Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

21 let v klubu. Noro. Spomnim se ga še, ko je počasi prihajal v prvo ekipo in začel kazati obrise genija, ki ga je bilo tako fantastično gledati kasneje. Tempus fugit. Leo, hvala za vse gole in lovorike. 

 

P.S. Že dolga leta ne gledam več nogometa, ki se je krepko izrodil v zadnjem desetletju. Ampak ta leta Barce, ko so po slavnem 6-6-6 štartu v sezono 2004/05 pripeljali najprej Ronaldinha, potem pa je na sceno stopil še Leo, mi bodo za zmeraj ostala v totalno lepem spominu. Nostalgija pač.

Povezava do prispevka
reder reče pred 13 minutami:

Lahko bi vsaj to sezono pustili #10 brez igralca, itak nimajo 25 igralcev, ki bi si zaslužili biti registrirani za tekme. 

 

Skoraj sigurno jo bodo še vsaj nekaj let, ker bo prevelik pritisk na kogarkoli jo bo dobil. Čeprav meni številke dresov niso nevem kako pomembne. 

 

Tudi če gledaš, kdo je dobil #6 po Xaviju. Denis, Todibo, Alena in zdaj Riqui, lol. 

 

 

Danes Gamper. FDJ, Lenglet, Aguero in Gavi poškodovani. 

 

E8Q9hudXsAQ_ahQ?format=jpg&name=small

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Glede na njegov legendarni status bi lahko kar upokojili.

 

Prv žalostno. Olimpijske basket, pol to. Športni fanatik sm bil celo življenje. Celo življenje sm tut igral šport. V jutranjih urah sm se zbujal za NBA ob 5:00 -6:00 štimal budilk za razne J-League zadeve, gledal v določenm trenutku vzporedno 6 lig in razn champions league in druge pokale, pa mam feeling da mi po dogodkih v zadnjem tednu sploh nau več za gledat. 

 

Prv ne morš vrjet

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 5 urami:

za PSG bo pa že malo brukica še s tako ekipo v prihodnjih letih enkrat ne osvojijo tega tekmovanja.

 

...a na klopi sedi garant, da se to ne bo zgodilo. :D

 

ronaldinho reče pred 4 urami:

Zame so ob Tebasu glavni krivci.

 

zakaj točno? ne sledim (več) podrobno in ne vem, na kaj ciljaš.

 

tudi Messi je rekel danes, da je večkrat govoril s Tebasom in da mu nič ne zameri...

 

edit; ne rabiš odgovarjat ronnie, sem (šele) zdajle prebral v greznici. vse jasno.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Iskreno sem še na dan ko se je vse skupaj obrnilo verjel, da vseeno Tebas ni tak idiot vendar očitno je. Ta poteza ni dobra ne za ligo in dolgoročno tudi ne za Real, o tem kam bo padla Barca brez denarja, ki ga generira Messi pa sploh ni treba začenjati. Ne bi me presenetilo, da bo dolg kmalu 2 milijardi.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 42 minutami:

No, da vidimo zdaj talenta še v kakem drugem klubu. Ali lahko blesti tudi tam, kjer mu ni postlano okoli in okoli. 

Dobro no, pri 34-ih to pač ni isti igralec. Smo pa vsi videli kaj je delal top EPL klubom.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Že na aeroplanu in povsod drugje so splahnele korkodilje solze, joj prejoj. In kako so veseli z družino, da so v Parizu. Joj kdo verjame še tem pravljicam. In pol ko vidim čustvene izlive "navijačev"... come on, prebolte pa je, vsi ki bi jih to moralo veliko bolj boleti so že davno ozirom,a se nikoli za to niso niti malo sekirali. :D

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Ja, na predstavitvi v novem klubu bi se moral jokati za Barco, to bi bilo z njegove nove pozicije zelo pametno. Če pa kdo misli, da je komurkoli kjerkoli lahko zapustiti klub/firmo, kjer si bil 21 let, imaš goro znancev, prijateljev in lepih spominov, pa tudi ok. Sploh Messi, ki je po naravi drama queen, vedno nekaj govori, se meče ven...Kot da ga ne gledamo že 15 let vsake par dni pa ga takega nismo videli niti po finalu SP.  :D Očitno ga čaka tudi lepa kariera v gledališču. 

Povezava do prispevka

 

 

Očitno nič od novincev na začetku La lige, itak bi verjetno igral le Depay. Verjetno jih bodo konec avgusta prodali/spustili zastonj in bo sezona še toliko slabša.

 

Baje bo igral Pedri. Očitno trdo delajo na tem, da uničijo še njega.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...