Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

Moje izkušnje so, da pleša bolj moti neke stare babure, ki jih nikoli ne bi povohal. Pa še to po mojem meni bolj fejkajo zato, ker vejo da nimajo šans:D, če bi pa pokazal interes za njih, bi bila pa kar naenkrat pleša čisto ok.

 

Tako da se strinjam s stipetom. 


Večji deal breaker je recimo, če si majhen. Da si škrat z 1.60m, tisto je pa že kar zajebano, če nisi res svinjsko lep.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Zelo odvisno od ženske. Moji mami so na primer noro seksi bald moški, pa definitivno spada med "stare babure" hehe :D Zidane ji je recimo najbolj hot tip na svetu. Moji dragi so pa na primer pleškurji konkreten gnus in so ji večji turn-off kot če je dec debel, ima očala ali je črnec.

 

IMO totalno odvisno od ženske. Bi pa rekel, da ne bo nobeni bolj všeč balder od ne-balderja (razen moji mami), imaš pa ful nians, kok jih moti pristajalna pista sredi betice

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Mah kje, jaz imam obraten problem od pleše...samo pravim, da pleša ni noben deal breaker za žensko vrsto, če ni v kombinaciji z neko splošno zanemarjenostjo.

Ma pleša je res zadnji problem, itak. Pobriješ, pustiš brado in furaš Kratos mode, ko največji car. Jebeš veter v laseh. :D

Povezava do prispevka

Iz vidika ohranjanja vrste je pleša nonfactor, je estetska preferenca.

 

Nizek moški pa je evolucijsko kr tko, nišna zadeva. Za kopat kobalt, jahat konje, politiko... 

 

Tko da overall bi reku da bo višina prej faktor kot estetika.

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

S tole sem delal na parih projektih: 1.82 cm + OBVEZNO vsakič vsaj 10 cm štikli, po možnosti več (ženska je nora na visoke pete). Brutalno. Skoraj 2 m v štiklih :D Pa tko res huda bejba drgač, samo pač... ...tok visoka kot Dončič :D

 

https://www.ninaorel.eu/

Ja stari visoke zenske.. to mores ze imet kondicijo.. 

Povezava do prispevka

Končno proper igračkam igračkico TOKT in zaenkrat je res res dobra igrica. Kakor koli gledaš, zadeva dejansko ima neko mistično Nintendo avro, ki naredi igro dobro :D. Se mi zdi res dobro nadaljevanje odličnega prvenca (čeprav si v bistvu ne delim tega sentimenta pobezljanih Nintendo fanov, ki na Redditu praktično križajo tiste, ki bi si drznili trditi, da jim je BOTW vseeno boljši — mislim, da ima BOTW elemente, ki jih TOKT nima, recimo občutek novega, tako da meni sta obe odlični igri in se še nisem odločil, katera mi je kvalitetnejša). Res se vidi, da je vrhunsko domišljen naslov, že recimo to, da po spustu s tutorial cone pristaneš v kosu mape, ki ga je večina ljudi v izvirniku najmanj raziskovala, ker pač, se ti po 80 urah+ ni več dalo, je res dobro zamišljeno. Nove mehanike so mi všeč, čeprav mi je igranje na joycone malo neintuitivno, ne vem, zakaj, pomoje je preveč mehanik in mi še ni prešlo v kri. All in all, prvi vtis mega fajn, se veselim, da bom v poletje vstopil z enim takim GOTY materialom :D

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 urami:

 

S tole sem delal na parih projektih: 1.82 cm + OBVEZNO vsakič vsaj 10 cm štikli, po možnosti več (ženska je nora na visoke pete). Brutalno. Skoraj 2 m v štiklih :D Pa tko res huda bejba drgač, samo pač... ...tok visoka kot Dončič :D

 

https://www.ninaorel.eu/

 

Zdaj pa si zamisli kako Blanko Vlašić, ki je 1.93 brez štikli :D

 

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pismo me kar mika, da bi raje to igral kot Diablo4. Ampak me po drugi strani odbija, ker sem enko po cca 40 ur, od tega je bilo 95% le raziskovanja ( :D ), naključno opustil in nikoli končal, tako da bi prej kot začnem dvojko, moral enko spet od začetka, pa se mi nekako ne ljubi največ.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Pravkar:

Samo bi rad povedal da jebi se tudi ti, Galko :D

 

Ma daj, kot da je tak problem nabavit Switcha in igrico, momak moj, saj na koncu dneva ni tako drag :D

 

Samo neke samoomejitve si delaš. Sploh pa, če nisi imel Wii U (ne spomnim se, da bi pisal, da si ga imel), te s prve čaka vsaj ene 10 res RES quality igric. Majketi, nabavi čimprej konzolo, to ti bo spet kot da si leta 2004 človek (ne mislim sam grafično :D :D :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

evo zakaj mi je BOTW top 3 špilov vseh časov - en primer iz učbenika.

 

Hodim po hribih in dolinah, se bolj ali manj samo skrivam pred monsterji, bežim pred guardiani, korak za korakom odkrivam čudovito neznano deželo. Plezam, plavam, skačem in čedalje bolj ugotavljam, da sem preslabo opremljen, da bi lahko resno zastavil to pustolovščino. Pač nimam za burek, Link je praktično v istih cunjah kot Kekec. Nakar mi enkrat med pohajkovanjem pride na uho od čisto nekega XY npc trgovca, da obstaja tam nekje daleč severno, še naprej od tudi zaenkrat še neznanega vodnega kraljestva Zora, mitski laboratorij, kjer ti naredijo karkoli ti srce poželi. OK, to mi je že všeč, to bi znalo biti pa zelo kul... Ampak ta informacija se ne zapiše nikamor. Ne v dnevnik, ne na zemljevid. Nič. Preprosto ti nek random npc namigne, da obstaja laboratorij s top shit opremo, "daleč severno od kraljestva Zore" (za katerega nimaš pojma, kje je).

 

Igraš naprej, raziskuješ, plezaš, se bojuješ in odkrivaš svet. Na enem od najbolj težkih in zahtevnih pohodov odkriješ kraljestvo Zora in narediš Divine Beasta... in se spomniš na random komentar izpred 15 ur, da severno od Zore je laboratorij s top shit opremo. Odpreš zemljevid in si s faking štampiljkami označiš zanimive cone in predele, ki bi mogoče lahko bili to. Čisto po filingu, saj je ta laboratorij bolj mit kot dejstvo. Se naprej podaš na epsko popotovanje čez hribe, gore, močvirja, jezera in gozdove. Več ur raziskuješ pravljično deželo, odkrivaš zapuščene templje, se bojuješ z beasti, odkriješ ogromno zanimivih lokacij, prejahaš deželo podolgem in počez... ampak laboratorija pa še vedno nikjer. Nakar že čisto severno, še malo stran od ogromnega vulkana, ki definira celotno tamkajšno deželo, naletiš na gostilno. V njej ti eden od npc-jev čisto na casual omeni, da ja ja, še malo bolj severno je nek kraj, zdaj spremenjen v mlin, ki je bil včasih ancient lab, posvečen borbi proti Ganonu. Še s prstom ti pokaže, kam moraš iti. Ampak še vedno niti prdca od omembe v nobenem quest journalu ali celo na mapi. Ves nahypan zajahaš konja, odgalopiraš v smeri, ki ti jo je pokazal npc... ...in evo, po XY urah iskanja in raziskovanja je pred tabo Akkala ancient laboratorij, kjer izdelujejo opremo, namenjeno boju proti corrupt guardianom. Laboratorij ni bil v nobenem questu, lokacije ti nihče ni dodal v zemljevid. Zanj si izvedel čisto kot del govoric in folklore. Da si ga našel, si moral prejezditi pol sveta. Ampak si ga našel, in zdaj ti bo upam da močno pomagal pri pripravah na boj s guardiani. 

 

Ne vem, če lahko občutek lastne pustolovščine narediš še boljši, kot je v tem špilu.

vse lepo in prav sam malce te bo vseeno popravil, ni čisto tako skrit in neomenjen v svtu, razen če greš čisto brez questov delat potem pa velja :D

 

Navedek

Overview

After Link uses the Camera Rune to take a Picture of Purah, she will ask him to retrieve some ancient Materials for her.[2] She says he can deliver them either to her or Robbie, her fellow researcher at the Akkala Ancient Tech Lab.[3] As a reward, she promises him "something good" from both of them,[4] which begins the Side Quest.

in glede na to da te main quest pelje do Purah zaradi kamere dobiš tudi tale side quest

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...