Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Meni je trenutno verjetno najboljši slovenski komentator. Zdaj pač hvali Barco, ker si to zasluži, na začetku sezone je bil pa upravičeno tudi kritičen. Se mi zdi precej realen. Vsekakor boljše kot poslušati Obreza in njegove teorije zarote ter kritiziranje igralcev in trenerjev, ki jih ne mara.

 

Drugače pa Dembele že drugi asistent lige za Benzom. 10 podaj v 13 tekmah, od tega jih je samo 9 začel. Ni slabo, je pa škoda, da je bilo treba skoraj 5 let čakat na to. :D  

Povezava do prispevka

Pa ogromna razlika je, da očitno spremlja španski nogomet in ve kaj govori za razliko od tistih krofovih "novic" iz raznih tabloidov za katere že na daleč veš, da nimajo veze z resnico. Meni je tudi ok, zagotovo ni tako pristranski kot krof z Barco in Lukač z Realom. 

Povezava do prispevka

Lej ne vem kako je s komentiranjem drugih, ker tekem reala ne spremljam, razen klasika. Malo je zoprno filozofski in izjemno želi izpasti kot nek ekspresionist nogometa, ampak je dosti bolj poslušljiv kot Obrez in tudi realno objektiven. Morda je celo navijač Bace, to me ne zanima, ampak je komentiral primerno času in prostoru kot sam dostikrat omeni. Do prihoda Xavija je bil gloomy in zdolgočasen kakršna je bila Barca in jo kot tako tudi komentiral (tbh sem tudi jaz stežka pogledal tekmo do konca, da bi to žalost moral še komentirati... ne hvala). Nobenih presežkov, realno povedal, da tako pač ne bodo niti do LP prišli. Sedaj pa je pač druga zgodba, kar je pa tudi primerno temu kar kažejo na terenu. Do prihoda zimskih okrepitev je tudi lepo govoril da je pač vidna razlika, a to še ne prinese ničesar, ker konkretni v napadu še vedno niso bili. KAr naj ostane tako kot je, vemo da je lahko veeeeeeliko slabše (EL KATALONIKO).

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
reder reče pred 21 minutami:

 Lukač z Realom. 

Lol, od kje si pa ti to potegnil :lol:?

 

Drugače je pa tale (ime?) komentator 5x boljši od Obreza, ki mu je zaradi drkanja na Barco in Messija očitno udarilo na slabše. Imo je za njegovo mentalno zdravje boljše da ne komentira več španskega nogometa.

Povezava do prispevka

No ja, panika je malo premočna beseda, zagotovo pa je obstajala nevarnost, da odide, če je res imel veliko bogatejše ponudbe iz Anglije in je tu predvsem za pohvalit Arauja, da se je odločil za športne ambicije nad denarjem. Revež pa ne bo tudi v Barci. Kot govorim že nekaj časa, že danes bi moral dobiti kapetanski trak. 

Povezava do prispevka

S tega vidika imaš prav.

 

Po drugi strani ima pa pravo osebnost, da kdaj postane kapetan. Karakter, ki ga je tej ekipi primanjkovalo leta, zato se je pa tudi dogajalo, kar se je. 

 

Sploh če gledaš trenutne kapetane, ki so to bolj po zaslugi starih lovorik/ svojega statusa v klubu, ne pa dejanskih sposobnosti vodenja ali osebnosti (no, lahko, da se motim, a se mi ne zdi). Buskec je imo preveč umirjen in ne verjamem, da lahko kdaj povzdigne glas ali pa moralo v garderobi, ko je to treba narediti (in v zadnjih letih je bilo takih trenutkov ogromno; ko ti gre dobro kot nam gre zadnja dva meseca kapetanov "ne rabiš" ) kot je bil tega sposoben Puyol ali tudi recimo Masche (čeprav slednji nikoli ni bil uradni prvi kapetan). Potem ga tudi slišiš, kako je še pred nekaj dnevi zagovarjal sebe in svoje amigose za evropske blamaže (čeprav so bili katalonski zlati dečki pošteno zaščiteni s strani medijev in se je večino gnoja zlilo na tujce kot so Suarez, Raketa in MATS - ne rečem, da nezasluženo) in iskal izgovore v Barca DNA. 

 

Pique ima osebnost, ampak čisto preveč drugih interesov in premalo fokusiran na fuzbal. O Albi je pa itak brezveze govorit, verjetno se nam je cel svet smejal, ko je bil zadnjič prvi (in upajmo da zadnjič) kapetan. Nenazadnje je tudi Messi bil daleč od idealnega kapetana., o čemer sem že tudi pisal. Mogoče nas je pa Puyol samo preveč razvadil.

 

 

Memphis spet poškodovan in ga ni v kadru za Frankfurt. 

 

 

also, o tem se je že nekaj časa pisalo, zdaj tudi potrjeno. Tri dni po koncu La Lige gre Barca prvič v Avstralijo.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 41 minutami:

Za trako pa res nič ni pokazal, oddela svoje in to je to. Najbolj da vsak k mal visi pa pol podaljša ga dvigujemo v nebo. Mal preveč čustveno vse gledaš, vse bo ok na dolgi rok

 

Je lepo ronaldinho napisal, podaljšanje nima veze s tem čeprav je tudi tu pokazal marsikaj. Deluje kot pravi karakter na terenu, vodja za razliko od teh tetkic, ki jih imajo sedaj za "kapetane". To pišem edino za njega, za Pedrija in Fatija nisem pisal tega ko sta podaljšala, ker delujeta drugače. Itak bodo pa še dolgo tetkice kapetani v ekipi, pisal sem le o tem kaj bi se meni zdelo prav. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ja, po mojem Laporta samo dela uslugo Pini Zahaviju (upam, da bo ta v zameno pomagal spraviti Coutinha iz kluba, če ga ne bo Villa odkupila), hkrati je pa to samo smoke screen, medtem ko se v ozadju dela na nakupu prave tarče za napad.

 

Drugače pa za LB se zdaj omenja Borno Soso. Ima 25m klavzulo, če Stuttgart izpade iz BL. Nisem ga veliko gledal, je pa bolj wing back, precej visok (187) in predvsem dober pri predložkih, tako da ne vem, kako bi spadal v Barco. No, Lukec bi bil verjetno resen kandidat za pichichija, če bi mu nabijal centre direkt na glavo. :D 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Santiago Bernabeu počasi dobiva novo podobo:

 

Screenshot-2022-04-08-at-10-54-34.png

 

Tole je pa jama pod igriščem :D 

 

obras-estadio-0vc9247-20220411044033.jpg

 

 

Je pa sedaj še znano, da tole ne bo dokončano do konca leta 2022. Zaradi COVID situacije in sedaj tele pizdarije v Ukrajini je problem z dobavnimi verigami, tako da se čaka na materiale. Nič ni uradnega, ampak insajderji pravijo ,da bo stadion in vsa okolica kompletno pripravljen za sezono 23/24 (torej nekje poleti 2023)

Povezava do prispevka

A se prav spomnim, da bo imel Bernabeu možnost premičnega igrišča (da lahko travo "zapeljejo" ven na sonce)? Je to to, kar je prikazano na spodnji sliki? 

 

Also, ko si Ukrajino omenil, me zanima, kako bo ta situacija vplivala na prenovo Nou Campa. Upam, da bo kmalu konec, ampak celoten svet bo itak še nekaj časa čutil posledice, tako kot po koroni.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Saj Xavijev sistem je (zelo presenetljivo) precej osredotočen na predložke s strani tako, da bi bil tak bek smiseln, ga pa ne poznam. No vsakega raje vidim kot tisto jokico čeprav ne igra slabo zadnje čase. 

 

Laporta je že nekaj jamral glede te gradbene problematike, mislim da ima Real kar srečo, da počasi zaključuje prenovo, ne pa da mora s tem šele štartati tako kot Barca. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 19 minutami:

A se prav spomnim, da bo imel Bernabeu možnost premičnega igrišča (da lahko travo "zapeljejo" ven na sonce)? Je to to, kar je prikazano na spodnji sliki? 

 

Also, ko si Ukrajino omenil, me zanima, kako bo ta situacija vplivala na prenovo Nou Campa. Upam, da bo kmalu konec, ampak celoten svet bo itak še nekaj časa čutil posledice, tako kot po koroni.

Tale jama je točno to ja.

 

Vprašanje kako se bodo gibale cene in kako bo to vplivalo na prenovo Nou Campa. Trenutno res niso dobro časi za take podvige :D. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...