Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

E3 je dokončno umrl ampak vseeno mislim da bo letošnji Hype festival končno malo bolj podoben tistemu iz npr 2016. Sony je tiščal glavo v pesek skor 2 leti, Microsoft pa enostavno krvavo potrebuje nekaj pozitivnega. Zaenkrat sem dodal samo glavne evente, kasneje bom še manjše.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 urami:

Hmmm tole zna biti kar zelo hype event!

 

@Gatsu a daš v naslov še neki marketinškega a la [novi E3] ali kej podobnega, da se bo takoj videlo, da bo je to ko nekakšen spiritualni naslednjik E3-ja? Da se čim več folka zbere pri shitpostanju :D

 

 

 

Tudi če ni, si ga moramo sami naredit da je hype - druge izbire nimamo :D

 

Upam samo, da bodo reveali na ravni E3 konfernec - da ne bodo samo še eni obični showkejsi...

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 minutami:

Jaz samo upam, da bo čimmanj CGI only trailerjev z release dejti leta v naprej. Edina vredna ogleda tak bota pomoje edino od PS ter verjetno Xbox.

 

CGI je še vseen boljš k tole

 

 

Mislite da je letos končno čas da pokažejo MP4? Al bo treba čakat do Switch 3... :( 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Moja napoved za danes:

-Spiderman 2 trailer + datum izida 

-TLOU Factions 

-Death stranding 2 

-MGS3 remake (Bluepoint)

-TLOU2 directors cut 

-SH2 remake

-Bend studio - nov IP

-Sony Santa Monica - nov IP

-MHW2 ali Dragons Dogma 2

-RE4 Remake PSVR2 mode

-FFVII Rebirth

-Rise of Ronin

 

 

Malo manj verjetno:

-Bungie nov IP

-Wolverine

-Persona 6

-Uncharted

-Horizon MP igra

 

Mokre sanje

-Bloodborne 2

-Housemarque nov IP

 

 

-

 

Povezava do prispevka

Noro me zanima Wolverine, vsaj da vidimo malo kak vibe majo v mislih.

 

Skor sto procent bomo videli Spiderman 2 in Death stranding 2, verjetno novo poglavje FFVII. 

 

Bloodborne PS5 remake za aristokrate in PC release datum za vmazan peasantry.

 

Lowkey me najbolj zanima kaj dela Bluepoint. 

 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 59 minutami:

-Death stranding 2 

Misliš, da ne bo Kojima svojemu bestiču prepustil Death Standing 2 za SGF otvoritev čez par dni?

 

Drugače pa kaj bi jaz rad videl v tem "E3 obdobju" (mokre sanje):

  • Hollow Knight Silksong
  • Hades 2
  • Persona 6

Sicer se pri Personi že nekaj časa sušlja o Persona 3 remake. Bi bil tudi zadovoljen s tem.

 

Povezava do prispevka

Kwa je sploh treba spremenit v BB?,.. Še vedno je geometrijsko daleč najbolj bogat Fromov špil,..tam dreams of menses,.. še vedno ne razumem kako jim je uspelo toliko trikotnikov nasrat z base PS4,.. skoraj na nivoju DESre,.. Edino kar rabijo je 4K patch + 60 fps,..Lahko računajo 10 za upgejd,.. Mislim da so remejki za prejšnjo generacijo popolnoma butasti,..

 

Upam da kako noro stvar kot Rule of Rose iz PS2 generacije,.. obnovijo,.. ne pa jeben BB ki je popoln,..

Povezava do prispevka
gojc reče pred 7 minutami:

Sam da spet slišim tole pa bom zadovoljen :happy:

 

Jaz pa ne vem - MGS mi je sicer ena od top 3 serij in bi mi bilo kul videt kakšna bo novodobna grafika, samo ne vem če bi ga šel samo zaradi tega spet igrat - sem ga igral ob izidu, poznam zgodbo, nisem neki nahypan za ta remake (tudi na živce mi gre, da se pol ne naredi remake vseh delov neke serije, če že - če bi bil še vedno zbiratelj bi popizdeval, da imam na polici remake samo enega dela) - malo je preveč že teh remakov, naj začnejo končno delat nove igre in nove IPje - pizda, skoraj 3 leta bo od splovitve novih konzol, mi pa še vedno nimamo nobenega unega pravega res udarnega ne-cross gen naslova (ne, Returnal to ni).

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 28 minutami:

na MSjevem dogodku bomo morda spet uzrli Fable. V kaki obliki, pa ni znano.

 

 

Men je bil Fable kr neki - preigral sem samo enko. Tole bo pa itak verjetno GaaS?

 

  

foker reče pred 3 urami:

Kwa je sploh treba spremenit v BB?,.. Še vedno je geometrijsko daleč najbolj bogat Fromov špil,..tam dreams of menses,.. še vedno ne razumem kako jim je uspelo toliko trikotnikov nasrat z base PS4,.. skoraj na nivoju DESre,.. Edino kar rabijo je 4K patch + 60 fps,..Lahko računajo 10 za upgejd,.. Mislim da so remejki za prejšnjo generacijo popolnoma butasti,..

 

Upam da kako noro stvar kot Rule of Rose iz PS2 generacije,.. obnovijo,.. ne pa jeben BB ki je popoln,..

 

Nič sam pač govorice so ble da naj bi delal remake če že. Sam osebno bi bil čist zadovoljen z PS4pro patchem ki bi odklenil fps tako kot je pri DKS3 in Sekiro kar pomeni da bi igra na PS5 laufala na svilnato gladkih 60fps

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 42 minutami:

na MSjevem dogodku bomo morda spet uzrli Fable. V kaki obliki, pa ni znano.

 

 

Ne bi se čudil :D

Jaz bi sicer bil 100x bolj navdušen nad kakim novim Kameom recimo, če že - ampak Fable je kar fitting naslov, da se pridruži tej silni Microsoft kvaliteti :D

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 urami:

Misliš, da ne bo Kojima svojemu bestiču prepustil Death Standing 2 za SGF otvoritev čez par dni?

 

Drugače pa kaj bi jaz rad videl v tem "E3 obdobju" (mokre sanje):

  • Hollow Knight Silksong
  • Hades 2

 

Zakaj bi rabil karkoli videt od teh dveh špilov? Itak veš, da boš igral regardless, Hades 2 je pa itak še daleč od izida

Povezava do prispevka

Predvidevam isto kar pravi ta članek

 

What to expect
What we do know is that Sony has some big games in development, and after Final Fantasy XVI launches on June 22 for PS5, all eyes will be on Marvel's Spider-Man 2 from Insomniac, and possibly details on its Wolverine game. Spider-Man 2 has been rumored to be gearing up for a September launch, and the PlayStation Showcase will likely be the best event in which to make an official release date announcement.

Beyond Insomniac, there's also Naughty Dog expanding on its post-apocalyptic universe with The Last of Us multiplayer game, Guerrilla Games is rumored to also be venturing into that space with a multiplayer Horizon game, and a first look at what Jade Raymond's studio, Haven Games, has been up to since it was acquired by Sony.

Sony also has also confirmed that third-party content will be shown, as well as several games from its indie partners. Mortal Kombat 1 is out in September, and with Sony positioning itself as a hub for fighting game fans, PlayStation Showcase is another great venue to get a first look at gameplay for NetherRealm's upcoming brawler. Hideo Kojima's Death Stranding 2 and Tekken 8 could also appear, but the next biggest third-party game could easily be Final Fantasy VII Rebirth.

Details on the sequel to Final Fantasy VII Remake have been incredibly slim since its initial reveal, but ever since director Naoki Hamaguchi confirmed that the game is in "full production" it's had a tentative Winter 2023 release date. Square Enix probably won't want to release the game too close to Final Fantasy XVI and risk cannibalizing sales, but a more concrete release date and new gameplay would be a great way to close out the event.

Lastly, Sony has room to provide updates on which of its games will be headed to PC next. Fans have also been hoping to see a Bloodborne PC port for years, although there remains no indication of that happening.

 

Pomoje je to to, glede na to da bo cel event trajal samo eno uro

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...