Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Messi decided to continue for one more season to avoid having to go to court. Messi changed his mind and does not want to leave in the middle of a legal scandal at the club of his life, where he grew up and has been for 20 years. [TyC Sports]

 

evo, potem pa tole leakajo v argentinskih medijih :rofl:  "in the middle of a legal scandal" - saj so sami naredili ta "škandal", ker ne znajo pogodbe pravilno prebrat. 

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 5 urami:

Neka korejska firma je skušala prevarati Tubize in jim ukrasti drugo Realovo izplačilo, Tubize so hoteli tožiti Real ki so potem belgijcem izplačali celoten znesek. Tako se je tudi izvedelo, iz sodnih listin :) 

 

Ni mi jasno, zakaj bi real plačal to odškodnino (teh 800k €). A se to ne vzame vem iz odškodnine oz Chealsea plača to?

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 urami:

Niozozemski AD Sportwereld pravi, da sta Wijnaldum in Depay blizu Barci, oba naj bi že imela dogovor s klubom

 

kdo je že zadnjič tukaj postavil retorično vprašanje - make Barcelona Dutch again? :D

 

Demogorgon reče pred 57 minutami:

Diaz za eno leto na posojo v Ac Milan.

 

si bral, zdaj je dal baje Zidane idejo, da naj pripeljejo Olma. :avadodo:

 

btw, Ajax legend Van de Beek je povedal, da je bilo lani dobesedno vse dogovorjeno z njim in Ajaxom, ampak je potem zadeva obstala na mrtvi točki, ker se pri nas nismo mogli znebit igralcev.

Povezava do prispevka

Zdaj ko je ta Messi drama končana, mislim, da bo tudi Suarez na koncu ostal. Upam pa, da se motim. 

 

Drugače pa Koeman naj bi dal še eno šanso Firpu, tako da bo ta očitno ostal, razen če pride res dobra ponudba zanj. Glede na to, da ni keša in tudi neke hude izbire LB na trgu mi je to razumljiva odločitev. Alba bo itak vedno igral, tako da vseeno, kdo sedi na klopi. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Pravkar:

Zakaj je on klovn, če Messi in njegovi ne znajo prebrati pogodbe? 

 

In ti si prebral pogodbo, točno veš kaj piše notri? 

 

To kar izvaja s klubsko legendo, je vrh absurda, pa me briga kdo je kriv v tem primeru. Naj ga pa proda, če noče biti več tukaj, ne pa da ga klovn drži za talca :rofl:

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Dogovoril se je s klubom, da ima klavzulo, da lahko odide po sezoni, verjetno so morali še zakonsko dati noter datum in do 10.6. bi moralo biti vsega konec. Zaradi corone se konec sezone zamakne za dva meseca, seveda Messi počaka, da odigra še preostanek lige in CL. Uprava ga potem zaradi tega datuma ne spusti. Sori, tukaj je ciganska uprava in ne Messi.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pač kot legenda kluba noče vlečti na sodišče, ker noče podirati mostov. Kot eden najboljših igralcev vseh časov je dal najboljša leta za klub, sedaj pa mu klub noče iti na roko pri 33 in eno leto pred potekom pogodbe, mes que un club.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Evo moje mnenje po usem tem. To da Messi ostane sem predvidevau. Barca pa sestavlja zelo mocno ekipo, ce jim rata se Depaja (naj bi biu prioriteta trenerja za nakup) in Winjalduma pripeljat. Trener je lepo povedu kdo bo igrau in kdo ne. Ce bo Messi igrau z pou moci bo to cist dovolj, je pa odvisno kaksen odnos bo imeu sedaj. Pod Koamanom bo Grizman lahko spet dobri stari Grizman iz Atletika, letos se je morau podrejat Messiju in ni igrau na na svoji poziciji - ST. Imo bo dosti odvisno kaksen odnos bodo imeli "stari" igrauci in koliko se bojo pritozevali, Barca lahko upa da se garderoba ne bo delila na dva klana. Drugace pa pojma nimam kaksen je ta trener in kaksen sistem igra. Pa pozabiu sem Coutinha, ki je velik plus in dobra okrepitev, samo ponucat ga je treba pravilno. 

Pri Realu pa nic novega, sej sredina je vrhunska se nimam kaj pritozevat, z Odegardom se pridobi na sirini. Edino ni mi jasno kdo bo odpocival Casemira, Valverde? Pa kdo bo menjava Carvajalu? A Odriazola ostane v Nemciji? 

Razocaran sem pa nad wingerji, enostavno v sezono ne mores it z dvema zelenima brazilcema. Upam upam upam da bo Hazard tisti pravi iz Celzija in da bo Jovic malo bolj profesionaln, sicer fantu tezko zameris ce vsako tekmo vstopi v 89 minuti. Se vedno je pa problem na polozaju RW, a nima Perez denarja za enga pametnega igrauca tukaj. Brazilca enostavno ne moreta obrnit tekme in preuzeti odgovornost nase. Ce pa Asensiju ponovno zataji koleno pol bo pa sploh kriza na desni strani, v ponedeljek ima slikanje. Ekipa je solidna, je pa dalec od ekipe ki bi bila favorit v CL, v LaLigi pa neglede na use so vedno moznosti 50/50 z Barco, Atletiko mi ne deluje da lahko konkurira, zna bit kaksen Villareal bolj nevaren. Ce hoce real osvojit ligo mora zacet zmagovat gostovanja proti ekipam dna lestvice. Pa ce bi morau zbirat wingerja za real, bi zbrau Maneja. 

 

Aja, pa do kdaj je letos prestopni rok? 

 

 

uredilo bitje Karim
Povezava do prispevka

James v Everton za 25 mio €.

 

Do konca prestopnega roka je torej treba prodat še Mayorala, Mariana in Bejla, na žalost pa verjetno tudi Requillona.

 

Sold/Loaned: Confirmed
Oscar Rodriguez: €13.5m (for 75% ownership)
Achraf Hakimi: €40m (exc. add-on’s)
Javi Sanchez: €3.5m
Dani Gomez: €2.5m
Jorge de Frutos: €2.5m
Kubo (loan): €2.5m
Jesus Reiner (loan): €Nil
Vallejo (loan): €Nil
Baeza: €2.5m (for 50% ownership)
Alberto Soro: €2.5m

James: €25m
Brahim Diaz: €1m Loan with option and buy back
Ceballos: Loan, no fee no option

 

Subtotal: €95m

 

 

Povezava do prispevka

LFP je prestavila tekmo Granada-Athletic na soboto, tako da se bo liga začela en dan pozneje kot prvotno načrtovano s tekmo Eibar-Celta v soboto ob 16h.

 

 

15995911806446.jpg

 

 

Sam bi zamenjal poziciji Messija in Griezmanna, ker je slednji boljši v obrambi, Messi pa najboljši finisher v ekipi, tako da bi bilo boljše, če igra bližje golu. Pa na Dembeleja ni možno resno računat, upam pa, da končno preseneti in ostane zdrav.

 

MD je po drugi strani pred dnevi pisal, da bo Messi kot false RW, Dembele/Trincao/Fati na levi kot touchline winger za raztegovat obrambo, kar bi omogočalo več prostora Messiju, Griezmannu in kdorkoli bo igral kot striker/AMC. Bomo videli. Na koncu bo pa itak Suarez ostal in začel vse tekme. :D 

 

Obramba pač je, kakršna je, kakih velikih sprememb letos tam ne bo imo.

 

 

 

Povezava do prispevka

Saj tudi v zadnjih letih je ekipa dobro izgledala na papirju, pa vemo, kaj je bilo potem. :D 

 

Drugače pa naj bi Koeman ob boljši fizični pripravljenost (v klub se je kot kondicijski trener vrnil Albert Roca, ki je že bil v trenerskem štabu Rijkaarda) namenil tudi boljšemu izkoriščanju prostora. Torej namesto neskončnih podaj od noge do noge naj bi bilo več gibanja in podaj v prostor. V teoriji je to vse dobro, je pa vprašanje, če mu to dejansko tudi uspelo izvesti v praksi. Je pa nedvomno, da bi vsaka postava brez Buskeca in Suareza morala izgledati bolj dinamična.

Povezava do prispevka
Karim reče pred 14 minutami:

Dobra ekipa, ni kaj. 

 

Ni mi jasno, zakaj ogromno ljudi vidi konec neke ere Barcelone s porazom proti Bayernu. Realno je te ere konec že z odhodom Neymarja, ekipa pa je letos lahko le boljša, glede na kaotično stanje lansko leto.

 

Razen če Suarez ostane še eno sezono :ninja:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...