoli lastil njihove konzole, je čisto možno da imaš vtis, da to ni zate - samo dokler ne probaš, si sploh ne predstavljaš kako se motiš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...