Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

Đizs ne mi takih pisat. Glihkar sem spet na cca 50% BOTW in mi je absoluten masterpiece, 10/10, top 3 game all time, popoln špil znotraj svojih okvirjev. Ne vem kva so pol sploh še lahko naredil s TOTK razen tega minecraft lego craftinga, ki ga vsi tok hvalijo... fak ej.

Povezava do prispevka

Tako velike razlike v kvaliteti med BOTW in TOTK vseeno ni… Meni je predvsem presenetljivo, da so uspeli vnesti toliko izboljšav in nadgradenj, ko se ti je zdelo, da je že BOTW res neverjeten špil, ki ga bo težko res bistveno preseči.

 

Je pa res, da je nemogoče najprej odigrati TOTK in za tem iti na BOTW.

 

(Naj)večja težava je, da je po takšnem špilu težko igrati nekaj drugega, kar je res v skoraj vseh pogledih slabše.

Povezava do prispevka

Ko boš na glavnem delu mape, ne bo take panike. Men se sicer tudi zdi barvno dovolj različen od BOTW, ampak ne v slabšem smislu.. Pa ravno tako kontam, če so TV nastavitve kaj krive, al je res špil toliko nahajpan (saturacija/kontrast i slično...)

Povezava do prispevka

Jaz nikoli nisem igral Zelde, so pa mi po vseh slikah, ki sem jih videl, barve vedno zgledale totalno sprane (BOTW). Kot, da je vse nekoliko zamegljeno non stop. Enako mi zdaj delujejo slike s ta nove. Zato sem tudi večkrat rekel, da mi ne deluje nekaj sexy na oko. Igralnost pa že mora biti fina, če je toliko hvale vsepovprek... izgled pač ne.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 57 minutami:

...ker mu ni všeč njen prst na roki:rofl:

 

Damn boy... kak si vedel, da sem pikolovski glede dlani, prstov in nohtov :D 99% umetnih nohtov mi je tak odurnih, da je avtomatski turn off. Par krat v lajfu sem videl take, da sem si mislil "ajde, ok... bi šlo skozi".

 

Predstavljaj si, da si ženska in ima moški plešo! Ewwwww.... 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
rage reče pred 1 uro:

Tako velike razlike v kvaliteti med BOTW in TOTK vseeno ni… Meni je predvsem presenetljivo, da so uspeli vnesti toliko izboljšav in nadgradenj, ko se ti je zdelo, da je že BOTW res neverjeten špil, ki ga bo težko res bistveno preseči.

 

Je pa res, da je nemogoče najprej odigrati TOTK in za tem iti na BOTW.

 

(Naj)večja težava je, da je po takšnem špilu težko igrati nekaj drugega, kar je res v skoraj vseh pogledih slabše.

Očitno je potem taka razlika :D

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Da dam kakšno negativno, a nima totk mal tak sprane barve vibe? Ne vem a mam to kej na TVju na slabo, samo na switch zaslonu in pc emulatorju mi je dost isti feeling Vse je bolj svetlo in neizrazito, trava v botw je pomladno zelena, nebo modro, totk je ko dalmacija avgusta. Nisem pa še prišel s štartne cone.

Isti feeling sem imel tudi sam, ampak sem mislu, da je tako zaradi emulatorja.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Tomaže je tip moškega, ko mu Megan Fox reče, če bi šel v posteljo z njo, pa reče da izgled ni na nivoju, ker mu ni všeč njen prst na roki:rofl:

Ti pa že od kakih transformerjev dalje ne spremljaš več dela in opusa te ženske, a? :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Isti feeling sem imel tudi sam, ampak sem mislu, da je tako zaradi emulatorja.

 

Keri emulator si ti imel? Jaz sem končno skinil Yuzu in neko verzijo igre... Ampak sedaj bi moral to nekak vse poupdejtat in aktivirat pa vsak kurac hoče nek dostop in izklopi adblocker izklopi to pa ono... Bom še jutri mogoče malo fukal s tem ali pa vse skup dol flilnil. Ne ljubi se mi jebati s takimi zadevami. 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 3 urami:

Očitno je potem taka razlika :D

 

Mah, bolj gre za to, da je res pravi sequel, v nekaterih pogledih tudi na ravni zgodbe.
 

Vsaj meni špila nista povsem ločena kot je to značilno za kakšen drug naslov ali nadaljevanje in najbrž je nenavadno, če greš na BOTW in naenkrat nimaš več funkcij, ki si jih non-stop uporabljal prej. 

 

Predvsem v tem pogledu je logično sosledje najprej BOTW in potem TOTK, ne vem zakaj bi si nekdo to šel nespametno obrnit, razen če definitivno niti ne namerava igrati BOTW. 
 

Jaz sem late to the Zelda party, ampak pri Link’s awakening tega filinga na primer nisem imel…

Povezava do prispevka

Se strinjam je pravi sequel in noben ni rekel da bi šel najprej igrat TOTK in potem BOTW.  Pravim samo da je TOTK v vseh pogledih boljši od BOTW in ni ene stvari v BOTW  v kateri bi bil boljši špil kot TOTK. Pa ne mislim zdaj da je BOTW slab zame je špil 10/10 ampak če ga primerjaš z BOTW je meni razlika taka kot da bi igral alpha game in končni izdelek.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

 

Men so ti novi skilli  boljši in res uporabni v vseh scenah boss fighti raziskovanje recimo v BOTW je bilo dost main zadeva plezanje tukaj zdaj zaradi skillov ni več tako pomembo kot prej je še kar vendar je upgrejdano zaradi določenih skillov . Uglavnem res hud upgrade v vseh zadevah proti BOTW imho

Spoiler

Na začetku ko sem začel igrat raziskujem vodnjak in sem kar pozabil na določen skill in sem se teleportal ven namesto da bi uporabil skill :rofl:. Isto pri orožjih si daš recimo rocket na shield in imaš jetpack ni treba plezati ali pa dobiš high ground in strelaš z lokom iz zraka res veliko  različnih scen.

 

Sem pa končal 3. tempelj in mi bolj sede kot ko smo delali v BOTW divine beaste

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 1 uro:

 

Men so ti novi skilli  boljši in res uporabni v vseh scenah boss fighti raziskovanje recimo v BOTW je bilo dost main zadeva plezanje tukaj zdaj zaradi skillov ni več tako pomembo kot prej je še kar vendar je upgrejdano zaradi določenih skillov . Uglavnem res hud upgrade v vseh zadevah proti BOTW imho

  Skrij vsebine

Na začetku ko sem začel igrat raziskujem vodnjak in sem kar pozabil na določen skill in sem se teleportal ven namesto da bi uporabil skill :rofl:. Isto pri orožjih si daš recimo rocket na shield in imaš jetpack ni treba plezati ali pa dobiš high ground in strelaš z lokom iz zraka res veliko  različnih scen.

 

Sem pa končal 3. tempelj in mi bolj sede kot ko smo delali v BOTW divine beaste

Ti si se vsaj teleportiral ven.. jaz sem not zgal plevel dokler se mi ni po 10 minutah posvetlo, da obstaja skill :))))))

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 5 urami:

Jst pa mal pogresam stasis in remote bomb, se mi zdi da bi ju komot pustil v TOTK.

 

Ja, remote bomb bi sedel. Sicer imaš zdaj tisto rastlino, ki jo fuzeaš na puščico, ampak si omejen s količino, ki si jo nabral, remote bomb je bil pa neomejen, če odmislimo časovno komponento...

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 7 minutami:

 

Ja, remote bomb bi sedel. Sicer imaš zdaj tisto rastlino, ki jo fuzeaš na puščico, ampak si omejen s količino, ki si jo nabral, remote bomb je bil pa neomejen, če odmislimo časovno komponento...

Ne rabiš nujno fusat na puščico. Klikneš "R" in je v pozi ko hoče orožje vržt ter na d-padu klikneš gor (isto kot bi fusal) ter izbereš bomb flower ter Link jo z roko vrže.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 minutami:

Ne rabiš nujno fusat na puščico. Klikneš "R" in je v pozi ko hoče orožje vržt ter na d-padu klikneš gor (isto kot bi fusal) ter izbereš bomb flower ter Link jo z roko vrže.

 

Ja, tudi, sam kle se znaš zajebat, pa če stojiš preblizu, dobiš po pesi tudi sam...:D:blush: Parkrat guznil na to bedno foro...

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

V BOTW mi je low durability orožij najedal, tle pa moram rečt, da mi zaradi fusa ni tako bad.

 

V bistvu, če bi orožja imela dolg durability, bi veliko manj eksperimentiral, pol stvari ne bi nikoli nafukal gor. 

 

Bi pa mogoče imel raje malo drugačen shield fuse. Orožje se prav transformira, shield pa samo dela kot magnet zarkoli pripopaš gor.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Ženske prav boli kurac za plešo, če ostalo pomembno štima - like dobesedno najmanj pomembna "hiba" na moškem...se vidi da ne poznaš žensk, tako kot ne Nintendovih konzol.:D

 

 

Stipe confirmed plešast. Poznam ženske, ki jih pleša full moti. Mene boli kurac, nisem plešast pa se skoraj do konca brijem pri frizerju. Nintendo konzolo pa imaš prav. Niti nimam želje spoznati. To ti poznaš neke neizbirčne južnjakinje večinoma kolikor je videti :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...