Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

shure reče pred 1 uro:

Se ti zdi kot kaka resna nagradnja Semeda ali bolj za uravnavanje financ?

 

Slabši bo težko, sploh v napadu bo po mojem precejšnja nadgradnja. V obrambi se bo pa še moral marsikaj naučit. Je pa na reprezentančni tekmi boljše zaustavljal Daviesa kot Semedo. Koliko je to vredno, bomo pa videli.

 

shure reče pred 1 uro:

A to preden se je začelo govorit, da bi prestopil ali prej? Mnenje se dokaj hitro spremeni v tem primeru. A Bayern se je res zanimal zanj?

 

So se zanimali zanj že nekaj mesecev, Verweij je večkrat potrdil, pravtako sam Ten Hag 

 

Erik ten Hag: “From the first day that I arrived here, European top clubs have been showing interest in our players. It’s beautiful for Dutch football, but in the end we always try to keep them, but sometimes a player has to go. I know about Barca & Bayern’s interest for Dest.”

 

Povezava do prispevka

Barca brez njega tudi. :) Pomembna zmaga s solidno igro, da ne bi že kar takoj na začetku bilo prevelikega pritiska na Koemana in ekipo. In malo pozitivnosti po vseh problemih v zadnjem času je tudi dobrodošlo. Res bo treba še precej zadev izboljšati in izpiliti in Villarreal je bil slab v 1. polčasu, ampak zaenkrat zgleda, da Koeman vsaj približno ve, kaj hoče in dela.

 

Če bo Fati zdrav, se bi moral v tej sezoni dokončno ustaliti v prvi postavi. Pričakujem pa, da bo vsaj od začetka pri njemu še precej rotacije, da se ga ne preforsira in tudi nekoliko zmanjša pričakovanja glede njega, kolikor je to sploh še mogoče po vsem tem hypanju. Čeprav zgleda, da pritisk dobro prenaša, je še vedno treba biti pazljiv z njim imo, da ne bo šel po poti Bojana in ostalih, ki so dobro začeli, potem pa šli v pozabo, ko se je od njih začelo pričakovati več.

 

Coutinho tudi presenetljivo dobro, bo pa še treba boljše definirati vloge tako Messija kot Griezmanna. Ter vpeljati Pjanića v postavo namesto Buskeca, ki je gotof na vrhunskem nivoju, kar je nam navijačem itak že dolgo znano. Upam, da bo tudi Koeman to čimprej ugotovil in ga dal na klop, drugače bo pač sam sebi naredil probleme.

Povezava do prispevka

jaz bi tudi želel napisat kaj od Reala, pa dobesedno nimam kaj.

 

kar imam za povedat zdaj, sem itak napisal že decembra 2019, pa potem februarja 2020, pa potem julija,...:D

 

igra je zelo povprečna (če bi bil zelo iskren, bi moral napisat, da je rahlo podpovrečna), v glavnem se vlečemo ven na momente individualne kakovosti, Zizoujeve srečne roke ali pa občasno s pomočjo čudnih sodniških odločitev. ekipa je popolnoma nezbalansirana (napad), ponekod iztrošena (veza),- pri osmih krilcih v ekipi, ki so skupaj stali cca. 300mil, pa ni nobenega resnega efekta, izjema so občasni(!) prebliski.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Puig in Busi nista neposredna konkurenta za minute.

 

V trenutnem sistemu igrata FDJ/Puig kot mobilna vezista ter Busi/Pjanić kot bolj statična, ki držita pozicijo na sredini (vsaj naj bi v teoriji; za Busija tega ne moremo več reči, za Pjanića bomo pa še videli). Alena je peti CM, ki lahko potencialno igra oba položaja, ampak je tudi bolj primeren za vlogo FDJ. Podobno recimo za Roberta, če se ga bo kdaj uporabilo na sredini, če/ko bo Dest (upajmo) prevzel mesto RB.

 

In ker Koeman hoče zgraditi sredino/ekipo okrog Frenkieja je malo verjetno, da bo Puig veliko igral. Skupaj ne bosta začenjala (razen morda v  pokalu; čeprav tam bo najbrž FDJ dobil počitek), lahko pa bi kdaj igrala v 2. polčasu, če bi lovili gol. 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Ajde bi razumel da imaš v ekipi še krilne igralce ala CR in Bale, ki sta bila zmožna zabiti vsak po 30+ golov. Da greš pa v sezono s takim napadom...

 

Je pa res, da mi je ob vseh nerazumljivih potezah vseeno všeč tale previdnost z denarjem. Mene res čudi kako nekateri klubi zapravljajo kot prej, čeprav nihče točno ne ve koliko časa se bo tale situacija s COVID-om še vlekla. Najboljši scenarij bi bil, da se do naslednjega poletja poštima in gre Real resno v nakupe. Leta 2022 pa pride še prenovljen stadion, ki bo tudi prinesel nekaj dodatnega denarja.

 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 1 uro:

Zidane se je baje odloču da pošlje Jovića na posojo, največ možnosti je da gre v Italijo. to pa pomemi da bo drugi napadalec Mayoral. Real Madrid bo imel drugega napadalca v Mayoralu, saj nisi verjet. Očitno hoče Perez prišparat vsak euro za drugo leto.

 

Lahko bi bili v situaciji, ko sploh ne bi imeli napadalca v ekipi. :D

 

Drugače pa Floro pametno špara, da bo drugo leto naredil ekipo, s katero bo dominiral naslednjih 5 let. ;)

Povezava do prispevka

Telih ''bo dominiral naslednjih 5 let'' sem videl že preveč, da bi kaj resno računal na to :D.

 

Sicer ima Real kar nekaj potenciala v mladih igralcih in da, naj bi imeli naslednje leto dovolj denarja za konkretne okrepitve, ampak to je vse samo na papirju. Sam predvsem upam na prihod Camavinge, enega konkretnega napadalca in mogoče še kakšnega CB-ja. Mesto Marcela bo slej ko prej prevzel Miguel Gutiérrez, ki naj bi kao navdušil Zidana. Vratarska pozicija je ok, sredina bi bila s prihodom Camavinge tudi zelo dobra in precej mlada (Valverde in Odegaard bosta naslednje poletje stara 23 let, Camavinga 18, Casemiro 29 in Isco 29 ter Kroos 31).

 

Daleč največja neznanka je napad. Letos bo moral eden izmed dveh brazilcev eksplodirati, drugače lahko počasi tale projket damo pod piši kuča propalo. Težko je reči kaj bo s Hazardom, ampak se bojim, da je najboljša leta že dal Chelseaju. Benzema bo kmalu dopolnil 33 let in tudi nima kaj dosti več pred sabo. Mayoral in Mariano sta itak samo za odpis, Jovič bo pa kot kaže tudi še en neuspel nakup. Jaz od teh mladcev največ upov polagam v Kuba, ampak tudi tukaj se zna izkazati, da je bila posoja v Villareal napaka. Pa tudi nisem povsem prepričan če je njegova najboljša pozicija tako blizu gola. Imo se zna bolj razviti v tipa igralca ala Iniesta.

V glavnem v napadu bo potrebno pripeljati vsaj eno mega okrepitev, mogoče pa celo dve.

 

 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 39 minutami:

A ni bil Lyon v igri, samo verjetno za dosti nižjo plačo on pa tega noče, razen če bi se kluba dogovorila za nek loan pa da Barca krije razliko do polne plače, ampak močno dvomim...

 

Aulas je rekel, da niso več v igri zanj. Ampak dobro, on marsikaj reče, lahko da je pogajalska taktika. Drugače pa ja, to kar si rekel, je še najboljša šansa, da se ga znebimo.

Povezava do prispevka

Kakorkoli se pritožujete nad Dembelejem je v primerjavi s Hazardom nakup stoletja. Belgijski debeluh se je zopet poškodoval (mišica) in bo odsoten cca 4 tedne:ododava:.

 

120ME + dodatki za 28 let starega igralca v zadnjem letu pogodbe. Od kar je pri Realu ni odigral niti enega El Clasica in kot kaže bo zamudil tudi tistega v oktobru. V Realu je na tekmah la lige in CL dosedaj zabil 1 (je en!!) gol. Gre pa tudi če se prav spomnim za najbolj plačanega igralca v ekipi (po odhodu Bejla).

 

Če mi kdo lahko našteje tri slabše prestope v zgodovini nogometa mu čestitam :D.

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

Kakorkoli se pritožujete nad Dembelejem je v primerjavi s Hazardom nakup stoletja. Belgijski debeluh se je zopet poškodoval (mišica) in bo odsoten cca 4 tedne:ododava:.

 

120ME + dodatki za 28 let starega igralca v zadnjem letu pogodbe. Od kar je pri Realu ni odigral niti enega El Clasica in kot kaže bo zamudil tudi tistega v oktobru. V Realu je na tekmah la lige in CL dosedaj zabil 1 (je en!!) gol. Gre pa tudi če se prav spomnim za najbolj plačanega igralca v ekipi (po odhodu Bejla).

 

Če mi kdo lahko našteje tri slabše prestope v zgodovini nogometa mu čestitam :D.

 

Grizman, Dembele, Coutinho, Mangala, Stones, itd 😁

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...