Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Če ne bi bilo MGS3 remejka in kolekcije bi bil ektremno razočaran nad prikazanim.

Nas PS fane boli kurac za ta GAAS jajca :sick:  Tole je vse skupaj res izgledalo kot klasična M$ konferenca...

 

Kot je rekel @Gatsu Arrogant SONY in full force :hmm:

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 2 urama:

@DrMiha piše, da bo starfield poseben del po xbox showcasu. showcase je pa najavljen za eno uro, tako da majo velik za zafilat.

Vem ja, samo bo Starfield sigurno prisoten tudi na prvem dogodku, drugi bo pač globji vpogled (verjetno 30 minutni video igralnega dela + intervjujev z razvijalci).  Lahk pa računamo, da se bo kak COD 5 minutni video pojavil na Xbox eventu, pa še kak 3rd party naslov, ki smo ga že kje videli + kaki govor na odru, potem pa gre ena ura hitro mimo.

 

Gatsu reče pred 1 uro:

/rant off

nvem no, Hulsta jst tuki ne bi krivil, on nadzira interne studie. Ryan s svojo ožjo PR ekipo  je večji problem, ampak dokler bodo rezultati bo tudi on tam kjer je. Sej glede na to, da se ti je konkurenca sama trikrat ustrelila v koleno, ga bomo gledali še lep cajt. Sej me prav zanima, čigava ideja je bil ta 'showcase' učerej, ker je po odzivih vseeno da ga sploh ne bi naredili (vse je zgledalo nekaj na silo zmetano skupaj) in bi počakali na jesen. Za Spidermana 2 pa bi magar pri Geoffu zakupil 10 minut. Mi je pa malo čudno, da niso potrdili datuma izida, ampak samo navedli jesenski termin.

 

Se pa neb čudu niti malo, da bomo kako PS5 ekskluzivo videli pri tem eventu, glede na to da je bil PS med partnerji eventa.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Ma ja jaz sam kar krepko razočaran. Najbolj navdušen sem še nad AC Mirage lol. Spidey zgleda epic ampak poleg gameplaya so te igre dokaj povprečne. Mal škoda da je za največji reveal na koncu bila igra za katero itak vemo da izide letos. Sem upal da bojo podobno kot z Ragnarokom naredili in nam dali sam mal gameplaya kak mesec 2 pred izidom. Tudi psvr2 ni pokazal nič posebnega da bi postal must buy. Mgs3 remake je pa kar epic no

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Po čem je Playstation najbolj znan? Po AAA SP igrah! 

 

/rant off 

 

 

Vseeno mi je kok Sony exclusive AAA SP iger pride in kdaj pridejo. Bojo ko bojo.

 

Mogoče nimam feelinga po manjku AA/AAA SP iger, ker so od prihoda PS5 prišli (poleg kulskih indie špilov) Resident Evil 4 RE, Resident Evil 8, It Takes Two, THPS1+2, Returnal (ki ga še vedno igram), Psychonauts 2, God of War Ragnarok, Elden Ring, Spiderman: Miles Morales, Dying Light 2, Yakuza: Like a Dragon, Ghostrunner, ... in to so samo špili, ki sem jih igral.

 

Od 2020 dalje imaš tudi DMC5, Dead Space RE, Callisto Protocol, Guilty Gear Strive, Tales of Arise, Chilvary 2, Hitman 3, Rift Apart, Kena, Guardians of the Galaxy, Hogwarts Legacy, Wo Long, Jedi:Survivor, Horizon 2, Gran Turismo 7, plus en cel kup izboljšanih verzij špilov - Disco Elysium, Monster Hunter, Persono 5, FF7,... pizda niti še Forgotten City in nisem preigral (al pa kakih starejših npr. Sekiro)

 

Also vseeno mi je za eskluzive, samo da imam za igrat. Blagor onim k jim je ratal v temu času vse to preigrat + vse ta kul indie špile. Men se uglavnem samo smeje, glede na to kako dolgi so development cajti za AAA igre zdej je fajn met malo backloga. Sploh ker bo letos tud Diablo IV in Baldur's Gate 3 :D pri meni se ne zgodi, da bi se sploh sekiral kaj Sony počne, ker do zdej so vsako leto fuknil vsaj eno bombo ven k mi vzame najmanj en mesec za preigrat. 

 

 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Samo jaz res res res ne maram iger, kjer se moraš učiti vzorce IN jih ritmično izvajat

Ma to je ful odvisno od posameznika. Jaz recimo sploh nisem opazil nekih "rhythm game" mehanik, ki jih je folk omenjal.

Jaz sem se bossov loteval in učil čisto isto kakor v vseh ostalih soulsborneih. Po moje se nimaš česa bati. Ko se enkrat malo bolj nadrkaš parrije, ti feeling zadovoljstva poplača vse morebitne začetne frustracije.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Vem približno kaj zamujam, bom najprej probal Nioh, da malo povadim :D

 

Samo jaz res res res ne maram iger, kjer se moraš učiti vzorce IN jih ritmično izvajat

 

Bojim se, da bom sredi Sekira obupal, tega pa res ne želim. :D 

To je men najbolj neumna kritika ki jo ima folk za Sekiro drgač tko da je ne poslušaj. Nekater folk pravi da je game čist easy ko poštekaš da je kao kot rhythm game. Valda ja, bom premagal vse bosse v 1 poskusu ker je kao rhythm game ker se morem naučit vzorce kako napadajo bossi. Kot da ni vsak souls game identičen in se moraš naučit vzorce napadov? Edina razlika je da je rolanje po tlehu dosti bolj forgiving, v Sekiru je pač konstantna akcija. Folk pravi kot da če greš v fight in stiskaš R1 in L1 točno po dolocenem ritmu boš vedno dobil identicen fight in zmagal kot Neo iz matrice.Tudi v Elden ring sem se naučil vse napade Malenie in jo pošolal 20x. Zgleda sem sodeč po tistem folku igral dance dance revolution. Sekiro ima za moje pojme mehanično najtežjega final bossa v teh igrah ampak ne zaradi kakega bullshita kot so cheese napadi in slabi hitboxi. Boss je narejen FLAWLESSLY. Brcal me je par ur okrog kot mačko pa se nikoli nisem počutil da bi me premagal zaradi slabega dizajna ali nekega bullshita. Pač nisem bil dovolj dober.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

 

Stipe2 reče pred 5 urami:

Že vidim svoj oglas za PS5, če gre to tako naprej.

"Prodaja se PS5, star 4 leta, praktično nerabljen."

 

 

 

 

Isto, še posebi zdej ko vse kar je dobrega prihaja na PeCe

uredilo bitje PS5 Lover
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 14 urami:

Še dobro da je Nintendo 10 let za časom. Nam Nintendo fenom se nebo treba z GAAS igram ukvarjati še 10 let :D 

pri njih je bolj škoda, da njihovi studiji mečejo ven tok malo špilov :D kaj 80% Nintendo folka dela samo na Zelda igrah?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

pri njih je bolj škoda, da njihovi studiji mečejo ven tok malo špilov :D kaj 80% Nintendo folka dela samo na Zelda igrah?

Jaz imam občutek, da dajo ven več 1st party zadev kot Playstation ali Xbox vsaj v Switch eri. Že letos so imeli januarja novi mainline Fire Emblem, februarja Kiby's Return to Dream Land Deluxe, marca Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon, april Advance Wars 1 + 2 Re-Boot Camp, maj nova Zelda, julij Pikmin 4. Tudi mislim, da imajo še kakšen špil na lagerju za drugi del leta.

 

Je pa res, da mogoče tak občutek, ker vmes ni bilo nekaj časa kakšnega heavy hitterja. Switch sploh ni imel svojega Mario Karta saj se še v 7. letu konzole MK8D izjemno prodaja in novega šparajo za next-gen. Mainline Mario je tudi prišel v prvem letu Switcha in sem ziher, da novega planirajo za next-gen.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...