Skoči na vsebino

[multi] Metal Gear Solid Δ Snake Eater & Master Collection


Priporočeni prispevki

Deeeeeeltaaaaa

 

Za tiste, ki niste se zasledili.. delta je zato ker ta znak pomeni razlika, pri matematiki, fiziki, ipd..kar pomeni.. da bo igra razlicna kot original, kljub temi, da bo ohranila izvirno strukturo..

 

Kaj to pomeni? Buu

 

V glavnem nw bo 1:1

Jaz pricakujem neki takega kor Resi 4 remake ali pa se bolj drasticno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ravno nasprotno. Tole bo po prvih informacijah sodeč bolj v stilu remajkov ala Demons Souls in TLOU part 1 z dodanimi gameplay izboljšavami. Prve slike zgoraj so 1:1 kopija originala v novem pogonu !

Potrjen je tudi originalni voice cast :wub:


 

Navedek

 

METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER will be a faithful remake of Metal Gear Solid 3: Snake Eater originally released in 2004 for the PlayStation©2. A new generation of players and loyal fans alike can experience the origin story of the famed Big Boss, and witness how his legend was forged in the crucible of Operation Snake Eater. The remake will star the original voice characters, rich storyline and expansive features of combat survival in harsh environments evolved with unprecedented graphics and immersive sound.


 

 

Sicer pa lepo da bo hkrati še vedno na voljo tudi original.  MGS2 in MGS3 sta tudi potrjeno porta Bluepoint izdaji iz ps3 HD kolekcije :happy:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 10 minutami:

Jaz sem itak master race, da je najboljši MGS 3 čisto taprvi, s staro kamero brez third person viewa. 

V enki in dvojki sede, ker se večina dogaja v notranjosti stavb/objektov, v hosti je pa third person view boljša izbira. Ne predstavljam si fajt proti onemu snajperju z uno kamero

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Ravno nasprotno. Tole bo po prvih informacijah sodeč bolj v stilu remajkov ala Demons Souls in TLOU part 1 z dodanimi gameplay izboljšavami. Prve slike zgoraj so 1:1 kopija originala v novem pogonu !

Potrjen je tudi originalni voice cast :wub:


 

 

Sicer pa lepo da bo hkrati še vedno na voljo tudi original.  MGS2 in MGS3 sta tudi potrjeno porta Bluepoint izdaji iz ps3 HD kolekcije :happy:

Ma ja voice acting itak

Faithful pa je itak tak marketinski izraz

 

Vsekakor bodo osnovne stvari ohrnajene, da je voice acting isti je zezelo zelo ql.. vrjetno bo se dosti tega od main story, ipd.. vprasanje pa je kaj bo drugacno, novo?

 

Gameplay bo sigurno moderniziran, ce ne drugo

Povezava do prispevka
Chenier reče Dne, 25. 5. 2023 at 15:22:

Jaz sem itak master race, da je najboljši MGS 3 čisto taprvi, s staro kamero brez third person viewa. 

Ja sam ne vem,.. glede na to da ni bilo standardnega radarja,..naprimer MGS2jke,.. Ki je krepoko podcenjen špil,.. Mislim kako nekako ta dizajn v bolj organskih in večjih levelih trojke,.. nekako ni delovalo najbolje,.. Potem so pač z Subsistance naredili third person,.. in ni bilo ne tič ne miš,..kr neki,..

 

 

Hočem MGS4 tipa kampanije,.. z kake 7 ur manj vmesnih sekvenc,.. in več igranja,..

 

Screen shoti,.. Nej slabo,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

MGS 3 Remake bo uporabljal character voices iz originala. Ne da bodo isti voice actor igralci ali da bodo na novo posneti enaki dialogi - dobesedno iste posnetke bodo uporabili :D :D :D

 

Navedek

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, the recently announced remake of Metal Gear Solid 3: Snake Eater, will reuse the voice lines from the original game with no changes, according to Tommy Williams, Konami’s head of communications for the Americas

 

Pizda meni se čedalje bolj zdi da bo tale projekt en MEGA CHEESE s strani Konamija  :rofl:  

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Kolekcija izide 24.oktobra :limona:

 

 

0dwaa8X.jpg

 

Includes

  • Metal Gear Solid 1 (With VR Missions)
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (Port of the HD Collection)
  • Metal Gear Solid 3: Substance (Port of the HD Collection)
  • Metal Gear (MSX)
  • Metal Gear 2: Solid Snake (MSX)
  • Metal Gear (NES)
  • Metal Gear: Snake's Revenge (NES)
  • Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel
  • Metal Gear Solid 2: Bande Dessinée
  • Metal Gear strategy guide and bonus materials for all games
  • Digital Soundtrack (20 tracks)
uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Začuda nisem nikoli igral nobene Metal Gear Solid igre. Me je pa vedno zanimalo.
Verjetno ni drugega, kot da nabavim omenjeno Master Collection? (za PC, ker drugje mi ni igrat)
 

 

Ne, ker to ni tvoj žanr. Boš kupil in preigral glih tak kot Valhallo... ne silit v nakupe nečesa na blef, ker drugi komaj čakajo, da bi še sam moral.

 

Samo nasvet :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

 

Ne, ker to ni tvoj žanr. Boš kupil in preigral glih tak kot Valhallo... ne silit v nakupe nečesa na blef, ker drugi komaj čakajo, da bi še sam moral.

Samo nasvet :)


No ja. Saj sem dokaj odprt tudi za t.i. moje nežanrske zadeve. Manjka mi nekaj res dobrega za preigravanje in glede na renome mislim, da je ta serija zelo OK.
Btw., zdaj se spomnim, da sem nekoč sicer že poskušal z Metal Gear, ampak so bile neke stopnje iz ptičje perspektive (?) in mi ni najbolj sedlo. Ampak takrat sem bil še res mlad. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:


No ja. Saj sem dokaj odprt tudi za t.i. moje nežanrske zadeve. Manjka mi nekaj res dobrega za preigravanje in glede na renome mislim, da je ta serija zelo OK.
Btw., nazadnje ko sem igral Metal Gear so bile neke stopnje iz ptičje perspektive (?) in mi ni najbolj sedlo, ampak takrat sem bil še res mlad. 

 

Če kot daleč največji fan na tem forumu, celi Štajerski in menda celo širše regije (po nekaterih govoricah celo Balkana)... nisi nikoli preigral niti RDR2, potem ti dajem ene 6% možnosti, da boš Metal Gear Solide :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...