Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2023]


Priporočeni prispevki

khm, a je res težko napisat še naslov špila? Ne visimo vsi cele dneve po gamescomspielenkommadeigngamespot kanalih, da bi poznali fakin' vse slikce iz prve...:blush:

 

hvalamućasgracjasobrigadofaladanketenkjulp

 

drgač - učer nabavil za switcha Zelda - Link's awakening in reku da sam sprobam... fakju, kolk kjut špilčič in je takoj šlo par ur not..:blush: Res da te špil pelje za roko, vsaj na začetku, ampak je top. Tak u izi šeting po mapci, ki je napram BOTW ena greda za bajto, ampak sede. Da ni predolg.

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

drgač - učer nabavil za switcha Zelda - Link's awakening in reku da sam sprobam... fakju, kolk kjut špilčič in je takoj šlo par ur not..:blush: Res da te špil pelje za roko, vsaj na začetku, ampak je top. Tak u izi šeting po mapci, ki je napram BOTW ena greda za bajto, ampak sede. Da ni predolg.

Če imaš NSO Expansion Pass probaj na GBA Minish Cap, če še nisi kdaj igral. Meni je bil boljši kot Link's Awakening.  Na GB pride letos tudi Oracle of Seasons/Ages.

 

in še fun fact: Fujibayashijeve prve Zelde. Takrat še pod Capcomom. Potem je pa šel k Nintendo in naredil Skyward Sword, BOTW ter TOTK.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

 

A ti je nice boy? Kok kej zdrži primerjavo z legendico Until Dawn?

 

evo, tezko bom kaj pametnega povedal, brez da bi spoilal. overall vzdusje mi je boljse, saj se gradi na suspenzu in ne jump scareu. a ko pride do pizdarije, je to protagonistom kao normalno, in ker to ni dovolj, je treba se kaksno neumno salo uzgat za cez. je za odigrat, za ponovni run z drugacnimi odlocitvami pa si raje vzames pavzo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pa saj sta obe igri mišljeni kot cheesy B-movie . Na internetih sicer vidim, da je Until Dawn ocenjen boljše,  ampak to je relativno. Meni recimo veliko bolj sede omenjeni suspenz, kot pa jump scare.

Btw, je kdo že igral Stasis: Bone Totem? Ocene so kar dobre. Jaz danes zvečer štartam, ker so mi podvodni svetovi in horror kul, pa tudi originalni Stasis je bila zeeloo dobra izkušnja. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 39 minutami:

Pa saj sta obe igri mišljeni kot cheesy B-movie . Na internetih sicer vidim, da je Until Dawn ocenjen boljše,  ampak to je relativno. Meni recimo veliko bolj sede omenjeni suspenz, kot pa jump scare.

 

seveda, can't get cheesier than this :D. The Quarry je glede atmosfere superioren, no doubt about that. in vec kot polovico spila sem uzival na polno.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zelda. Jemljem si ga v izi, uzivam, raziskujem, sestavljam. Nisem gledal/bral rivjujev, ne gledam videov, ne cekiram teme na mnenjalniku. Zato mi je vsaka nova stvar presenecenje. Zaenkrat super, mi je pa vse skupaj ze kar malo preogromno.

 

Ob tem malo zalaufam se Humanity. Fini lemmingi.

 

Za dobre stare case sem sprobal se Trackmanio (2020), ki je free to play in je ravno uletela na konzole. Ma ne vem, se mi zdi da so free modi vsi krneki, tabolsi so pa zaklenjeni za placilom (logicno, valda). Po eni uri je letelo z diska.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Prezgodaj si začel bratec. Mogu bi počakat še kak mesec in pol da udari vročinski val. 


Jap, to imaš prav.
Monkeye sem vedno igral v času vročinskega udara. Good old times al kaj naj rečem.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Dark Souls začel igrati včeraj, sem v Undead Parish, odklenil eno carsko bližnjico, naslednjič grem preiskat vse vogale, ki sem jih falil.

 

Ni švoh, mal sem se bal, da mi bo bolj lesen špil, ampak je zaradi 60fps in nasplošno animacije top igra. Itak mi je pa hoja po graščinah najljubši del teh Souls iger :wub: 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Dark Souls začel igrati včeraj, sem v Undead Parish, odklenil eno carsko bližnjico, naslednjič grem preiskat vse vogale, ki sem jih falil.

 

Ni švoh, mal sem se bal, da mi bo bolj lesen špil, ampak je zaradi 60fps in nasplošno animacije top igra. Itak mi je pa hoja po graščinah najljubši del teh Souls iger :wub: 

To je bilo isto meni noro. Pred njo sem igral BB, Sekiro, DS3 in DS:Remake, ampak kljub razvajenosti od modernejših in v marsikaterem pogledu kvalitetnejših iger, me je DS1 totalno prevzel od vsega začetka. Enostavno ima tisti Fromsoft žmoht (ter verjetno najbolj kul prepleten svet v igrah ever).

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

Dark Souls začel igrati včeraj, sem v Undead Parish, odklenil eno carsko bližnjico, naslednjič grem preiskat vse vogale, ki sem jih falil.

 

Ni švoh, mal sem se bal, da mi bo bolj lesen špil, ampak je zaradi 60fps in nasplošno animacije top igra. Itak mi je pa hoja po graščinah najljubši del teh Souls iger :wub: 

Mal počasnejši je špil pač od ostalih ma vseeno mi je gameplay boljsi kot v 2ki. Te bližnjice so pa tko ali tko genius. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...