Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

hah, Alcorcon povedel, a bo Almeria spet zbottlala :D hud finiš BTW :avadodo: 

 

ManU legend Arnau Puigmal izenačil. 

 

Še bo zanimivo drug teden. Las Palmas na koncu tudi preobrnil proti Oviedu, dobro dela Pimi. Brez poraza zadnjih 10 tekem (8 zmag, 2 remija). 

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Karim reče pred 3 urami:

Benzema se je s sliko na IG ze odzval na odlociteu Mbappeja, slika naj bi imela motiv izdajalca. Bomo videli kako se bo spremenil odnos med njima, prej sta bila v reprezentanci prakticno vedno skupaj, imo ne bo vec tako. 

 

Že pripravlja nov video za izsiljevanje?:D

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Ne dojemate čisto pomoje. Tale ponudba šejkov Mbappeju je kot da bi vas v hotelski sobi na službenem potovanju čakala na posteljo priklenjena Mila Kunis in vam rekla: delaj z mano kar hočeš. Jaz bi jo no...

vsi samo gledajo na denar, ziher bo za zvestobo še dobil kako funkcijo v klubu po koncu kariere, kar si želi večina nogometašev, pri Realu tega ne bi dobil

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Ne dojemate čisto pomoje. Tale ponudba šejkov Mbappeju je kot da bi vas v hotelski sobi na službenem potovanju čakala na posteljo priklenjena Mila Kunis in vam rekla: delaj z mano kar hočeš. Jaz bi jo no...

tut slabše smo že jahal :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Ne dojemate čisto pomoje. Tale ponudba šejkov Mbappeju je kot da bi vas v hotelski sobi na službenem potovanju čakala na posteljo priklenjena Mila Kunis in vam rekla: delaj z mano kar hočeš. Jaz bi jo no...

lahko bi navedel kako boljšo ;) ampak, da ne bo pomote, tresu bi jo ko hruško
bolj je poanta, da ni vse v denarju in ženskah na postelji :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 3 urami:

Ne dojemate čisto pomoje. Tale ponudba šejkov Mbappeju je kot da bi vas v hotelski sobi na službenem potovanju čakala na posteljo priklenjena Mila Kunis in vam rekla: delaj z mano kar hočeš. Jaz bi jo no...

 

Ma v Realu ga pa čaka Katarina Čas in večji nogometni prospekt, js vem kaj bi izbral. :D

 

Mal pozabljate, da Paris niso samo šejkerji, ampak je človek pač francoz. Pomoje sta oba ta faktorja prispevala, ve se pa keri je prispeval večji delež. :D

 

 

Povezava do prispevka

Ja denar je brutalen, bi bil tudi v Realu ampak tukaj je približno še enkrat več. Kaj točno si človek lahko privošči z 300 mio bonusa in kaj si ne more z 150 mio bonusa pa ne vem. :D Ko je leta 2017 prestopil v PSG in ne Real, sem še nekako razumel. V Realu ne bi bil glavni, v tistih letih je boljše ostati doma v slabši ligi in počasi napredovati ter ravno v pravih letih (sedaj) prestopiti na višji nivo. No z to potezo je poskrbel, da bo najmanj do svojega 26ga leta nerelevanten v resnem nogometu in praktično brez šans, da bi imel kariero na nivoju največjih kljub temu, da je ima talent. Mogoče ne ravno za top tier ala Messi, CR7, Maradona, za malo nižjega pa. Ampak v tisti vukojebini ne bo nikoli prišel niti blizu karieri recimo Henrya.

Povezava do prispevka

Ma to se ravno ne bi strinjal da bo nerelevanten. Francoska liga je top5 na svetu, s PSG-jem bo vedno v ožjem izboru za osvojitev CL. reprezentanca je pa tudi med glavnimi favoriti za osvajanje naslovov. 

Imo mu ne bo hudega. Jaz mu zamerim samo njegovo zavajanje, to da je ostal v PSG-ju je dokaj legit odložitev. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Pravkar:

Ma to se ravno ne bi strinjal da bo nerelevanten. Francoska liga je top5 na svetu, s PSG-jem bo vedno v ožjem izboru za osvojitev CL. reprezentanca je pa tudi med glavnimi favoriti za osvajanje naslovov. 

Imo mu ne bo hudega. Jaz mu zamerim samo njegovo zavajanje, to da je ostal v PSG-ju je dokaj legit odložitev. 

 

Odvisno kaj zate pomeni relevanten. Če je to Zlata žoga potem ok, jo bo verjetno dobil ko osvoji LP/SP/EP ampak zame je to nepomembno. Največ se dokazuje v ligi, ki jo nihče ne gleda in jo ne jemlje resno. Še Messi je utonil v pozabo takoj ko je prestopil tja pa je 15 let dominiral na in izven igrišč, sedaj je občutek kot da je že upokojen. Enako je z Ramosom in Neymarjem pa so to precej večja imena od te preplačane želve. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 12 minutami:

Meni gre na živce elitizem ''te lige nihče ne gleda''. Po tej logiki je relevantna samo PL in do določene mere la liga, vse druge lige so pa smeti? Nogomet je najbolj popularen in razširjem šport na svetu, ne more biti sedaj edino merilo ena ali dve ligi. 

 

Ne da so smeti ampak res top top igralci se morajo dokazati v najboljših ligah. Bi bila zate Messi in CR7 to kar sta če bi imela enake uspehe in številke v francoski ligi? Zame ne bi. 

 

maksi reče pred 5 minutami:

Maradona je zgolj eno leto odigral za "elitni" klub, Pele pa sploh ni igral v Evropi.

 

Maradona je večino kariere igral v najmočnejši ligi na svetu. Za Peleja je pa itak to eden od večjih minusov v karieri čeprav (kar sem bral) je bila takrat brazilska liga kar konkurenčna evropskim ampak to mi itak nismo gledali. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 20 minutami:

Meni gre na živce elitizem ''te lige nihče ne gleda''. Po tej logiki je relevantna samo PL in do določene mere la liga, vse druge lige so pa smeti? Nogomet je najbolj popularen in razširjem šport na svetu, ne more biti sedaj edino merilo ena ali dve ligi. 

 

Men se zdi ločnica med ligami kar jasna. Bundesliga in Seria A recimo sta daleč od PL, pa jima vseeno vsi priznavajo kvaliteto, redno slišim novice iz teh lig, in od Rome in od Napolijev recimo, medtem ko v franciji je tako kot je nekdo napisal: sploh ne vem če messi, ramos in neymar igrajo, lahko da ja, lahko da ne, pojma nimam, samo zato ker ne grem prav izrecno pogledat. 

 

Sej lahko da se spremeni, sam zaenkrat je to greznica od lige. 

Povezava do prispevka

Se strinjam z vecino, liga ne more bit dostojna, ce od 10 mesta dol igrajo ekipe na nivoju korotana, s tem da imajo pac boljso obrambo, kar jih povecini resuje, da ne padajo bombe vsako tekmo. Plus vse ostale stiri lige so medijsko kilometer pred francosko, messi who? Tip je dobesedno umrl odkar je sou iz barce. Obema (neymar) se vidi, kok resno sta vzela nogomet po prestopu. Tle pac lahk setas po igriscu in se delas norce iz crncev k laufajo k zmaji (no rasist) in jih kljub osmesih ko mas minuto casa. V cl se je lepo vidlo (razn tekm prot realu), da dejansko se se mbappe najbolj trudi, ostale boli kurac. Ta psg lahk sam vsem drugim konkurentom v cl pocisti kopacke, enkrat realu, drugic barci, naslednjo sezono pa verjetn kakemu bayernu, ki jih bo razfukal k kanto, da bodo sfalil smerokaz prot parizu. Ni vse v dnarju.

Povezava do prispevka

Če si star 23 ti je večji cilj denar, kot pa če si 30 in imaš zagotovljeno finančno prihodnost. Ena resna poškodba in končaš kot Umtiti, potencialni tudi Fati ne bo nikoli dosegel kar bi lahko, če bo imel težave s poškodbami. Treba je pa zaslužiti denar za celo življenje v teh letih.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Noben mu ne more nic ocitat razen to, da je zavajal vodstvo in navijace Reala. Da si je izboril 600M v treh letih pa samo vsaka cast, je pa res da v noben drugem klubi nebi pol tega dobiu, zaradi denarja se je zameril se drugim navijacem nogometa. Mogoce se je za psg odlociu tudi zaradi brata, ki ce se ne motim igra za mlajse selekcije psga.

Zlate zoge pa z osvojitvijo samo prvenstva sigurno ne bo dobil. Jo zna prej osvojit Haaland, ce bo igral vsaj toliko dobro kakor pri Borusiji. Na SP bo pa v senci Karima, kateri mu ne no vec podajal in se penale mu bo uzeu ;) 

Kakor ste prej omenili, vsaj zame sta Bundesliga in SeriaA bolj zanimivi ligi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...