Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Jaz sem pa hyped za Spidermana. Nisem gledal enga filma(četrt ta novga), tista multiverse risanka je bla fun, v bistvu edina vsebina s spidermanom kera mi je res kul je Insomniacov, pa tudi BLM DLC mi je bil fajn. Jaja, collectibli suck dick, side questi so v kurcu, deli kjer se šunjaš z MJ so tudi meh.

 

Ampak traversal je en najboljih v igrah, combat je super fun, cut sceni in kinematografija so epski, prav un perfect popcorn špil. Pa še vsakega sem NG+al.

 

Mensezdi da folk hejta po Spidermanu ker je to pop špil. Ajde ne rabi pa zdej vsak špil bit rezultat japonskega avtizma. Jaz bom swingal po New Yorku, tepel overwhelmingly cis bele nasprotnike in zbiral tampone trans moškim po mestu and I'm gonna have fun doing it. Brez sramu.

 

DD2 bo zafilal japonski fix, MSGtrikotnik pa bi znal bit sick.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Phantom Blade 0 zna bit zelo hud špil al pa čisti kiks. Upam na prvo. 

 

 

Tale model je pa očitno res dobro obveščen... leakal je fuse med tablico in DS kontrolerjem, earbudse, MGS3 remake in še par stvari iz tega eventa.

 

 

Povezava do prispevka

Men je bil Spidermon 1 soliden open world, tam ene 75 bi mu dal, mi pa niti slučajno ni tak hype kot ga lahko zaznaš praktično kjerkoli razen na tem forumu :D Traversal je bil hud, flow je bil cool, igrica izgleda super, nabiranje oblekic je bilo dejansko super in se je fejst poznalo pri combatu. Pač sej je faking Insomniac zadaj, ne neki kekci. Sam špil potem svinjsko poslabša raztegovanje gametima. Fajtanje je enolično in rata dolgočasno po kakih dveh urah, ga je pa res jebeno ogromno. Skozi cel špil dobiš 3 reskine / refreshe enih in istih mobov, zdej se pa ti jebi in mashaj knofe po ure in ure. Drugi totalni killer je pa sto in en collectible / fetch side mission, ki so tam samo zato, da ti smrdijo na mapi in te iritirajo. Na koncu ti grejo še skriptirani setpieci na kurac. 

 

Sori ninđe, sam men tako podebiljen špil ne more biti niti 80 ali več roba, kaj šele 90.

Povezava do prispevka

pač si folk dela prevelika pričakovanja od teh 'showcasov' in so pol vsi razočarani. Glede na to, koliko 1st party zadev je Sony lani poslal ven je povsem logično, da bo letošnjo 1st party output precej manjši (pa vseeno se bo Spiderman 2 prodajal ko zblojen), novi projekti pa rabijo čas, sploh se pa zdej vidi, koliko je dejansko covid sfukal gamedev kot celoto.

 

Sam osebno sem mnenja, če nimaš za pokazat več kot CGI prikolo, raje zadeve ne kaži.

 

Glede na odziv t.i. 'gamerjev', ki verjamejo vsaki zadevi napisani na netu, bi bilo za Sony bolje, da showcasov sploh ne dela več. State of play iz lufta pa bo, pa gostovanje pri Doritos popu.  MS jih lahko, ker je pač Phil the good guy of industry in morajo zaposlenci MGS ploskat in tulit na konferenci ko penzjonerji na SDS shodu v Lepeni.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Sori DrSony, sam tole je en kup apologetičnega konjskega dreka

a sm kje napisal da je bila zadeva wow? Jst takega showcasa ne bi greenlightov niti v sanjah, zdaj pa naj kar dobivajo (zaslužen) flak.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 6 minutami:

pač si folk dela prevelika pričakovanja od teh 'showcasov' in so pol vsi razočarani. Glede na to, koliko 1st party zadev je Sony lani poslal ven je povsem logično, da bo letošnjo 1st party output precej manjši (pa vseeno se bo Spiderman 2 prodajal ko zblojen), novi projekti pa rabijo čas, sploh se pa zdej vidi, koliko je dejansko covid sfukal gamedev kot celoto.

 

Sam osebno sem mnenja, če nimaš za pokazat več kot CGI prikolo, raje zadeve ne kaži.

 

Glede na odziv t.i. 'gamerjev', ki verjamejo vsaki zadevi napisani na netu, bi bilo za Sony bolje, da showcasov sploh ne dela več. State of play iz lufta pa bo, pa gostovanje pri Doritos popu.  MS jih lahko, ker je pač Phil the good guy of industry in morajo zaposlenci MGS ploskat in tulit na konferenci ko penzjonerji na SDS shodu v Lepeni.

 

Tak event kot je bil tole bi blo boljš če bi ga poimenoval State of play tbh in kot tak bi bil super. Ne pa po 2 letih končno najavit zadevo kot showcase. Pol so neki devsi zadevo še hypal (Bend Studio npr) Hulst je nekaj hodil okrog studijev in so objavljal kako je super zadovoljen nad videnim in nato odpreš E3 sezono z eventom ki je bil kar se tiče 1st party stvari sory čista jebena katastrofa z enim samim špilom ki je imel kej za pokazat ter tremi ki so kazal cinematic/CGI trailerje za PVP MP GaaS igre. To je dobesedno kot da se delaš norca iz CORE PS fanov, ki jih slednje igre sploh ne zanimajo!

Povezava do prispevka
foker reče pred 4 minutami:

O če je že Sony bolj meh,.. kako meh bo šele MS,..

MS mora dejansko kej pokazat, ker jih že tko kurcajo da ni nč od 1st party outputa minus Forza. Kak Hellblade 2 igralni del bi že lahk pokazal, Fable tudi etc. Samo bo itak glavnina fokusa na Starfieldu.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

...nato odpreš E3 sezono z eventom ki je bil kar se tiče 1st party stvari sory čista jebena katastrofa z enim samim špilom ki je imel kej za pokazat ter tremi ki so kazal cinematic/CGI trailerje za PVP MP GaaS igre. To je dobesedno kot da se delaš norca iz CORE PS fanov, ki jih slednje igre sploh ne zanimajo!

Zanima me za katere igre se zanimajo ti core PS fani? 

 

Spiderman, Ratchet&Clank, God of War, FromSoft špili, Gran Turismo, Horizon, Uncharted, Last of Us, Infamous, Metal Gear Solid, Ico trilogija,...

 

Večino teh franšiz je mela vsaj en del v zadnjih petih letih ali pa prihaja nekaj novega, tko da ne kaže spet tok slabo. Samo dokler se bodo live service špili tok masovno igrali + COD špili, bodo dajali temu določeno mero financ in pozornosti

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Zanima me za katere igre se zanimajo ti core PS fani? 

 

Spiderman, Ratchet&Clank, God of War, FromSoft špili, Gran Turismo, Horizon, Uncharted, Last of Us, Infamous, Metal Gear Solid, Ico trilogija,...

 

Večino teh franšiz je mela vsaj en del v zadnjih petih letih ali pa prihaja nekaj novega, tko da ne kaže spet tok slabo. Samo dokler se bodo live service špili tok masovno igrali + COD špili, bodo dajali temu določeno mero financ in pozornosti

 

Po čem je Playstation najbolj znan? Po AAA SP igrah! S čim so rešil PS3 na koncu in povozil X1 prejšnjo generacijo? Z SP igrami. Seveda razumem da hočjo prodret na GaaS trg ker je tud tam denar za pobrat. Sam ne opravičuje pa ta želja da zapostaviš to zarad česar si vodilni na trgu! Zakaj misliš da mi dol visi za Xbox? Ravno zarad njihovga fokusa na GaaS/MP igre. Dobesedno vsi najbolj glasni PS fanboyi iz twitterja so skurcal včerajšnjo konferenco kar se še nikol ni zgodil, ker folk nikol ni bil tko razočaran. Na dolgi rok itak ne zgleda slabo, ker je Microsoft totalno razvrednotil Xbox kot konzolo in posledično Sony z lahkoto pride do časovnih/popolnih ekskluziv ampak res ne pomnim kdaj smo na PS eventu videli eno samo fucking SP 1st party igro...

 

To kar so House, Layden in Shu zgradil v preteklih 10 letih bosta zdej nekarizmatična Bimbo in Hulst z ritjo podrla očitno. Men tud sam način kako zdej PS fura vse te stvari skozi zgoščeno playlisto trailerjev + malenkostni dodatni opisi na PS Blogu niso všeč. Kje so pred/po eventi kjer devsi razkrijejo še dodatne informacije o igrah? Zakaj mormo sam tega biznismena Bimbota brez karizme gledat zmer? Arrogant Sony is 100% back...

 

/rant off 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...