Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

eh, itak sem se že sprijaznil, da bo nepogrešljivi kapetan podaljšal 

 

 

hvala Tebas :avadodo: 

 

"The conditions imposed by Javier Tebas and the League on the limit of the salary mass and the margin for new signings are forcing Barça to choose to renew players who had initially finished their cycle at the Camp Nou. This is the case of Sergi Roberto, who signed the extension this Friday, and it could be that of Sergio Busquets. Everything also points to the continuity of Jordi Alba, with a contract until 2024"

Imagine having to keep your biggest contracts to reduce the salary cap. 

 

 

 

Haha itak, samo o tem noben ne bo govoril. :lol:

 

There are leaks that he has tried to bribe RFEF officials in order to overthrow Rubiales

 

https://archive.ph/s5icz

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 21 urami:

 

 

Haha itak, samo o tem noben ne bo govoril. :lol:

 

There are leaks that he has tried to bribe RFEF officials in order to overthrow Rubiales

 

https://archive.ph/s5icz

 

 

 

 

Torej je Tebas hotel prevzeti kontrolo španske FA s tem, da je tja hotel namestiti Solerja, ki je katalonski politik in je kar nekaj časa bil zaposlen pri Barci :lol:? Čakam, da pride Reder in pove kako je to vzeto iz konteksta in za vsem tem stoji F. Perez. 

Povezava do prispevka

Soler je bil pod Bartomeujem, torej bi lahko s Tebasom uspešno nadaljevala uničevanje Barce. Lahko tudi s tega vidika gledaš na to. ;) 

 

Pa ne vem, zakaj vedno prinašaš Pereza na plan, še nikoli nisem rekel, da hoče on uničit Barco. :lol: 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Relevo je kar zanesljiv vir, bomo videli, če bo res kaj iz tega. Sam še vedno dvomim, da bo Tebas pustil koga kupiti. Pa 40m v trenutni situaciji za nepreizkušenega brazilskega mulca je tudi zelo tvegano. Po drugi strani pa kaj slabši od Ferrana verjetno ne more biti. 

 

 

Dvomim, da se bo Ansuja prodalo, itak nima neke vrednosti trenutno. Bolj verjetno Raphinho.

 

 

Povezava do prispevka

Nisem ga še gledal, sredi aprila se začne brazilska Serie A in ga bom spremljal. Zdaj se še igrajo njihova regionalna prvenstva. Paranaense je dobil prvo tekmo četrtfinala s 5-2, Roque je ob koncu zadel penal, ampak nasprotniki v Campeonato Paranaense so z izjemo Coritibe, ki pravtako igra v Serie A ekipe, za katere še nikoli nisem slišal. 

 

Po highlightsih sodeč se kar pogosto povleče na krilo. Nima sicer eksplozivnosti Dembeleja (saj pošteno povedano, malokdo jo ima), ampak kar ok hitrost, vsaj v primerjavi s trenutnimi wingerji in zna priti mimo nasprotnikov. ČE se ga bo kupilo je verjetno plan, da bi se ga od začetka uporabljalo tudi na krilu, dokler je še Lewa tukaj, potem bi ga pa dolgoročno nadomestil. 

 

No, kolikor je vredno sem ga v FM kupil pa mi je prvi dve sezoni boljše igral na inverted winger kot pa v sami špiciRes pa da mu tam nikoli nisem dal prave šanse, ker sem pač od začetka še imel Lewo, potem ko sem njega prodal sem pa večinoma igral Matiasa Areza (ta me je sploh presenetil) in tudi Fatija tam. Zdaj sem pa Vlahovića kupil*, tako da dolgoročne prihodnosti na strikerju pri meni nima. Najbolj razturata med napadalci mi pa Schjelderup in Roony Bardhji.

 

*pa ob njemu še podpisal 30-letnega Kimmicha na free transfer, ker sta Pedriju najprej PSG in potem še Chelsea zmešala glavo in ga bom verjetno prisiljen prodati preden se mu izteče pogodba, čeprav zdaj dobivam neke smešne 50m ponudbe Wolvesov in Evertona :rofl: Saj sem probal malo izigrat sistem in ga prodati tja ter vključiti 80-90m buy back klavzulo, da bi ga čez leto ali dve pripeljal nazaj in so Wolvesi celo sprejeli, ampak jih je logično zavrnil.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Na zadnjih 11 tekmah lige ima veletalent in najboljsi winger na svetu Vinicius jr. 1 gol in 6 kartonov :avadodo: 

Ko se mi boste naslednjic spet smejali, ko ga bom naslednjo tekmo ponovno kritizirau. 

 

Imajo pa spanski novinarji zadnje case veliko za pisati. Npr. Nesoglasja med Ancelotijem in Perezem kdo mora igrati, Modric naj nebi podaljsau pogodbe, Anceloti se vedno bolj pritozuje nad transferji katerih ni bilo. 

 

Naj bi pa danes potekau sestanek v Londonu med agentom Reala in ocetom Juda. V "igri" so Angleski klubi in Real. 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 13 urami:

Na zadnjih 11 tekmah lige ima veletalent in najboljsi winger na svetu Vinicius jr. 1 gol in 6 kartonov :avadodo: 

Ko se mi boste naslednjic spet smejali, ko ga bom naslednjo tekmo ponovno kritizirau. 

 

Imajo pa spanski novinarji zadnje case veliko za pisati. Npr. Nesoglasja med Ancelotijem in Perezem kdo mora igrati, Modric naj nebi podaljsau pogodbe, Anceloti se vedno bolj pritozuje nad transferji katerih ni bilo. 

 

Naj bi pa danes potekau sestanek v Londonu med agentom Reala in ocetom Juda. V "igri" so Angleski klubi in Real. 

O tem js govorim. Ena dobra tekm apa je oh in sploh pa vsi ga nosjo po rokah pol pa mrk za naslednjih 6 in cviljenje sodnikom in jokcanje po medijih kok je on skos rasisticno napaden. Nej igrisce govori

Povezava do prispevka

 

 

Upam, da je kaj na tem. Pa tudi Laporta se mi zdi preveč pasiven, bi moral bolj na nož, morda celo z kakšnim štrajkom. V marsikaterih vprašanjih bi se pridružil tudi Perez, saj tudi njemu ni v interesu ta grozen pade La lige zaradi tega idiota pa itak imata z Laporto podobne interese. Če se bo tole še dolgo nadaljevali bo španska liga kmalu najslabša od top 5 lig, že sedaj niso daleč od tega. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Vse je možno, vprašanje kaj se dogaja v ozadju saj se zdi popolnoma nelogično, da se dopušča tako intenzivno uničevanje lige. Realno gledano bi morala Laporta in predvsem Perez držati vse niti v svojih rokah, ne pa da da je to nek Tebas. No saj mogoče pa tako tudi je... Sigurno pa to ni v mojem interesu, teoretično SL in LL lahko sobivata, če se obe strani malo prilagodita ampak itak je SL postala znanstvena fantastika v glavi teh dveh saj so realno vsaj za kako desetletje zajebali to stvar z tistim retardiranim poizkusom zaprte lige pred 2 letoma. Angležev ne bo nihče vrnil nazaj v SL, verjamem pa da bi se kontinentalci želeli združiti glede na moč EPL. 

Povezava do prispevka

@reder

 

https://breakingthelines.com/player-analysis/vitor-roque-the-new-aguero

 

 

Drugače se zadnje dni precej piše tudi o interesu Barce za urugvajskega DM Fabricia Diaza, ki je bil ob Andreyu Santosu (ta je podpisal s Chelseajem) in Roqueju eden najboljših igralcev minulega U20 južnoameriškega prvenstva. Kot vezist je tudi zabil 5 golov. Njegova cena naj bi bila okrog 6m. 

 

https://www.hudl.com/blog/fabricio-diaz-liverpool-uruguay

 

https://footballtalentscout.net/2023/02/01/fabricio-diaz-uruguays-new-anchorman-gunning-for-stardom-by-vuyo-ndebele

 

Definitivno podpiram. Urugvaj proizvaja zelo dobre igralce, ki so tudi veliko cenejši od Brazilcev.

 

 

 

aja, Dembele out za ligaški klasiko. Pa naj tudi ne bi šel na zbor reprezentance. Upam, da res ne, ker drugače se bo itak tam spet poškodoval.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

se ne strinjam

 

zadnja stvar, ki jo LL potrebuje je to, da jih (barco) v primeru, da jih spoznajo za krive podkupovanja sodnikov, iz strani LL ne bi doletela huda kazen samo zato, ker so tako veliki, da si LL ne bi mogla privoščiti kazni kakršno bi prisolili kateremu izmed manjših klubov

 

 

also: plačat 150 jurjev kao zato, da so si sodniki po TV ogledali tekme na svetovnem prvenstvu...

 

 

metnogaši bi bili lahko miljonerji :cry:

Povezava do prispevka

Podpiram. Če so krivi (in verjetno so glede na pretekle izkušnje), vse v zapor. Če prav razumem vse skupaj (ne spremljam te afer prav podrobno) pa klub ni v nevarnosti za športne sankcije? Bolj denarne za klub in za odgovorne v teh letih? Itak sem pričakoval, da bodo še padali okostnjaki iz omar iz teh let, verjetno se bo še kaj odkrilo. Če mora tudi klub najebati naj bo pa tako, ne poznam zakonov. Sami so sociji 2x izvolili to mafijo, so več kot odgovorni.

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 16 minutami:

se ne strinjam

 

zadnja stvar, ki jo LL potrebuje je to, da jih (barco) v primeru, da jih spoznajo za krive podkupovanja sodnikov, iz strani LL ne bi doletela huda kazen samo zato, ker so tako veliki, da si LL ne bi mogla privoščiti kazni kakršno bi prisolili kateremu izmed manjših klubov

 

 

also: plačat 150 jurjev kao zato, da so si sodniki po TV ogledali tekme na svetovnem prvenstvu...

 

 

metnogaši bi bili lahko miljonerji :cry:

Bolj sem ciljal na to, da po eni strani upam, da se na koncu izkaže da je blo vse legit, čeprav res tole res ne zgleda dobro. Ne vem kako se bodo izmazali iz tega sranja.  

 

Kot kaže tudi pri Realu ne bodo šli mimo tega, do sedaj se je vse skupaj ignoriralo. 

 

Navedek

Given the seriousness of the accusations made by the Prosecutor's Office of Barcelona against FC Barcelona and two of its presidents for the well-founded suspicions of corruption and their relations with who was the vice president of the Technical Committee of Referees, José María Enríquez Negreira, the president has urgently convened the Board of Directors tomorrow, Sunday, March 12, 2023 at 12:00 h, in order to decide the actions that Real Madrid deems appropriate in relation to this matter.

 

Lol, če gre Barca slučajno  par lig nižje in izpadeta še Valencia in Sevilla, potlej je pa res bye bye la liga :D. 

Povezava do prispevka

Možno, ne poznam podrobnosti. Tega si sicer seveda ne želim ampak če je po zakonih kriv tudi klub kot institucija jih morajo kaznovati čeprav se je vse skupaj dogajalo pod drugim vodstvom in se mi zdi bolj primerno kaznovati kriminalce, ki so to počeli. V kolikor pride kakšna drastična kazen v kombinaciji z Barcinim dolgom in Tebasovim sabotiranjem je pa veliko vprašanje, če se ne bo mogla tudi Barca prodati privat kapitalu in postati isti kurac kot angleške igračke šejkov. Mislim pa, da je nemogoče, da bi dobili večjo kazen kot denar in nekaj pik odbitka, ne verjamem da bi jih poslali v nižje lige saj bi bil to skoraj konec La Lige na top nivoju.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...