Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Setien je itak ena navadna balerina, ki se prdnit ne upa, brez da bi roko dvignil. Od njega pricakovat, da bo te primadone drzal na kratko je utopija. Tipa ze pogledas, pa vidis da je copata. V vlogi trenerja barce zgleda pa itak kot izgubljen v vesolju.

 

Rebuild, prej kot bo, boljse bo. Pa saj sploh ne rabis se z Messijem obremenjevat pa s tem kaj in kako on delegira. Samo igro pogledas in ekipo, pa ti je vse jasno.

Povezava do prispevka

Also, za razliko od Obreza sem dejansko sposoben kdaj tudi kritično oceniti Messija, ne pa biti njegov fan boy in ga vedno postavljati v vlogo žrtve zaradi slabih soigralcev in napačnih odločitev vodstva (kar ne pomeni, da le-teh, prvega in drugega - ni bilo na pretek). Messi je vsaj delno soodgovoren za trenutno situacijo, njegov vpliv (posreden ali neposreden niti ni tako važno, ker so dejanski rezultati podobni) na dogajanje znotraj ekipe in celotnega kluba pa je tudi evidenten.

 

Ja, Messi je na novo spisal zgodovino kluba (in nogometa v celoti) in sigurno bo obstajalo obdobje v Barci pred in po Messiju, tako kot velja za Cruyffa. Ampak klub je obstajal 100 let pred Messijem in bo obstajal tudi po njem. In sam sem bil fan Barce, ko se je Messi še podil za žogo po šolskih igriščih v Argentini in preživljal čase Gasparta (ki so bili precej slabši od trenutnih), ko je on prišel v Evropo. In navijač bom ostal tudi po odhodu Messija, čeprav pričakujem težko obdobje tranzicije z nekaj (lahko tudi 5+) sušnimi leti, kar se pomembnejših kant tiče. Ampak noben človek (igralec ali trener) nikoli ni in ne sme biti večji od kluba in Messi to v tem trenutku žal je. Tako z vsemi pozitivnimi stranmi, ki jih je in jih še prinaša klubu kot žal tudi z negativnimi platmi, ki so zadnje čase vedno bolj jasno izražene tudi navzen.

 

Za vse, kar je dal klubu mu bomo vsi navijači večno hvaležni, ampak enkrat bo treba sprejeti dejstvo, da nič ni večno in začeti gledati v prihodnost. In dokler je on tu, to ni možno. Sicer bo žalosten dan, ko bo zapustil klub, a glede na trenutno situacijo ne pričakujem, da bo klub preveč kompetitiven v naslednjih 2-3 letih, tako da tudi če se bo proces prenove ekipe začel kako leto prej ne bo konec sveta.

 

 

Povezava do prispevka

Lepo napisano, primerjam te z Obrezom le po tem, da oba neko zadevo predolgo vlečeta in se ponavljata (pojdi brat zadnjih 25 svojih postov :D)

 

Meni se dozdeva, da se je ta zadeva okrog Messijevega vodenja kluba prenapihnila, definitivno ima puni k..... vseh stvari, ki se dogajajo v klubu, in pač ne jebe avtoritete, če vidi, da je ta šibka (Valverde, Setien). Ne pravim, da je to pravi oz. profesionalni način, ampak, da Messi blokira prestope, določa kdo bo igral in ne (razen posredno mogoče Suareza), pa se mi zdi za lase privlečeno. 

 

Seveda je tudi on kriv, da je Griezmann posran na igrišču, Coutinho igral izven svoje pozicije pa Dembele steklen za popizdit...

 

 

Povezava do prispevka

lepa. meni je Betis resnično muka gledat na teh položajih blizu cone izpada, upam, da se jim uspe pobrat. poimensko ekipe zagotovo nimajo slabe.

 

also culeti, da malo podražim; baje sta samo še dve opciji za vašega novega trenerja; Xavi in Jorge Jesus. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Jović ne sme na tekmo ker mora biti v samoizolaciji, fak kak fail je biu tip letos. naj bi biu v stiku s prijateljem ki ima potrjen koronavirus.
Hazard pa tudi pod uprašajem, baje še vedno čuti bolečine v gležnju. naj bi biu nosilec igre, a vedno na bolniški. a je imeu tudi pri čelziju take težave? meni se ne zdi da je toliko tekm izpustiu.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 26 minutami:

Pellegrini uradno v Betisu. 

 

odlicna resitev. v takih situacijah je itak znal potegnit dalec najvec (Villareal, Malaga).

 

raven reče pred 13 minutami:

Athletic pravi, da če Unitedu Sancho ne gre skoz, bodo šli na Dembeleja.

 

pomoje vam ga nasi metnogasi sami pripeljejo v Manchester, samo da se ga znebijo. 

 

pa mi vam se Balea prodamo...:ninja:

Povezava do prispevka

Kurtva za moje pojme prejme premalo pohval, zame je prispevau velik delez pr zmagah, 5 tekem zapored brez prejetega zadetka, nekaj ze pomembnih in kljucnih posredovanj. Meni je biu od vedno usec in sm si ga zeleu u Realu, po obupnem startu sem ze malo obupau nad njim, ampak nikoli ga nisem odpisau. Kar dela v drugem delu sezone je pa res zelo dobro delo. Amapk za golmana je kar tezko zamenjat klub in si pridobit zaupanje, De Gea je imeu slab start pri unitedu, Kepa je pa se sedaj v kurcu npr. 

Povezava do prispevka

Inter naj bi sprejel Barcino "vrednotenje" Firpa na 41m in tudi Junior naj bi že dal svoj "žegn" za prestop, tako da čisto možno, da bo na koncu Lautarov deal 70m+Firpo. :no: Totalna bedarija, v obrambi bomo pa še naprej ostali s Piquejem, Lengletom ter nepreizkušenim Araujom in Alba bo spet brez zamenjave.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...