Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 7 minutami:

 

Na drugi strani pa gledajo Nintendo, ki tiska denar z SP bombami - why not go that route, Sony :D

 

ja sam Mario Kart in Smash Bros sta oba v top3 po prodanih izvodih

 

očitno so (primarno) multiplayer igre tud money maker

Povezava do prispevka

Ker naredit SP megahit, ki bo delal profit na dolgi rok, kakor tudi zadovoljil fanbase je jebeno težko.

 

Kolk firm je zunaj, kere lahko ob 100+mil investiciji v 3-4 letih dobiš garantiran SP hit z nagradami, GOTY contendershipi in milijoni prodanih kopij? 

 

 

Povezava do prispevka

Nikoli igral Fable serije, so mi pa vedno zgledali taki res wery nice RPG-ji za otroke. Vse je zgledalo pravljično na screenshotih v Jokerjih, drobtinice so ti kazale pravo pot kot v Janku in Metki ... Zdaj sem pa malo pogledal video igranja in vidim neko na polno fightanje in zmaje in ne vem kaj. Ne vem, zakaj sem imel filing, da je bolj kiddy zadeva tole :hmm: 

Povezava do prispevka

Jaz edinega ko bom še celega v živo pogledal je Xboxov Showcase v nedeljo ostale bom pa potem pogledal na Youtubo trailerje, če bo kiri zanimiv špil. Geoffovi eventi so mi tako vsakič veliko razvlečeno smeče z eno ali dvema dobrima špiloma. Tako, da bom v četrtek skipal SGF.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...