Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Lestvica 100 najbogatejših Špancev po Forbesu.

 

https://forbes.es/mas-ricos-espana/2021-a/lista-100-mas-ricos-espana-2021/

 

Florentino na 12. mestu (1.7B), Fernando Roig 15. (1,4B; njegov brat je na 4. mestu) in Gil Marin 67. (400m).

 

Zanimivo, da ni nobenega športnika v stoterici. Alonso in Nadal sta najbližje (okrog 225m), Ramos, Iniesta in Pique naj bi imeli okrog 100m pod palcem.

 

https://www.antena3.com/noticias/deportes/cuantos-deportistas-hay-lista-forbes-100-espanoles-mas-ricos-2021_2021110261811bcac1b52e0001374672.html

 

 

Povezava do prispevka
MiChO reče pred 8 urami:

Ne gre se za ego. Če sem dobro razumel, noče iti zaradi Katarcev. Vsi pa vemo, kako je tam z gradnjo stadionov, politiko itd.

 

Medtem ko se dogovarja za prijateljsko v Savdski Arabiji. Močan borec za človekove pravice, ni kaj. Na koncu bodo res zajebali še to.

 

Morski reče pred 5 urami:

 

 

Ja saj imaš prav. Lahko zahtevajo kar hočejo tudi če je smešno.

Povezava do prispevka
reder reče pred 18 urami:

Na koncu bo vse skupaj glede Xavija padlo v vodo, ker zabiti arabci hočejo govoriti le z gazdo, gazda ma pa prevelik ego, da bi šel do njih v Katar. :rofl:

 

Ne more, če se je že spajdašil s Savdijci, kar gre Katarcem v nos. :D 

 

 

 

 

 

also, Emery na twitterju objavil, da ostaja v Villarrealu. 

 

FDRTdMOXoA04LuZ?format=jpg&name=large

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 59 minutami:

Svaka mu čast. Lahko bi šel po easy moneyz in divje zapravljanje v januarju. 

baje da so dal šejki klavzulo v pogodbo, v kolikor izpade da ga takoj odrežejo in se s tem ni strinjal

 

pravilno, keša ma dovolj, lahko bi si samo ime zasral

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 33 minutami:

baje da so dal šejki klavzulo v pogodbo, v kolikor izpade da ga takoj odrežejo in se s tem ni strinjal

 

pravilno, keša ma dovolj, lahko bi si samo ime zasral

Sem prebral, ja. Menda ga je zmotilo tudi dejstvo, da so bili v resnih pogovorih z Eddie Howeom, ki je po njegovem druga liga trener (kar je res sicer). :lol:

Povezava do prispevka

Mislim, da je Dembele kar gladko zmagovalec. Kar težka odločitev čaka klub glede njega. Po eni strani je profil igralca, ki ga nujno rabijo, po drugi ga pa itak nikoli ni. Je pa vprašanje koliko je tu kriv on in koliko klub, vsi vemo da se v Barci ne trenira tako kot je treba, Dembele bi pa sploh rabil specifične treninge. Me ne bi presenetilo, če bi bil v naslednjem klubu veliko bolj zdrav kot je bil v Barci. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 17 urami:

:ododava:

Sedeži naj bi bili take barve:

 

galeria-Nuevo-Estadio-Tottenham-Hotspurs-SF-7-930x620.jpg?lossy=1&strip=1&webp=1

 

 

Niso slabi, ampak meni delujejo rahlo dolgočasni. Sem upal na kakšno nežno vijolično barvo. 

 

Stadion bo drugače kul, ampak vseeno ne bo isto kot če bi gradili novega. Kot prvo so tu prostorske omejitve, kajti nahaja se praktično v centru mesta. Prav tako so s strani mestnega sveta dobili kar precej polen pod noge in so morali modificirati začetne plane. Sama struktura stadiona bo še naprej stara, kar pomeni določene omejitve (večina tribun ne bo spremenjenih itd..). 

 

Bo pa vseeno med boljšimi stadioni na svetu, dokončan naj bi bil nekje do donca naslednjega leta. 

Povezava do prispevka

Itak ni take krize, saj pravim, da je Laporta vseskozi pretiraval in napihoval situacijo. Edini problem so plače oz. pravila lige glede le-teh. 

 

Laporta pač misli, kako je zdaj ponosen, ker se je kao "uprl" zahtevam Katarcev, po drugi strani bo pa brez problema sprejel milijone Savdijcev za prijateljsko z Boco. 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Ja smešno, hinavščina ampak kaj drugega od politika ne moremo pričakovati. Sem se do zadnjega bal, da ne bo hotel tja in da tudi ne bo hotel plačati klavzule in bi vse padlo v vodo. No na srečo ni bilo tako, prvič od 2016 sem zadovoljen z trenerjem pa še ta je daleč od zagotovljenega uspeha. :lol: 

Povezava do prispevka

Imam občutek, da si Laporta niti ni želel Xavija, ampak ni bilo druge rešitve, po drugi strani je pa tudi podlegel pritisku navijačev, medijev in predvsem svojih lastnih ljudi, ki so ga vseskozi tiščali v ospredje. Sem siguren, da če ne bi imel tako toksičnega odnosa s Koemanom (ta je bil bolj vzrok za njegov odhod kot igra/rezultati) bi vztrajal z njim do konca sezone ali pa vsaj še nekaj mesecev, potem dal vmesnega trenerja in poleti šel po kakšnega Ten Haga. Tudi ni dvakrat za rečt, da ni dovolj naiven in verjame v to, da bi uspel prepričati Pepa v vrnitev, če bi letos osvojil CL s Cityjem. 

 

No, zdaj je, kar je. Upam, da bo dal Xaviju vso podporo, ki jo rabi. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Ja očitno je bilo nekako tako. Trenutno je bil Xavi edina logična izbira, mogoče bo kaj drugače čez par let če Xavi faila, nevarnost da ne bo LP z Koemanom je postala enostavno prevelika. Upam, da bo v klub pripeljal še koga iz zlate generacije. Sicer je štab načeloma znan ampak verjetno bi prav prišel tudi kak Puyol ali Iniesta, če ju to zanima. Puyi bi svojo nalogo izpolnil že, če na vsakemu treningu in tekmi daje vzgojne Piqueju. 

Povezava do prispevka

Vsaj zakamufliranega ga ne bo več treba gledat, lol.

 

 

 

Se je pa menda včeraj Xavi večinoma sam "pogajal" (kolikor je pač bilo pogajanj, ker na koncu je bilo treba vseeno plačat klavzulo), ker je bilo gazda šejku pod častjo, da bi se menil z Yustejem in Alemanyjem. :D Me res zanima, v kaj bi "prisilili" Laporto, če bi šel tja, tako da po eni strani verjetno boljše, da ni. Res čim manj opravka imeti s temi ljudmi in njihovim "ponosom", tem boljše. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...