Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

zanima me če tole še vedno drži

 

da je Dragon's Dogma 2 v RE enginu??? Vrhunsko izgleda

 

Zelo netipično zgleda za ta engine + igra je openworld se prav da so so engine nadgradil tud v tej smeri in zdej se res veselim najave MHW2, zaenkrat imam še mal upanja da bo igra bodisi na MS eventu če se je Microsoft stegnu za Gamepass (dvomim) al pa @Geoff event.

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Najbolj pomemben podatek zame:

 

Navedek

The AI pawn system makes a return from the original game, which ensures players “feel as if accompanied by other players”.

 

Accompanied by trije koluti sira, so mislil napisat :D FUCK kok upam da bodo spet pokali tako čizi komentarji, pohvale in slavospevi igralcu kot v DD 1, tisto je bil highlight špila poleg fajtanja z bossi :D

Povezava do prispevka

jaz si želim, da bi spremenili/dodelali, da ni potrebno vsak level ali vsakih par lvlov po nove pawne. najdeš nekaj kar fino špila, potem pa moraš v poplavi novih skozi cel kup časa in trial & errora najti nove... vsakih par lvlov.

 

ta del mi je šel pošteno na penis, sicer mi je bil pa pawn sistem kar enjoyable, doda nekaj svežine pri fajtih.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Ful ne razumem hypa okrog te igre. Zdej sem zacel na easy igrat enko raven zarad tega.
Zgleda skor k Ps3 game, animacije so res junky, vse je tko mediocre tehnicno. Ce mamo izraz euro junk je tole zame japanese junk.
Prvi boss fight, vse se neki zatika nekam, ok lahk splezam na bosaa ampak je vse tok smesno bad.
Imam 4 companione, sam kej je tle neki drugacnega, njihova pamet ni bolsa kot v igrah 15 let  nazaj

Ne vem al jst neki ne vidim, kaj je vam fora te igrice.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 9 minutami:

Ful ne razumem hypa okrog te igre. Zdej sem zacel na easy igrat enko raven zarad tega.
Zgleda skor k Ps3 game
Imam 4 companione, sam kej je tle neki drugacnega, njihova pamet ni bolsa kot v igrah 15 let  nazaj

Prvič, ne zgleda "skor k Ps3 game", ampak dobesedno kot PS3 game, ker pač dobesedno je PS3/X360 igra. PS4/PC verzija ima bolj stabilen framerate in malenkost boljšo grafiko, ampak še vedno je to PS3 igra skos no skos

 

Drugič, njihova pamet ni samo približno taka kot v igrah 15 let nazaj, ampak dobesedno taka, saj bo Dragon's Dogma tudi kmalu imela 15 let in za PS4/PC reizdajo je niso nič potweekali 

 

Tretjič, igra je že ob izidu bila ocenjena kot dost janky, lesena in cheesasta, tako da ja :D 

Povezava do prispevka

Uf Dragons dogma je na prvi uč rough as fuck! Se spomnim ko sem igral demo in ga seveda nisem dokončal ker je bil nadzor lesen in dogajanje kaotično zraven pa še 15 fps lol. Potem je pa igra dobila res hude ocene in kultni status tako da sem jo ob prvih znižanjih kupil in se instatno zaljubil. Zadeva se res začne počasi podobno kot kak Gothic ko ti nič ni jasno in te vsak ki te grdo pogleda ubije. Ko se pa malo zlevelaš in poštekaš sisteme pa postane vsaj zame en najboljših RPGjev. DLC je pa sploh fantastičen in ima soulslike vibe + svinjsko dober loot.

Povezava do prispevka

Men je to azijski Gothic ja. S to razliko, da je azijski as fuck, to je en moj lepših gaming spominov pa sploh ne vem če sem kdaj obrnil do konca, začel pa ene 3x :D

 

Edino kar mi resno mori je ta pawn sistem, to sploh ne vem zakaj bi bilo komu všeč. Ostalo se da prežvečit in verjamem da bo dvojka malo bolj spolirana ob izidu. 

Povezava do prispevka

Pawn sistem je hecen ja, ampak po drugi strani so pa sami pawni s svojimi extreme mega cheese komentarji in hype linerji meni največji carji na svetu in res ogromno dodajo k šarmu špila :D 

 

Protagonist ubije 2 tedna starega bambija z macolo

- Arisen is our only hope!

 

Protagonista prefukata dva goblina in crkne ko kos dreka

- Glory to Arisen!

 

Protagonist vrže meč v veverico

- I would die for the Arisen!

Povezava do prispevka
kemik reče pred 25 minutami:

Men je to azijski Gothic ja. S to razliko, da je azijski as fuck, to je en moj lepših gaming spominov pa sploh ne vem če sem kdaj obrnil do konca, začel pa ene 3x :D

 

Edino kar mi resno mori je ta pawn sistem, to sploh ne vem zakaj bi bilo komu všeč. Ostalo se da prežvečit in verjamem da bo dvojka malo bolj spolirana ob izidu. 

 

Pawn sistem je zakon. Problem je trash AI. Če bodo uporabli AI iz MH Rise Sunbreak smo pa na konju! 

Povezava do prispevka

DD2 je lahko z dovolj denarja, ljubezni in amfetaminov GOTY vsem rpg avtistom.

 

Vse majo, edino polish in extra leto-dve razvoja in mamo lahko FROM level igračkico. 

 

DD je meni “lahko bi bila Dark Souls, da ni bla tolk janky”. Sm pol se spomnem, da je Demon’s Souls še 3x bolj jank. Če pa dobimo AA level rpg, kjer vse mehanike enke naredijo moderne in dejansko delujoče… imamo lahko tle res zmagovalca.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...